HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466667 Hitova
*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #105 : 19. Kolovoz, 2013., 11:09 »
Mene više zanima što će napraviti s borbom. U dvojci su postavljeni dobri temelji, ali nekako mi se čini da nisu baš na najbolji način odlučili rješiti probleme koji su kritizirani.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #106 : 19. Kolovoz, 2013., 11:34 »
Mislim da je vrlo izvjesno da će kad tad izać neka enhanced verzija, i da će igra vjerojatno imat više tih malih fejlova/bugova/gličeva nego prve dvije, to i je za očekivati zbog stvari koje je wyzard nabrojao. Ali opet nemora biti tako, njima je W3 sigurno na prvom mjestu uz sve druge projekte i PC platforma im je primarna, barem kolko sam ja upućen u to sve. Nez, nisam imao ovolki hajp na nešto već godinama, vjerojatno sam nerealan u očekivanjima al ajd, zadovoljit će sigurno.

Što se tiće borbe htio bi da iskombiniraju šablone iz obje igre, falilo je ono mjenjanje stilova u dvojci.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #107 : 19. Kolovoz, 2013., 11:41 »
Nema smisla imati stilove kad imaš takvu vrstu borbe. Ako je išta falilo onda je to izostanak trošenja Vigora prilikom kretanja općenito (trčanje, kotrljanje, napadanje).
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #108 : 19. Kolovoz, 2013., 16:39 »
Ma nema nikakve brige za kvalitetu ovoga. Imaju iza sebe dvije odlicne igre i pokazali su da znaju sto rade. Jos ako realiziraju ono da nece biti loadinga :D

Meni najocekivanija igra do sada-poslije Mass Effecta 3.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #109 : 30. Kolovoz, 2013., 20:23 »
Efekti vjetra u sumi izgledaju predobro, jedva cekam da CD Projekt objavi gameplay video pa da vidimo kako spada :clap:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #111 : 20. Rujan, 2013., 01:40 »
Šta nije to već viđen trailer?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #112 : 20. Rujan, 2013., 09:52 »
A da? Nisam ga vidio do jučer, samo onaj cinematic. Svejedno, stvarno predivno izgleda sve.
Par kadrova mi jako vuče na pejzaž predgrađa i močvara oko Vizime, držim fige da se bar dio radnje tamo odvija.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #113 : 20. Rujan, 2013., 10:17 »
Ovo toliko dobro izgleda da je to nevjerovatno, nadam se da ću nadogradit pc dok izađe. :ementaler:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #114 : 20. Rujan, 2013., 16:37 »
To je prvi trailer koji je izasao.

Uglavnom, nece se radnja odvijati u blizini Vizime nego na nekoliko otoka (nisu jos otkrili kojih). Neki ce biti snijezni, neki suncani itd. -dosta raznolikosti. Nebi ni imalo previse smisla da se radnja vraca u Vizimu, svijet Witchera je dovoljno velik da se ne moraju reciklirati lokacije :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #115 : 22. Studeni, 2013., 18:54 »
Novi Witcher 3 trailer će biti na VGX

Evo 2 nova gifa iz teasera:




Screw you guys, I`m going home!

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #116 : 23. Studeni, 2013., 12:19 »
Ovaj prvi gif totalno je 10x multiplier atmosfere W1 act 2 <3
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #117 : 23. Studeni, 2013., 12:33 »
A ne totalno
swamp oko Vizime
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #118 : 24. Studeni, 2013., 15:57 »
Da bi osobno bio najsretniji kad bi godinu dana nakon releasa portali cijelu trilogiju na PS4. Inace sumnjam da cu ovo odigrat, posto nisam odigrao prve dvije. prva me nije toliko zaokupila, i pokusao sam progutati drugu unatoc tome, procitavsi poduzi plot summary prvog dijela nekoliko puta, ali dogurao sam do onog cudovista u jezeru i neki bug mi se stalno javlja i bilo je "fuck this shit".

Da reworkaju prvog witchera u novom engineu, (kao crysis 1 za konzole, samo ce ovo biti graficki skok unaprijed), portaju cijelu trilogiju na nove konzole, ne bi mi uopce bio problem iskesirat na releasu jer bi znao da me ceka 200 sati sadrzaja. Ali eto, that's just the way it is..

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #119 : 24. Studeni, 2013., 16:04 »
Malo gledam ove ANIMIRANE SLIKE i isječke iz novog XBONE LINEUPA i moram priznati da sam oduševljen izgledom igre. Baš jebeno prekrasno.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9