HCL.HR

Anketa

The Walking Dead

Volim
0 (0%)
Ne volim
0 (0%)

Ukupno Glasova: 0

The Walking Dead

  • 0 Odgovora
  • 966 Hitova
The Walking Dead
« : 03. Lipanj, 2020., 20:44 »
Aaaah... The Walking Dead. Htio sam vas pitati za vaše mišljenje o ovoj igri. Igra mi, što se tiče tematike, nije prišla srcu do prije par dana. Nije mi se sviđala zbog prebrutalnog načina ubijanja čovjeka i takozvanih ''Walker'' -a. Igra je starija, novih sezona i epizoda, vjerovatno neće biti, ali šansd nisu nikad na nuli. Sviđa mi se način na koji je igra prezentirana, kao strip. Doduše, takvo nešto mi se ne sviđa kod npr. Fortnite -a. Tvrtka, koja je preuzela projekt, to jest Skybound, rekli su da će biti nastavak The Walking Dead serijala, ali su izbacili VR igru. Igra nije loša, ali nema priče, već samo ne milosrdno ubijanje zombija po ulicama. Ljudi, barem, koliko sam ja čuo, više žele starije likove, kao npr. Kenny, Lee... Svakako bi trebali nastaviti raditi serijal, jer je jako uspješan, i najvažnije, zabavan. Ljudi žele nastaviti priču glavne junakinje, Clementine, koja se provlačila kroz svaku sezonu. Bi li vi voljeli da se izbaci 5. sezona, unatoč tome, što se 4. sezona nazvala Finalnom sezonom?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9