HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466464 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1200 : 15. Lipanj, 2016., 09:45 »
Samo jedna opaska nakon završenog Blood and Wine nastavka - Witcher 3 je definitivno najbolja igra koju sam u životu odigrao, a igram od početaka :)


 :thumbs: Slazem se u potpunosti, najbolja igra ikada. Blood and Wine je bas odlican DLC, potpuno me odusevio. Zabavni questovi, dobre boss borbe i naravno prekrasna grafika. Falit ce mi Geraltove avanture u buducnosti.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1201 : 15. Lipanj, 2016., 16:27 »
Jedan od najjačih questova u Blood and wine je definitivno Equine Phantoms

Roach car  :D


u međuvremenu: Wtf - 2.9 Gb patch ? 1.22 izgleda
hmm opet će nešto dodati :)
čini mi se previše za rješavanje bugova iz BaW
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2016., 16:59 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1202 : 16. Lipanj, 2016., 20:55 »




Nikad da krenem igrati Blood and Wine,jedan dio mene ga ne želi igrati jer je ovo posljednja Geraltova avantura :(

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1203 : 16. Lipanj, 2016., 22:15 »
Ovaj na pozornici je pokazao ljudima kako se treba ponasati na stageu

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1204 : 17. Lipanj, 2016., 17:49 »
Ovaj na pozornici je pokazao ljudima kako se treba ponasati na stageu

Baš, obožavam takve likove.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1205 : 20. Lipanj, 2016., 11:37 »
Par pitanja ako može. Ako krenem igrati igru nakon što sam već prošao glavnu kampanju, pa imam new+ opciju dal neprijatelji ostaju na svojoj razini kao u priči ili im raste sukladno mojem levelu? Jer kad se krene igrati su level 1 do 5, a ja sam sad level 43, dok završim Blood and wine bit će i veći level, a htio bih proći igru kao totalni badass od kojeg se neprijatelji odbijaju  :approve .
Također, htio sam si povećati inventory level sa 170 na 220, što je moguće ako si u character customization stavim opciju STRONG BACK ali nje više nema. Trenutačno je na njezinom mjestu nešto čega se ni ne sjećam naziva, ima li još koji način da se poveća inventory, ili mogu žaliti za izgubljenom prilikom? Trenutačno uživam u Blood and wine i nemogu vjerovati koliko sadržaja su stavili u to, i neke dobrodošle promjene, imam svih 5 setova witcher geara na grandmaster level i brdo para na računu. + koliko sam prije zanemario gwent, toliko me sad privukao da letim po cijeloj mapi skupljajući karte, jer svi imaju jače karte od mene pa stalno gubim, pa dok ne sredim dekove će potrajati. I zadnje pitanje (3/3) hoće li HCL ikad organizirati partije gwenta po gradovima/selima ako se ikad skupi dosta publike sa fizičkim kartama? Hvala na odgovorima  :piva:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1206 : 20. Lipanj, 2016., 11:41 »
Trebali bi neprijatelji bit 30+ level u ng+. Sa ovim predzadnjim patchem postoji i opcija skaliranja neprijateljskog levela pa to uključi.

Za weight limit, ako igraš PC verziju postoje modovi za to. Za konzole ne znam.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1207 : 20. Lipanj, 2016., 12:58 »
Hvala, probat ću to, ali tek dok odigram Blood and wine. Igram na konzoli, tako da ništa od modova, nažalost. Ću se snaći nekako drugačije  :thumbs:

Našao u čemu je problem... Nemam Hearts of stone instalirano, zato mi nema te opcije.  :fpalm: A čekam da mi dođe komplet s kartama, ako ikad dođe.
« Zadnja izmjena: 20. Lipanj, 2016., 13:14 ck7 »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1208 : 24. Lipanj, 2016., 00:39 »
Upravo završio dlc ujedno i zadnju Geraltovu avanturu, kraj mi je fantastično sjeo sa Yennefer i sve što mogu reći je da sam uživao ne samo u igri,već i u prvom i drugom dlc-u i svakom witcher contractu te sporednoj misiji koju sam odigrao,ono što je smiješno je to da nakon par stotina sati provedenih u igri još imam hrpu witcher "ugovora" riješiti te par sporednih misija uz gwent turnire te treasure huntova koliko i svaki upitnik na mapi otkriti što mi se trenutno čini nemogućim ali prvo ću odmoriti sa Geraltom u kućici.


A sad adio...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1209 : 24. Lipanj, 2016., 08:58 »
Završio prekjučer Blood and wine i usitinu je igra i pol taj Witcher. Jučer sam krenuo igrati NG+ i odmah u startu sam se razočarao. Naime, uvijek volim u igrama gdje je moguć ponovni prelazak igre sa već svim upgrejdanim stvarima, tako da se čini kao da jesi ono što predstavljaš, tipa God of War kad se prođe jednom igra može se ( ako se otključalo) imati npr infinitive health ili magic te time čovjek dobije dojam da je ustvari bog kome nitko ništa nemože, i hodaš bezbrižno okolo sjeckajući neprijatelje. Nekome zabavno, nekome nije (don't judge me), al ja to volim. A u Witcheru osim što su neprijatelji opet levelirani kao i ja, što sam i očekivao pa se zbog toga ni nisam toliko razočarao, već zbog činjenice da imam svih 5 witcher setova na grandmaster level, i da mi odmah u početku postanu zastarjela, jer je već i ono početno odjelo bolje od svih setova što sam potrošio 30 sati na traženje i craftanje. Da sam znao našao bih si samo jedan set, ovako je sav trud otišao, pa nikud. Ali te sitnice na stranu, Witcher je jedna od najboljih igri/serijala što sam imao čast igrati i nepovratno se uživjeti u cijeli taj svijet. A sad se čeka Cyberpunk uz pokoju rundu gwenta  :thumbs:

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1210 : 29. Lipanj, 2016., 17:37 »
ajde ubuduce neki spoiler alert,moze? neki od nas nisu dosli do djela s Yennefer i zadnje scene pa nam netreba jos i screenshot uz to kad sam vec i procitao(nisam ni citao dalje,samo do yennefer i bilo mi je dosta da mi se digne tlak)...mozda nije toliki spoiler, ali meni smeta, i mislim da bi se svakako trebalo staviti spoiler alert kad se prica o zavrsetku igru...bio bih veoma zahvalan  :piva:
PSN: Alnor_96

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1211 : 29. Lipanj, 2016., 17:43 »
nemože se označiti spoiler alert text, rade ljudi na tome, mislim rade na svemu pa valjda rade i na tome :ementaler:

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1212 : 29. Lipanj, 2016., 17:49 »
aha, ok, hvala na obavijesti  :thumbs:
bilo bi mozda pametno da do kad ne sloze prije teksta se iznad napise SPOILER ALERT samo i to je to...i bez slika  :mrgreen:
PSN: Alnor_96

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1213 : 29. Lipanj, 2016., 18:07 »
Piši u bijeloj boji tako da se vidi samo kada označiš mišem

Primjer:

SPOJLERI
Vader je Lukin ćaća
KRAJ SPOJLERA

To nije trajno rješenje naravno, imali smo već prije spoiler tag, smislit će se nešto kad-tad.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1214 : 02. Srpanj, 2016., 23:13 »

Fantastično su smislili ovo za kraj dlc-a ujedno i same Geraltove avanture da za kraj baci pogled
prema kameri kao da se nama obraća,baš sam ono dobio chills.  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9