HCL.HR

The Walking Dead

  • 80 Odgovora
  • 21723 Hitova
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #75 : 29. Prosinac, 2014., 12:32 »
U drugoj sezoni me dosta likova jako nervira pogotovo ona maloumna Sarah.Nisam se ni trudio da je ubijedim da podje dalje pa sam je ostavio da je pojedu tamo u kuci
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2014., 12:37 snowblind »

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #76 : 29. Prosinac, 2014., 19:26 »
U drugoj sezoni me dosta likova jako nervira pogotovo ona maloumna Sarah.Nisam se ni trudio da je ubijedim da podje dalje pa sam je ostavio da je pojedu tamo u kuci
Istina.
Druga sezona je lošija od prve,ali nije veliko razočarenje.Onih depresivnih trenutaka je malo.Jedino kraj.Taj kraj posjeduje najtežu odluku u igri.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

Odg: The Walking Dead
« Odgovori #77 : 26. Listopad, 2015., 14:57 »
Evo napokon i ja završio 2 sezonu, svidjela mi se ali ne koliko i prva i naravno jedva čekam 3 sezonu.

*

beer3master

  • Gost
Ne znam gdje bih točno trebao staviti ovaj post i MOGU li ga uopće staviti na ovaj forum, ali računajući da može, imam par pitanja.
Nedavno sam u cijelosti uspio prevesti prvu sezonu The Walking Deada (da, znam, "koji kreten") i uspješno sam postavio malu demonstraciju na youtube. Otprilike pokazujem prvih desetak minuta tog prijevoda, ali bih htio da netko isproba baš skinuti na svoje računalo i isprobati malo pa mi dati nekakav feedback.
https://youtu.be/wa5OKUTsJlk
Zasad sam samo stavio datoteku za prvu epizodu, ali namjeravam u narednim danima postaviti par novih videa s ostalim fileovima.
Još jednom, ispričavam se ako je cijeli post neprimjeren zbog nekog razloga.

*

9mlg9

  • Gost
Svaka čast na trudu, zbilja  =D> Malo ti prijevod felša tu i tamo, ima grešaka, ali generalno je odlično napravljeno. Prevodio si dosta doslovno, dok bi se tu dalo mijenjati neke stvari, no to su već kolokacije i fraze. Svejedno, respekt vječni na ovome, skinut ću svakako ovih dana i probati, sestra mi je htjela ovo igrati, ali s engleskim nije baš super, ovo bi joj moglo dosta pomoći.

*

beer3master

  • Gost
Odg: The Walking Dead
« Odgovori #80 : 30. Siječanj, 2016., 19:52 »
Hvala ti i želim dobru zabavu tvojoj sestri.
U vezi prijevoda, ostario sam malo otkad sam počeo s prijevodom (dvije godine, mislim), pa sam s kasnijim epizodama sve više ušao u štos, tako da su i titlovi bolje napisani.
Što se tiče ispravnosti, na raspolaganju sam za bilo kakve ispravke koji bih onda mogao staviti na internet kao novu verziju istog filea.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9