HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466602 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #330 : 30. Siječanj, 2015., 00:30 »
Samo komentiram ono što sam uočio na temelju dosad prikazanih gameplay trailera.

Fantaziraš! Pogledaj malo ove slike i argumentiraj mi šta je tu jednolično u dizajnu svijeta!
*pazi ima osam stranica slika
Da odmah zaključimo da uzrečica "meni to izgleda jednolično" nije argument.

Pa upravo te slike koje si linkao potvrđuju koliko je dizajn svijeta jednoličan. Nema neke prevelike razlike. Sve uglavnom snježni predjeli sa malo zelenih površina i močvarom.

Ovo je primjer raznovrsnog svijeta:

Wii U - Xenoblade Chronicles X Exploration Trailer

Witcher 3 nema niti blizu toliko geografske raznolikosti koliko ima ova igra. Također nedavno izašli Dragon Age Inquistion ima mnogo više geografske raznolikosti od Witchera 3.

Što se tiče usporedbe sa FF XV, tu sam mislio na animacije a ne dizajn svijeta koji FF XV još nije niti pokazao kako se spada, ali su animacije sami vrh u open-world RPG-ovima.

Screw you guys, I`m going home!

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #331 : 30. Siječanj, 2015., 00:33 »
Kad odigraš igru, javi se :kava:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #332 : 30. Siječanj, 2015., 00:44 »
kako su fanboyi guzno razoreni :hihi: :mrs:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #333 : 30. Siječanj, 2015., 00:45 »
Ciljali su na tamniji, tmurniji ton.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #334 : 30. Siječanj, 2015., 00:50 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #335 : 30. Siječanj, 2015., 00:59 »
da je napisao NAJBOLJA IGRA IKAD, ne bi ga to pitao,,,

prestanite bit idioti pls

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #336 : 30. Siječanj, 2015., 01:11 »
Cut

Ti si igrao Wild Hunt?
Nisam ali mislim da na temelju hrpetine slika i gameplay trailera u kojemu pokažu dva dosta udaljena mjesta na mapi koja izgledaju isto mogu zaključiti kako neće biti baš neke raznolikosti u dizajnu svijeta. Nekima to možda nije problem ali ja mrzim takve svijetove i to je jedan od razloga zbog kojega nikada nisam prešao Skyrim i Far Cry 3. Jednostavno mi je smor kada moram gledati 50+ sati u isto.

Uostalom, nisam jedini koji je to primjetio već i dosta ljudi po stranim forumima dijeli moje mišljenje. Jedino ovdje na HCL-u ako nešto rećeš protiv svetog Witchera i CD Projekta RED si odmah javno linčovan.

Xenoblade Chronicles X u jednom 2 i pol minutnom traileru je pokazao daleko veću raznolikost nego WItcher 3 sa svih svojih 200+ screenshotova i 10 trailera. Mislim da to dovoljno govori.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2015., 01:20 buby8992 »
Screw you guys, I`m going home!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #337 : 30. Siječanj, 2015., 01:19 »
Pa upravo te slike koje si linkao potvrđuju koliko je dizajn svijeta jednoličan. Nema neke prevelike razlike. Sve uglavnom snježni predjeli sa malo zelenih površina i močvarom.

...

Witcher 3 nema niti blizu toliko geografske raznolikosti koliko ima ova igra. Također nedavno izašli Dragon Age Inquistion ima mnogo više geografske raznolikosti od Witchera 3.

Nisam ali mislim da na temelju hrpetine slika i gameplay trailera u kojemu pokažu dva dosta udaljena mjesta na mapi koja izgledaju isto mogu zaključiti kako neće biti baš neke raznolikosti u dizajnu svijeta.

Kralju na temelju čega ti to zaključuješ? Par slika i gameplay videja igre koja nije izašla? I to za igru od pitaj boga 100h + gameplaya.... :hihi:
Ovo oko animacija isto ne razumijem. Ajd please linkaj animaciju witchera 3 i FF XV

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #338 : 30. Siječanj, 2015., 06:16 »
Čovjeće nismo neki fanboji koji napadaju sve živo bez razloga iako tako zvučimo al napadamo s razlogom lol
A to je da je izreka da je svijet jednoličan glupost. Niti su to skrinsi cijele igre niti smo vidjeli puno niti smo vidjeli sve. Nadalje Witcher 1 je bio primjer jednoličnosti svijeta izuzev nekih dijelova. Ovdje se vidi puno raznovrsnosti, nova čudovišta, novi predjeli itd. Nije igrin svijet samo snijeg ili trava u njega spadaju i čudovišta i Geralt i okolina i likovi i svi i ne nije nešto jednoličan dizajn.

Da jedan sam od onih koji jedva čekaju Witchera pa sad fanboy ovo ono al ajmo mi odigrati cijelu igru pa možda tko zna potvrdimo Bubijevu tvrdnju. Al ono youtub videi od 12 min u igri od 100+ sati. Ae dosta s tim vidli smo sve i jednolično je i bezveze. Nismo vidjeli još ništa.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #339 : 30. Siječanj, 2015., 11:57 »
Znači najbolje je ne raspravljati o igri dok ne izađe. Može onda ovdje lock :hiha: Ali ne ozbiljno, većina vas ovdje proglašava igru najboljom igrom godine i slično bez da su odigrali minute iste, ali kad netko napiše suprotno onda ide automatski odgovor da pričeka dok odigra :hihi:

Nez, i meni do sada prikazani svijet nije toliko raznovrsan, što ne znači da u konačnoj verziji neće biti to zanimljivije. Ali sve do tada ova bubyjeva teza stoji i pridonosi razgovoru, a ne općem ismijavanju jer nemate nikakvog protuargumenta.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #340 : 30. Siječanj, 2015., 12:03 »
Pa teza mu je s tom argumentacijom sasvim ok, iako meni takve stvari uopće ne smetaju. Što se tiče animacija, nije to Uncharted 4 / Max Payne 3 razina, al za jedan RPG, i više nego zadovoljavajuće.
The greatest teacher, failure is.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #341 : 30. Siječanj, 2015., 12:11 »
Znači najbolje je ne raspravljati o igri dok ne izađe. Može onda ovdje lock :hiha: Ali ne ozbiljno, većina vas ovdje proglašava igru najboljom igrom godine i slično bez da su odigrali minute iste, ali kad netko napiše suprotno onda ide automatski odgovor da pričeka dok odigra :hihi:

Nez, i meni do sada prikazani svijet nije toliko raznovrsan, što ne znači da u konačnoj verziji neće biti to zanimljivije. Ali sve do tada ova bubyjeva teza stoji i pridonosi razgovoru, a ne općem ismijavanju jer nemate nikakvog protuargumenta.


A hrpa ss-ova? Samo sam preletio preko njih i vidio 3 potpuno razlicita krajolika.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #342 : 30. Siječanj, 2015., 12:23 »
Misliš livada, močvara i šuma, šteta što te lokacije nema svaki medieval RPG :hiha:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #343 : 30. Siječanj, 2015., 12:40 »
Misliš livada, močvara i šuma, šteta što te lokacije nema svaki medieval RPG :hiha:

Najbolje jednu svemirsku stanicu da ubace u Fantazy RPG

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #344 : 30. Siječanj, 2015., 12:44 »
Dap, to bi možda razbilo ovu monotonost :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9