HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466738 Hitova
*

trulex

  • **
  • 169
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1185 : 03. Lipanj, 2016., 23:48 »
Ajd evo jos jednom da reply uradim neću više da ne budem dosadan. Znači ljudi, nije se nikakav update uradio jer se radi o narodnoj verziji ovo sto je doslo prije 3 dana, a sa Steama kupujem sad na saleu za 20 dana full paket sa svime i svačim. Nisam ni update drivera radio, jednostavno eto nije mi jasno kako je frejm skočio. Također mi je drago da je @skipp napomenuo da i njemu na istoj kartici radi na 60 frejmova.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1186 : 04. Lipanj, 2016., 09:04 »
Zanemarivao sam gwent dok sam igrao wild hunt jer mi iz nekog razloga nije "sjeo"

U Hearts of Stone ekspanziji totalno sam se navukao i vjerovatno nabio 10 sati samo na gwentu, zavirujući u sve kutke svijeta, luđački hvatajući sve moguće NPCijeve nadajući se da je kod nekoga ostalo još uvijek boldano let's play some cards. Čak mi je srečom ostao neriješen pasiflora turnir na kojem sam stvarno uživao.

Igra je zakon i treba zahtjevat od CDovaca MP samo sa gwentom kako bi mogli igrati međusobno xd.
Naravno idiot kako nisam igrao gwent s bitnim likovima (a sada ih više nema) fale mi Dandelion, Geralt, Ciri, Zoltan i Thaler a čisto sumnjam da bez toliko neutralnih karata mogu skinut onaj 187 ačivment. Ostale sam nekako uspio nabaviti
Preferiram nilfgard deck zbog nekoilko špijuna (zapravo osobno to su mi omiljene karte) ali i monster deck jer Eredin ima prejebene leader abilitye.

Ja bi te karte
Kmeee  :wildboy: 
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1187 : 04. Lipanj, 2016., 09:44 »
Ja bi te karte
Kmeee  :wildboy:



Misliš ovo;)
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2016., 09:45 skipp »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1188 : 04. Lipanj, 2016., 09:51 »
Zakon...


I ja bih te gwent karte...
Zadnji puta toliko zarazno kartanje me primilo samo u Final Fantasy igrama, a ovaj gwent je bar 5x bolji od njih!

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1189 : 04. Lipanj, 2016., 18:12 »
I super su vam jeftine, ako imate expansion pass posaljite im dokaz i mozete ih kupiti, stvarno je super cijena...oko 200kn za oba paketa (HoS i BaW, znaci ukupno 4 decka)
PSN: Alnor_96

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1190 : 05. Lipanj, 2016., 12:34 »
Vrhunska, vrhunska ekspanzija. Taj Geraltov pogled na kraju... :D

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1191 : 05. Lipanj, 2016., 13:00 »
Upravo završio main questove i moram reći da nikad nisam bio tužniji zbog završavanja igre odnosno ekspanzije. Čisto zbog činjenice da je ovo završetak Geraltovih avantura koji mi je s vremenom postao najdraži lik ikad.
Ekspanzija je prava, uživao u svakom minutu igrajući je, Final boss mi je bio jako dobar, dosta težak, i jako uzbudljiv uključujući cut scene prije, za vrijeme i nakon borbe.

Sad ću još proći ostatak side-questova i naći preostale nove witcher gearove i onda još jedan New Game+ :D. Ne mogu se zasitit ove igre. 

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1192 : 06. Lipanj, 2016., 08:32 »
Stavljeno 16 modova koji uglavnom otključavaju ono šta je CDPR iz nekog razloga, (khm, khm) zaključo i ne želi preko patcheva omogućit na PC platformi....
Uz modove još je eidtirana user.ini datoteka za gušću travu i fix sjena...

Stavljen Asmodean set modova:
modEnvLighting  - Basically so people, and the environment/stuff don't glow bright in the dark, and have accurate interaction with light, and the game camera. It resolves the fluorescent-lights-skin-syndrom people have with the default lighting. Also, it sorts out the overly bright interiors. It actually makes quite a big difference IQ speaking imo.
interijer usporedba - vanilla VS mod
eksterijer usporedba - vanilla VS mod
modLodAndFX - This a) increases the level of detail for geralt and all of his components (hair, beard, skin, eyes, model, etc) It also increases the ambient occlusion allowance on him overall. I swapped out lod-based in-game hair for uber quality one (non HWs). It also removes the pop-in for stuff regarding him. Basically so he looks the same in and out of cutscenes.
modTextureGroups - This just modifies the texture groups array xml, to use the higher quality compression for stuff (which was previously only used for cutscenes), and allows a higher res cap to ensure the highest able is used. Understand this is not forcing anything. It just enables the use of.

Uključen i volumetric clouds efekt na Skelliga otočju koji je prisutan na Kaer Morhen mapi, ali isključen na otočju? - Volumetric Cloud ove Skelliga mod


*volumertric clouds

Također stavljen Increased LOD mod koji ponovno otključava ono šta CDPR ne želi omogućit - kvalitetniji LOD i ukljanja poping objekata i ljudi - vanilla VS mod


*LOD + EnvLighting

Na donjoj slici se može vidjet mod koji famozni zid u Novigradu vraća na stare staze slave iz E3 35 min Demo verzije, (skoro); također koristim Immersive Cam mod koji je fantastičan sa pregršt opcija i vrlo jednostavan za koristi; namještanjem kamere i spremanjem igre sprema se i pozicija iste, (vanilla kamera VS moja kamera)...
Uz Immersive Cam korisitm i opcinalni mod koji dolazi sa njime -  Immersive AI koji popravlja pathfinding AI tako da nema više onog retardiranog efekta kada npr vidimo patrolu i neki od njih se počne vrtit i štekat...


*famozni zid i pogled sa immersive camera setupom

Uz Immersive Camera koristim i FrinedlyHUD mod ponajviše radi mogućnosit isključivanja minimape koja služi kao GPS... Ali uključivanjem witcher sensa na par sekundi se pojave quest lokacije ili one koje smo odabrali na mapi; također mnogo opcija za podesit po pitanju ponašanja i izgleda...


*friendly HUD + witcher sense

Od ostalih fixeva:
All NPC Scabbards
Geralt enhanced wind effect HairWorks
High Quality Faces
No More Rolling Down Stairs

Mnogo podesivih opcija u Frinedly HUD i Immersive Cam igrinom sučelju:



_____________
_____________

« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2016., 09:02 doktor1 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1193 : 06. Lipanj, 2016., 16:21 »
Fino.
Meni iz nekog razloga više ne želi prihvatit script modove nakon 1.21 patcha. Konkretno, friendly hud i fast travel anywhere koji su apdejtani baš za 1.21, ali uvijek izbacuje script compile error čak i nakon one šeme s brisanjem hacks foldera i stavljanja novog telemetry fajla.  :wildboy:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1194 : 06. Lipanj, 2016., 16:41 »
Ubaci ovo iz rara u:
X:/TheWitcher 3 Wild Hunt/content/content0/scripts/engine

Ja sam imo problem sa telemetrijom dok nisam našo ovaj file...
Možda ti proradi...
Može biti da i tvoj ima Log umjesto LogWithName u sebi...
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2016., 16:47 doktor1 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1195 : 06. Lipanj, 2016., 16:48 »
čak i nakon ... stavljanja novog telemetry fajla.

Nope. Probao staviti i taj što si linkao, ali ne pomaže. Morat ću reinstalirati sve najvjerojatnije.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1196 : 14. Lipanj, 2016., 15:13 »
yey najavljen gwent standalone!!!!!!  :clap: :clap:

« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2016., 23:06 markogal »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1197 : 14. Lipanj, 2016., 17:31 »
Ajde NE koristi Caps Lock, to označava vikanje i deranje.
Lijepo piši i komentiraj kao i svi normalni ljudi. Neka opća pravila ponašanja na forumima se moraju poštovat.


Da, najavljen je Gwent i bilo bi lijepo kada bi bio besplatan za ekipu koja je kupila Witcher 3 i Season pass. Iako svejedno ju planiram uzeti, čak sam si mislio i fizičke karte piknut.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1198 : 14. Lipanj, 2016., 23:08 »
Samo jedna opaska nakon završenog Blood and Wine nastavka - Witcher 3 je definitivno najbolja igra koju sam u životu odigrao, a igram od početaka :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1199 : 14. Lipanj, 2016., 23:08 »
Bolje? Iako i jest trebalo označiti vikanje od sreće al nema veze kužim šta želiš reći.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9