HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466387 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #675 : 22. Svibanj, 2015., 16:26 »
Malo sam se bacio u umjetničku fotografiju...
Downsampled / Ultra / ReSahde/SFX sa mojim presetom / jim2point0 free camera + manipulacija vremenom

Hanged Man's Tree

Hanged Man's Tree noć

Hangman's Alley

Lijepi screensi doktore... iako, malo previše sharpena za moj ukus. Je to do igrinog sharpening filtera ili je i to nešto tvoje?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #676 : 22. Svibanj, 2015., 16:30 »
To je 2560x1440 rezolucija cropana na 1600x900 pa automatski napravi puno veći sharpening!
Klikni tu pa vidi sliku.. Već je manje jer je ovo 1440p sliika naspram ove 900p cropane
U igri nije uopće izraženo iako je potreban sharpening koji uvelike poboljšava dosta loš foliage..
Ali ne igrin "High" sharpening filter jer je pretjerano već sam preko SweetFXa dodao taj efekt
Uz to koristim nvidia FXAA koji dodatno zamuti sliku te je sve izdozirano, (nvidia FXAA preko control panela se ne vidi na slici)
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 16:35 doktor1 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #677 : 22. Svibanj, 2015., 17:40 »
Ja sam ne kužim sve ove profiće na najtežoj težini  ? (doktor ne odnosi se na tebe)

K... mog vi igrate na najzadnjoj težini, na najtežoj težini baš treba brdo pripreme i skilla. Igram taj witcher serijal odkad je izašao prošao svaku do sada igru 3 puta i mogu reć da je ovo najteža od svih Witchera, bez priprema nebuš došo 3 metra dalje i tko god kenja neš drugo tvrdim da laže. Dakle još uvijek sam u white orchardu imam nekih 6 sati lvl sam 3 stavim ulje na mač, popijem i pojedem stvari da mi se vitality regenerira brže, imam 3 bombe i mučim se ko kreten i opet poginem u roku 10 sekundi od 4 drownera. (na zadnjoj težini)

Dakle, molim vas.... dont srač tu mač
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 17:43 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #678 : 22. Svibanj, 2015., 17:56 »
A daj molim te, nemoj mislit da je tvoj skill u igrama mjerodavan za sve, ja vecinu toga igram na laksim tezinama jer sam jednostavno nesposoban, ali ima ljudi koji igraju na najvecim tezinama i jos im je prelagano :mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #679 : 22. Svibanj, 2015., 18:33 »
Naravno da nije mjerodavan za sve al ekipa mi piše da je igra prelagana (na zadnjoj razini) i da sam staviš dva tri potiona i to je to...

je moš mislit
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #680 : 22. Svibanj, 2015., 19:06 »
Pa i nije jako izazovno. Treba priprema za witcher contracte i bosseve, ali za obicne mobove ne treba nikakva priprema.

Od običnih mobova bio mi je izazov je kad ih je 5+, al otkad imam upgrade za Axii da jedan neprijatelj se okrene protiv svojih drugova i to je postalo pizdarija.
Nije lagano, al nije ni sad ne znam kakv izazov, dok god pametno igraš.

Najveći problem u Death March težini je gear, treba stalno biti up to date. Trenutno sam level 15 i furam cijeli Enchanted Griffin Set.
Ni lova kasnije nije problem, imam sad 9000 crowna, nemam na šta trošit.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #681 : 22. Svibanj, 2015., 19:16 »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #682 : 22. Svibanj, 2015., 19:17 »
Svi koji su mi

Naravno da nije mjerodavan za sve al ekipa mi piše da je igra prelagana (na zadnjoj razini) i da sam staviš dva tri potiona i to je to...

je moš mislit

Krajnje jednostavno, protiv malih protivnika koristiš parry+yrden ili igni, protiv srednjih dodge i igni/ard, protiv velikih roll i igni/axii i odma je lakše. Kad si protiv velike grupe ja radim isključivo roll, 2 fast attacka pa opet roll i umješan igni kad mogu pogodit 2-3 protivnika. Borba na večim tažinama postaje pizdarija kad skužiš tajminge, samo je pitanje očeš ih morat udrit 3 puta ili 30.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #683 : 22. Svibanj, 2015., 19:37 »
Krajnje jednostavno, protiv malih protivnika koristiš parry+yrden ili igni, protiv srednjih dodge i igni/ard, protiv velikih roll i igni/axii i odma je lakše. Kad si protiv velike grupe ja radim isključivo roll, 2 fast attacka pa opet roll i umješan igni kad mogu pogodit 2-3 protivnika. Borba na večim tažinama postaje pizdarija kad skužiš tajminge, samo je pitanje očeš ih morat udrit 3 puta ili 30.

Svaka beštija ima detaljno prikazano šta je najučinkovitije protiv nje....



Ali vidim da je tebi to nebitno jer tvoj đir je samo roll....

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #684 : 22. Svibanj, 2015., 19:43 »
Pa nećeš bombu koristit protiv obične water hag lol, pa ni ulje. Eventualno ako ti je gear užasan pa borba predugo traje.
To je potrebno za Contract Water Hag.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #685 : 22. Svibanj, 2015., 19:48 »
Dark Mode, dva Water Haga plus šest Drownera svi veći lvli od mene...
Samo ću se rolat, da.. .To je taj gamepaly...

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #686 : 22. Svibanj, 2015., 19:53 »
Jesi propustio dio gdje je napisao da uz dodge/roll idu i signovi?
A protiv grupe od 2 water haga i 6 drownera nemaš nikakve šanse osim baitanja ih izvan njihovog aggro rangea pa riješavat po jedno ili dvoje.

EDIT:
Zar PC verzija ima Dark Mode? Jel nisu to rekli dodat nekad kasnije?
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 19:55 Worthaur »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #687 : 22. Svibanj, 2015., 19:55 »
Dobro. Evo neću više igrat kako znam i umijem nego ću prepustit vama da igrate umjesto mene.
Neću korstit znakove i bacit bombu jer eto tako je skupa da nema smisla ju koristit, već ću slušat vaše savjete da ih baitam i rješavam jednog po jednog, rolam se i tako to...
Napiso je post kao da je popio svu pamet svijeta i jedini zna koji je pravi način za igrat ovu igru pa nam tu objašnjava...

Zašto PC verzija nebi imala Dark Mode?
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 20:00 doktor1 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #688 : 22. Svibanj, 2015., 20:01 »
Jer je Dark Mode težina gdje je permanent death, valjda misliš na Death March? Dark Mode su rekli dodat kasnije, sa ekspanzijom vjerojatno.

I ne moraš se pjenit, samo dajemo savjete kako što lakše ubit protivnike.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #689 : 22. Svibanj, 2015., 20:04 »
Prije bi reka da češ prepustit bestiary-u da igra za tebe:winknkiss:

Oni komboi šta san ja napisa rade, ako neviruješ probaj. Ma i nemoraš, uživaj u igri kako hočeš, i vjeruj da je bez mana, tebi možda osobno i je, meni nije, a vjerojatno i bilo kome ko je nepristran isto tako.
Ja uživan u priči i side qustovima koji su daleko najbolji u Witcher serijalu do sad, gameplay mogu zanemarit ionako će doč modovi šta će to donit na svoje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9