HCL.HR

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  • 43 Odgovora
  • 18034 Hitova
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #30 : 08. Ožujak, 2017., 12:48 »
Kompletan Nintendo dio je nekako tih i umrtvljen (teg ga je sad Switch mrvu oživio)...

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #31 : 08. Ožujak, 2017., 20:28 »
http://youtu.be/aVPXKdSEGNQ
http://youtu.be/qEGWtyJAkO0

Jedan od razloga zašto igra dobiva najviše ocjene i jedno od obrazloženja zašto Nintendo među developerima ima pedigre kakav ima.
« Zadnja izmjena: 08. Ožujak, 2017., 20:32 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #32 : 08. Ožujak, 2017., 22:14 »
Koja retardirana usporedba, ove igre nisu slicne niti malo i ne vidim zasto bi ih se trebalo usporedivat. Uostalom nevidim sta bi ovaj video trebao uopce dokazat? Zasto uopce usporedba sa Horizonom? Zasto ne npr. sa Ghost Recoon Wildlandsom ili necim sestim, mislim glupost totalna, nema veze s vezom.

Da Nintendo ima pedigre kakav ima.. Ima 5000 boljih ili jednako dobrih igara pa ih niko ne spominje, dode nova Zelda i onda Nintendovi fanboyevi je pocmu dizat u nebesa kao najbolju stvar koja se dogodila gaming svjetu..

Jedan Witcher3, Uncharted4, GTA5, Red Dead Redemption i jos puno, puno naslova jedu ovu Zeldu za dorucak i ima ih na stotine.. Razumjem da je igra dobra, nema sta, svaka cast, al ovakve stvari pisat i dizat ovoliko jednu igru u nebesa, koja dapace nije uopce savrsena, niti blizu, je pomalo morbidno.

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #33 : 08. Ožujak, 2017., 22:43 »
Da, svi portali su inače nintedno fenboji što lako moše provjerit kako su pisali o prijašnjim njihovim konzolama i igrama. Koliko god da je usporedba videa smiješna, tvoj komentar je još smiješniji. Zelda s ghost recon-om  [moguće da je bio sarkazam ali nika neznaš]. Zelda ima dosta sličnosti s Horizonom jer obe igre prezentiraju avanturu u otvorenom svijetu, isto kao što se ti pališ na grafiku i sve ti ovisi o njoj, ovaj video pokaziva drugu stranu igara kao što je fizika u kojoj je Zelda daleko naprednija od većine igara, ali naravno to je Zelda i Nintedno s grafikom za malu djecu iz 91, automatski je smeće.
Nisu nintednovi fanbojevi dizali igru u nebesa nego novinari i izvještaji od prvog momenta kad im je igra bila dostupna.
Ugl neda mi se ni ovo pisat, nez zašto se uopće svađam oko ovakve teme kad uopće negledaš realno na stvari

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #34 : 14. Ožujak, 2017., 14:42 »
Da pokusam oziviti temu.
Jos uvijek nisam poceo bossove rokati jer mi se istrazuje mapa. Ostalo mi jos dvi kule da osvojim pa da vidim na cemu sa,jer sam prosu Zeldu WW presao bez nekog pretjeranog istrazivanja,doduse i nije ga bilo pretjeranog. Ali ovo,stvarno drzi jos uvijek onu djecacku mastu.
Volio bi samo da su napravili da se ribe moraju pecati s obale odn pogoditi lukom ili kopljem kao u Twilight Princes a ne onako dok se pliva,jer bi mi i to bio gust bas kao i lov na odredjene zivotinje u sumama i planinama.
A skoro mi je i ponestalo stampova dok sam istrazivao svijet. Jedan mali spoiler, obavezno rijesite misiju sa kupovinom kuce u Hateno selu :)

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #35 : 14. Ožujak, 2017., 20:44 »
Ja nazalost nemam bas vremena tako da nisam puno igrao, ali sam došao do prvog dungeona. Što se tiče hvaanja ribe znam da ih možeš ubijati  s bombama i s lukom (električne strijele)

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #36 : 14. Ožujak, 2017., 20:47 »
Danas je poslan moj Wii U, jedva cekam da dođe! :)

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #37 : 20. Srpanj, 2017., 12:23 »
Ima li neko da je uzeo dlc da javi utiske. Cekam platu da kupim dlc pa da dodam nesto novo u po meni najboljoj Nintendovoj igri.

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #38 : 04. Rujan, 2017., 14:40 »
 :clap:
Tko je prešao igru,kakvo je na kraju iskustvo bilo!??
???????????????????? ????????????????

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #39 : 05. Rujan, 2017., 14:04 »
nista posebno,ustvari to sad kad skontam nije ni bio mi primarni cilj. zavrsio sam dungeone,i sad sam u lovu na sjemenka koroka :) i dalje nastavljam sa pustolovinom po Hyruleu. Nevjerovatno kako igra i nakon 200+ sati ne dosadi. Sad jos kad uzmem i dlc,samo produzavam nesto sto mi nema kraja ;)

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #40 : 07. Rujan, 2017., 07:54 »
"nista posebno,ustvari to sad kad skontam nije ni bio mi primarni cilj. zavrsio sam dungeone,i sad sam u lovu na sjemenka koroka :) i dalje nastavljam sa pustolovinom po Hyruleu. Nevjerovatno kako igra i nakon 200+ sati ne dosadi. Sad jos kad uzmem i dlc,samo produzavam nesto sto mi nema kraja ;)"
I ja sam prešao igru,s boljim i lošijim krajem(iako nema neke velike razlike,tj našao sam sva sjećanja),našao sam sve Shrine(120) i prešao četiri doungena.Na oko 170 sam Korok seed's sam koliko vele da ih ima oko 600??(tko će sve to naći   :bonk:). Naletim tu i tamo na neki kamp i to je to...da vrijeme je za DLC  :piva:
???????????????????? ????????????????

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #41 : 16. Rujan, 2017., 07:52 »
"nista posebno,ustvari to sad kad skontam nije ni bio mi primarni cilj. zavrsio sam dungeone,i sad sam u lovu na sjemenka koroka :) i dalje nastavljam sa pustolovinom po Hyruleu. Nevjerovatno kako igra i nakon 200+ sati ne dosadi. Sad jos kad uzmem i dlc,samo produzavam nesto sto mi nema kraja ;)"
I ja sam prešao igru,s boljim i lošijim krajem(iako nema neke velike razlike,tj našao sam sva sjećanja),našao sam sve Shrine(120) i prešao četiri doungena.Na oko 170 sam Korok seed's sam koliko vele da ih ima oko 600??(tko će sve to naći   :bonk:). Naletim tu i tamo na neki kamp i to je to...da vrijeme je za DLC  :piva:
Def je vrijeme za dlc. Pogoto kad u dlc imas korok masku koja u mnogome pomaze kod pronalaska tih malih skrivaca. A i novi trial je tu.

Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #42 : 19. Listopad, 2017., 07:25 »
Da oživim malo temu.Tko je počeo s dlceom?Ja sam ga počeo i još mi ostao hard Trial of Sword i skupiti pokoji novi item,a iskreno me više zanima drugi dio dlca,zanima me taj novi doungen,možda bi mogli napraviti "klasični" jedan,plus i ta nekakva priča...
???????????????????? ????????????????

*

Cro-K

  • *
  • 13
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #43 : 27. Kolovoz, 2019., 15:58 »
Ja sam ostao razočaran igrom s obzirom kakve je recenzije dobivala, ja bi joj dao ocjenu 85/100. Neprijatelji repetitivni, side questovi užasno loši, kuhanje je takva tlaka da se time uopće ne bavim, da napraviš 10 eliksira trebao bi izgubiti pola sata u igri.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9