HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

• 1650 Odgovora
  • 295448 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1280 : 18. Veljača, 2017., 19:17 »
Odlično.

Zahvaljujem na iscrpnom odgovoru.

Morat ću i ja ubrzo krenuti u te vode, ali prvo ću odigrati dvicu jer je isto ok

« Odgovori #1281 : 20. Veljača, 2017., 17:07 »
E Bartule možeš kupiti potion koji stavlja sve ability pointove na nulu i mozes mijenjat build kad god želiš.

Također na lvl 30 + dolaze mutacije s kojima se daju iskombinirat prava čudesa od signova
Ma čeka te još oko 200 sati svaštarija ja mislim da sam završio na 47 lvl -u...do toga imaš puno bildanja xd

al mogo bi uskoro new game +
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #1282 : 20. Veljača, 2017., 17:46 »
Kod mene to izgleda ovako za sada. Znaci samo ovi ability pointsi koji su sa strane su u upotrebi, ili?

Cudo je igra, obavio Red Baroon quest, koji kralj od covjeka, a quest, vauu. Takoder sam pobio par cudovista i tako, ide to lagano.

http://youtu.be/Y-6DfG6kXMo

« Odgovori #1283 : 20. Veljača, 2017., 19:27 »
da samo abilitije koje staviš u slotove mozes koristit iako ih mozes "otkljucat" sve i svako malo isprobavat nove.

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #1284 : 20. Veljača, 2017., 21:58 »
Aha, tako sam i mislio..

Dogodilo mi se dosta puta do sada da sam pritisnuo X bas kada mi se otvorio tutorial prozorcic pa nisam pohvatao sve, mada vjerojatno imam sve negdje napisano, al eto, nisam ni trazio.

« Odgovori #1285 : 21. Veljača, 2017., 15:40 »
Ma budeš pohvato sve ne brini.

Mutagene obavezno stavljaj boju na boju. tj crveni za borbu u crveni slot, plavi za signove u plavi jer jedino tada dobivaš max % attack powera ili sign intensity

eo ti mala pomoć kako buildat Geralta iako ovo je sa samog kraja igre lvl 54 moj build
Piercing cold mutacija ubija i po 7-8 ljudi instant! OP as fuck

« Zadnja izmjena: 21. Veljača, 2017., 15:47 malimicek »

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #1286 : 21. Veljača, 2017., 16:19 »
Da to sam uspio shvatit.. Svakako ce mi bit fokus na borbi i na signovima kao sto je i na slici.

Cudo je igra. Jbt. ja prolazim kroz Witcher svjet i cjelo vrjeme mi u glavi misao da se osjecam kao da sam u prici o Ivici i Marici, onda odem rjesit Ladies from the Woods quest i ostanem sokiran. Stvarno su svi questovi do sada bili savrseni, svaki je trajao barem po par sati, svaki lik je bio savrseno odraden i osjecao sam se kao da gledam i pricam sa zivucom osobom, stvarno su pogodili sve i vidi se da je puno ljubavi i truda ulozeno u ovu igru.. Jbt. svaki quest do sada bi mogao proc kao neka linearna SP igra i prica i likovi bi bili za 10.

Sta je vise igram, sve vise imam osjecaj kao da prolazim kroz pravo umjetnicko djelo..

« Odgovori #1287 : 21. Veljača, 2017., 16:29 »
Zbildaj to kraja onaj sword whirlwind i od signova shield tj da svaki put kada pobereš udarac (a shield je aktivan) puni ti se HP.

Nakon toga i death march težina postane lagana a hrana i potioni za hilanje skoro pa ni ne trebaju.

*

ck7

• 727
« Odgovori #1288 : 21. Veljača, 2017., 21:21 »
@Bartul_9 Malko sam jelly jer samo jednom možeš tako uživati u jednom remek djelu, taj osjećaj se nikad ne ponovi. Al sad čitajući kako igraš mi je opet došla volja da zapostavim sve ostale igre i krenem opet istraživati/pozavršavati ono malo što mi je ostalo već kad me je New Game + razočarao.  Uživaj  :thumbs:

*

14maxx

• **
  • 289
« Odgovori #1289 : 21. Veljača, 2017., 21:42 »
@Bartul_9 Malko sam jelly jer samo jednom možeš tako uživati u jednom remek djelu, taj osjećaj se nikad ne ponovi. Al sad čitajući kako igraš mi je opet došla volja da zapostavim sve ostale igre i krenem opet istraživati/pozavršavati ono malo što mi je ostalo već kad me je New Game + razočarao.  Uživaj  :thumbs:

Bukvalno imam isti osjećaj/želju. Bartule, Bartule, šta mi radiš.  :hiha: Sad razmišljam da nabavim GOTY verziju i obrnem i treći put, a još nisam B&W igrao  :wildboy:

*

Armin44

• 869
  • I'll be one tough act to follow...
« Odgovori #1290 : 21. Veljača, 2017., 22:04 »
Ja već mjesecima planiram treći put preći igru ali znam ako krenem da ću opet nolajfati dnevno par sati,s obzirom na to čekam na neka bolja vremena sa manje obaveza ali sigurno ću to odraditi.

« Odgovori #1291 : 21. Veljača, 2017., 22:14 »
I ja također dobio zelju da krenem NG+ iako nemam nimalo vremena
I sto se tice tih buildova nikada nisam tako detaljno sastavljao samo sam stavljao ono sto mislim da valja i sto mi je zvucalo dobro
Moracu se i time malo pozabaviti

*

wyzard

• Administrator
  • 16104
    • HCL.hr
« Odgovori #1292 : 22. Veljača, 2017., 08:44 »
Daleko najbolja stvar u Witcheru su ti questovi. Uvijek neki preokret u njima. A evo npr. u ovom Horizonu, koji nije baš puni RPG, ali svejedno - većina side questova je netko nestao - idi ga nađi. I to je to, nađeš, živ ili mrtav, vratiš se, quest obavljen.

*

ck7

• 727
« Odgovori #1293 : 22. Veljača, 2017., 09:39 »
U Witcheru su questovi baš odlični. Sjećam se dok sam rješavao 1 quest 5 puta me se pitalo (mogu ja to ovako napisati) dal želim ovako il onako, i naravno zajebao sam cijelu stvar, odnosno odabrao krivo (imao sam vjeru u ljude  :fpalm: ) A ovaj Horizon me više uopće ne privlači, kad su prvi put objavili mi se činilo ludo, moguće zabavno, al sad kad vidim gameplay, priču, sad i side questove ako su takvi, bit će na nekom popustu ne prije. Inače jučer stavio Witchera da se instalira. Svi setovi su mastercrafted (preporučam da si odaberete jedan set i samo njega upgrejdate na mastercrafted jer traže previše vremena i resursa) koji sa new game + gube na svemu jer je i početni armor set jači od mastercrafted setova, pa ću samo nastaviti lutati divljinom i osvajati trofeje.  :kava:

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #1294 : 22. Veljača, 2017., 11:05 »
Ma cudo od igre.. Jbt kakve sam sve spodobe do sada vidio, ovakve stvari nebi zamislio ni u najludoj masti, al one Ladies from the woods su bas kakve bi i trebale bit, uzasneee.

« Odgovori #1295 : 22. Veljača, 2017., 11:05 »
Čitajući vaše komentare sve sam bliži da i ja krenem u Geraltov svijet iako ga nisam nikada igrao, a već se evo mjesecima kiseli GOTY izdanje na steamu.

*

bartul_9

• 3870
  • Welcome to the matrix.
« Odgovori #1296 : 22. Veljača, 2017., 11:09 »
Ma uzeo sam ovo GOTY izdanje za 350kn, i mislim da nikad vise u zivotu necu dobit toliko puno kvalitetnog contenta kao za ovih 350 kn.. Sta je najlude ovaj mjesec je na PSNu popust i GOTY izdanje kosta 170kn, to je dzabe..

Mislim da je ovo obavezno stivo za sve ljubitelje fantazije, a pogotovo jer ovo nije standardna fantazija tipa Skyrim, LOTR, nego bas ima neki svoj specificni potpis u svemu, ma stvarno igretina.

« Odgovori #1297 : 22. Veljača, 2017., 11:10 »
Ma uzeo sam ovo GOTY izdanje za 350kn, i mislim da nikad vise u zivotu necu dobit toliko puno kvalitetnog contenta kao za ovih 350 kn.. Sta je najlude ovaj mjesec je na PSNu popust i GOTY izdanje kosta 170kn, to je dzabe..

Mislim da je ovo obavezno stivo za sve ljubitelje fantazije, a pogotovo jer ovo nije standardna fantazija tipa Skyrim, LOTR, nego bas ima neki svoj specificni potpis u svemu, ma stvarno igretina.

Daj prestani više :P

*

14maxx

• **
  • 289
« Odgovori #1298 : 22. Veljača, 2017., 13:56 »
Prestani ako boga znaš. Na dijelić sam od kupovine   :loludara:  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2017., 13:58 14maxx »

« Odgovori #1299 : 22. Veljača, 2017., 14:47 »
I nećeš pogriješiti ^^