HCL.HR

The Legend of Zelda: Skyward Sword

  • 36 Odgovora
  • 14411 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
The Legend of Zelda: Skyward Sword
« : 15. Studeni, 2011., 14:43 »
Nova velika Zelda igra, najveća i najbitnija Wii Zelda do sada je vani za par dana. Možda sam se prenalglio prije negdje 6. mjeseci kad sam rekao optimistično da nam stiže "nova najbolja igra ikad", ali prema trenutnom stanju ocjena na Metacriticu, nisam bio ni daleko. Ako ništa, definitivno najbolja Zelda igra ikad.

http://www.metacritic.com/game/wii/the-legend-of-zelda-skyward-sword

Kažu da je praktički najbolja Wii igra do sada jer najbolje koristi Wii kontrole, pokazuje na neki način zašto su kontrole pokretima dobra stvar.

Nadam se da ću barem u 12. Mjesecu stić odigrati ovo, ovaj mjesec definitivno neće biti vremena. Ali Fabsy već razmišlja o recenziji dok čeka da igra izađe.

Uglavnom, kupujete/nabavljate nekako ovo?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #1 : 17. Studeni, 2011., 09:06 »
Nabavljam as we speak.  :hiha: Jedva čekam kriste  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Fabsy

  • *
  • 38
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2011., 16:26 »
Uffff, zadnji put sam ovako bio za Majoru nahypan :)

Po svim snimkama i recenzijama do sad (ja si spoilam skoro sve  :hiha: ) meni se čini genijalno. Neće mi teško bit recu napisat.  :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2011., 09:23 »
Skyward Swrod u HD-u putem Dolphin emulatora:
http://forums.dolphin-emulator.com/showthread.php?tid=19897&pid=180120#pid180120

Rula dizajn :hug

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2011., 13:59 »
Izgleda da je vrijeme da skinem prašinu s Dolphina. Može li se igrati bez Wiimota, pitam se? :solidus:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2011., 16:51 »
Odigrao 1 sat, ne smijem više.  :wildboy: Naspram Twilight Princess - puno puno konkretnija igra, više user friendly s kontrolama. Grafika je jako dobra, jako ugodna oku, bez forsanja dobre grafike kakve danas poznajemo... stilski izvanredno odrađeno! Nisam uspio doć do mača, nosio sam bačve samo.  :wildboy:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2011., 16:55 »
Sat vremena i samo nosanje bačvi?  :wildboy:

Ne valja to :( Rekli su da tog početnog učenja kroz rađenje nezanimljivih gluposti neće biti toliko. To me iritira kod Twillight Princessa (jučer krenuo igrati opet, priprema za ovo), sat i pol sam se s nekim bivolima, pecanjem i hvatanjem mačaka bavio ono. Doduše, kasnije je igra jako zanimljiva, ali taj početni dio me odbio toliko da sam prestao igrat na mjesec dana (totalno nije imalo veze s neimanjem vremena, uopće).

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #7 : 18. Studeni, 2011., 17:25 »
Twilight Princess sam "igrao" 2 tjedna dok se nije nešto dogodilo u igri. Pecanje i tjeranje bivolova u tor ono.  :tired:

Nekoliko puta.  :tired:

Samo sat vremena sam proučavao MEHANIKU igre i odriješio to s bačvama. Nisam se htio previše zainteresirati jer znam da neću moć duže igrat.  :wildboy: Sumnjam da se ponavlja to iz Twilighta jer odmah nakon bačvi sam trebao negdje otići i nešto napraviti, gdje očekujem neko sranje, jel.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #9 : 22. Studeni, 2011., 00:38 »
TP mi se nije dopao, a kritike za Skyward Sword su i više nego sam se nadao. Izgleda da je napokon Aonuma krenuo svojim pravcem. Trebalo je samo malo njegovu kreativnost pustit s lanca, izvan tradicije franšize.

Odlučio sam ne pratiti recenzije zbog spoila, općenito, nikad višeeeee :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 22. Studeni, 2011., 00:40 bombajstampa »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #10 : 23. Studeni, 2011., 18:07 »
Danas gledao Gamespotov review, dosta pokudili igru i završili s 7.5 ocjenom.

The Legend of Zelda: Skyward Sword Video Review (Uncensored)

Broj dislikeova je zanimljiv :)

I onda ovaj tip s videom koji pobija Gamespotove negativne riječi o kontrolama (koje inače svi ostali uglavnom hvale).

A Look at Skyward Sword's Inaccurate Controls (Gamespot Review Rebuttal)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #11 : 24. Studeni, 2011., 10:00 »
Ne znam, apsolutno se ne slažem  :wildboy: Kontrole su preciznije od onog mačevanja na Wii Resortu (to kažem jer mi se još nije desilo da nije učinjeno ono što sam komandirao), a i tamo su skoro pa savršene. Ne kužim...

Enivej,

CGRundertow THE LEGEND OF ZELDA: SKYWARD SWORD Video Game Packaging Review
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2011., 10:04 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #12 : 24. Studeni, 2011., 11:59 »
taj gamespot moraš platit da igra dobije dobre ocjene. u suprotnom...

 igrao sam wii sports resort, i ako je mačevanje bolje izvedeno nego u mini igri spomenutoga naslova, onda je izvedeno jako dobro. neka svatko donosi svoj sud o nekoj igri, bez utjecaja tuđeg mišljenja koje bi kao trebalo vrijediti gotovo pa univerzalno :kava:

this redhead up is hot!!!
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2011., 12:11 bombajstampa »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #13 : 24. Studeni, 2011., 12:03 »
dobro da su kontrole bile jedina loša stvar igre.  :thumbs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda: Skyward Sword
« Odgovori #14 : 24. Studeni, 2011., 12:18 »
Jup, još je pričao o nekim drugim "negativnostima", koje praktički svi drugi recenzenti opisuju na drugačiji, pozitivniji način. U svakom slučaju baš nekako previše odskače od svih ostalih recenzija. Ali i to je zabavno za pogledat, privuć će ljude - vjerojatno su na to i išli.

Ali eto ja nisam igrao igru još pa ne znam ni ako se slažem s gamespotom ili ostalima s 90+ ocjenama.

Do kuda si ti došao?  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9