HCL.HR

The Saboteur

  • 36 Odgovora
  • 7928 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Saboteur
« Odgovori #30 : 23. Prosinac, 2009., 18:56 »
Evo i naše recenzije igre, pa si ju svakako pročitajte, pogotovo ako još niste niti planirali nabaviti igru

RECENZIJA: The Saboteur

I da, ostavite koji komentar u recenziji, javite kako vam se svidjela igra itd.(ako ste ju uopće probali), a ne zaboravite ostaviti i svoju ocjenu igre.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Saboteur
« Odgovori #31 : 05. Siječanj, 2010., 23:19 »
Završio napokon igru, barem glavne misije. Dobar je ovo naslov skroz, nakon kojih 50% obavljenih misija tek postaje jako zabavno. A zadnjih par misija su pecto nabrijane akcijom i adrenalinom. Sean boguje <3

i tako.

*

mupa

  • *
  • 66
Odg: The Saboteur
« Odgovori #32 : 06. Siječanj, 2010., 08:38 »
Dok sam počeo igrat igru mislio sam da je ovo najbolja stvar ove godine. Ali kako su dolazile misije tako je meni dolazila želja za brisanje te igre. Smeta mi kad švabe imaju one blokade na cesti pa se treba mučiti da se dođe nekim drugim putem. I misije su neke monotone. Dođi tamo, ubi ovog, dođi tamo donesi šampanjac..... Ali kasnije je došla ona misija s cepelinom. Tu sam uživo. A onda je opet zavladala dosada.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: The Saboteur
« Odgovori #33 : 12. Siječanj, 2010., 15:42 »
Dok sam počeo igrat igru mislio sam da je ovo najbolja stvar ove godine. Ali kako su dolazile misije tako je meni dolazila želja za brisanje te igre. Smeta mi kad švabe imaju one blokade na cesti pa se treba mučiti da se dođe nekim drugim putem. I misije su neke monotone. Dođi tamo, ubi ovog, dođi tamo donesi šampanjac..... Ali kasnije je došla ona misija s cepelinom. Tu sam uživo. A onda je opet zavladala dosada.

Takva je igraa...Meni cisto solidno :D

*

Filozof

  • **
  • 162
  • A ludilo brale
Odg: The Saboteur
« Odgovori #34 : 22. Veljača, 2012., 18:52 »
Igru prestao igrati na pola zbog monotonije ali me cesto uhvati nostalgija za samom atmosferom igre koja je fantasticna ( pod tim mislim i na lokaciju i vizuale i zvukove) ali mislim da cu joj se vratiti ako mi se ikad ponudi na posudbu ili slicno.
Sve što napišem je prljava laž osmišljena da vas zabavi i sutra se toga neću sjećati.

Odg: The Saboteur
« Odgovori #35 : 22. Veljača, 2012., 20:07 »
Ja sam igru završio, jako dobra i zanimljiva igra i veliko iznenađenje.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: The Saboteur
« Odgovori #36 : 23. Veljača, 2012., 00:53 »
zašto, pobogu, postate u temu neaktivnu već godinu dana?  :wildboy:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9