HCL.HR

The Last of Us: Part II

  • 39 Odgovora
  • 14005 Hitova
Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #30 : 31. Listopad, 2017., 19:48 »
Ne razumijem šta je tu smiješno

Ponovo gledam trailer I vristim,jeben humor.

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #31 : 01. Studeni, 2017., 08:53 »
Nije humor nego metafora u smislu da je ona firefly pa kaze clip her wings..

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #32 : 01. Studeni, 2017., 12:19 »
Nije humor nego metafora u smislu da je ona firefly pa kaze clip her wings..

No shit Sherlock

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #33 : 01. Studeni, 2017., 13:18 »
Neznam zašto je onda to smiješno ali dobro svakog veseli nešto

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #34 : 02. Studeni, 2017., 21:18 »
Ja se “bojim“ da nastavak neće imati jaku i emocionalnu priču kao prva igra.
Kao da će se razvodniti priča sa uvođenjenjem više likova i da će nestati emocionalne povezanosti između mene kao igrača i likova kao što je bilo u jedinici.
Ako tako bude mislim da ću čak preskočiti, ne želim si uništiti prekrasnu priču legendarnog TLOU.

P.S. Ja ne kažem da će biti loša igra, naprotiv, ali gore su navedeni moji “strahovi“.
 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #35 : 02. Studeni, 2017., 21:21 »
Neznam zasto to mislis. Ja sam uvjeren da cemo dobit jos jedno remek djelo i da ce igra napravit ono sto i prvi Last of Us 2013 godine, cudo.

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #36 : 02. Studeni, 2017., 21:46 »
Ma to je moja bojazn zbog toga što mislim da je jedinica jedna od najboljih igara koju sam odigrao i jedna od rijetkih koje su baš potakle emocije u meni. Ja tu igru pamtim po emocijama, druge igre pamtim po pričama, a samo neke po gameplayu.

Ja se samo bojim da će ta emocionalna povezanost biti razvodnjena uvođenjem više likova, što i je logično, više likova = više veza, a to meni miriši na slabiju vezu mene kao igrača sa likovima jer ih je jednostavno više.

Zbog toga sam i napisao P.S., to će biti dobra igra, možda i remek djelo, ali ponavljam bojim se da će biti slabije i manje emocija. Igra može biti remek djelo i bez snažne emocionalne priče, i ja mislim da će biti upravo tako.
 

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #37 : 02. Studeni, 2017., 23:45 »
Meni se iskreno takav stil igre nesvida, sve ja shvacam kakva je situvacija u filmu, survival, i sve sta ide sa survivalom, ali nevolim da gledam scene gdje netko lomi drugoj osobi kosti sa cekicem, iskreno mislim da nije igra za mene, i mislim da cu je preskocit, ja se fokusiram na God of war i nova igra od sucker puncha.

A kad Kratos lomi kosti čekičem onda je ok ? :D
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #38 : 03. Studeni, 2017., 06:34 »
Ma to je moja bojazn zbog toga što mislim da je jedinica jedna od najboljih igara koju sam odigrao i jedna od rijetkih koje su baš potakle emocije u meni. Ja tu igru pamtim po emocijama, druge igre pamtim po pričama, a samo neke po gameplayu.

Ja se samo bojim da će ta emocionalna povezanost biti razvodnjena uvođenjem više likova, što i je logično, više likova = više veza, a to meni miriši na slabiju vezu mene kao igrača sa likovima jer ih je jednostavno više.

Zbog toga sam i napisao P.S., to će biti dobra igra, možda i remek djelo, ali ponavljam bojim se da će biti slabije i manje emocija. Igra može biti remek djelo i bez snažne emocionalne priče, i ja mislim da će biti upravo tako.

Ti stvarno možeš nadrobiti. Igra će biti doživljaj sigurno a priča izvrsna kakvu samo Naugty dog radi. Kakve će biti emocije ovisi i o tebi, sad i prije 10 godina ne možeš misliti i osjećati isto. A i baš me zanima kako ćeš ti to znati jel su emocije dobre kao u prvom dijelu  ako ne igraš?

Odg: The Last of Us: Part II
« Odgovori #39 : 02. Ožujak, 2018., 13:56 »
Ja se “bojim“ da nastavak neće imati jaku i emocionalnu priču kao prva igra.
Kao da će se razvodniti priča sa uvođenjenjem više likova i da će nestati emocionalne povezanosti između mene kao igrača i likova kao što je bilo u jedinici.
Ako tako bude mislim da ću čak preskočiti, ne želim si uništiti prekrasnu priču legendarnog TLOU.

P.S. Ja ne kažem da će biti loša igra, naprotiv, ali gore su navedeni moji “strahovi“.

pozz..
slažem se u potpunosti.. Igra je po mom ukusu savršena. Od likova do gameplaya..super mi je interakcija dvaju likova. I povezanost koju stvoriš sa likovima tijekom igranja. Također i nastavak.. Lef Behind, koji je razočaravajuće kratak, opet me oborio s nogu. Razvili su likove vrlo dobro. Ubacili su ne tako čestu pojavu karaktera u igrama. Prvenstveno mislim na Ellie i njenu Riley. Priča me oborila s nogu. Kao da gledaš dobar film i pritom sudjeluješ u njegovom odvijanju, a nije Telltail. Za gameplay još mi fali igranje sa dva igrača..to bi bilo još bolje, jedan da kontrolira Joela a drugi Ellie. To mi je jedini nedostatak.
Za nastavak se nadam da ce i dalje bit u fokusu Ellie. I naravno, igrati cu ga..bez obzira na to što se može i dogoditi da se sve razvodni.. prvi nastavak je uvijek THE BEST..
Što se tiče trejlera..čini mi se..da nam nešto žele reći vezano za Joela..kako ona pjeva i svira..a njega nam prikazuju kao nekakvog duha.. hm hm.. pitam se hoce li biti ziv..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9