HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466469 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1365 : 05. Lipanj, 2017., 18:31 »
Naredne sedmice dobijam godišnji odmor i abd konačno počinjem i ja sa najboljom igrom ikada :clap:. Svjestan sam da ću je vjerovatno igrat do kraja godine uzimajući u obzir nedovoljno slobodnog vremena kombinovano sa mojim perfekcionističkim prelascima igara.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1366 : 05. Lipanj, 2017., 21:38 »
A ništa... U nedostatku zanimljivih naslova, završenih dosadašnjih hitova u ovoj godini, idem na treći prelazak ovog remek djela.
:clap: :thumbs: :faca: :D :ave:

De mi koji hit od ove godine da se spremim za summer sale.

Mislim na izašle AAA naslove u ovoj godini: Mass Effect: Andromeda, Prey, Watch dogs 2...

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1367 : 05. Lipanj, 2017., 23:26 »
A ništa... U nedostatku zanimljivih naslova, završenih dosadašnjih hitova u ovoj godini, idem na treći prelazak ovog remek djela.
:clap: :thumbs: :faca: :D :ave:

De mi koji hit od ove godine da se spremim za summer sale.

Mislim na izašle AAA naslove u ovoj godini: Mass Effect: Andromeda, Prey, Watch dogs 2...

Mislio sam na dobre igre buraz. Kako misliš da nakon witchera igram Andromedu jbt hahaha. Prey izgleda interesantno :P

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1368 : 06. Lipanj, 2017., 07:14 »
A ništa... U nedostatku zanimljivih naslova, završenih dosadašnjih hitova u ovoj godini, idem na treći prelazak ovog remek djela.
:clap: :thumbs: :faca: :D :ave:

De mi koji hit od ove godine da se spremim za summer sale.

Mislim na izašle AAA naslove u ovoj godini: Mass Effect: Andromeda, Prey, Watch dogs 2...

Mislio sam na dobre igre buraz. Kako misliš da nakon witchera igram Andromedu jbt hahaha. Prey izgleda interesantno :P

Witcher 3 je izvan bilo koje konkurencija unazad barem 5 godina. Prey je zanimljiv, da. Zapravo sam se iznenadio koliko dobro funkcionira ta fuzija System shocka, Bioshocka, Half-lifea i ostalih. Preporucam ako mislis kupovat na summer saleu.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1369 : 23. Srpanj, 2017., 15:08 »
Juče završio sa B&W DLC-om. Svaka riječ je suvišna. Ono što je CDPR napravio sa HoS i B&W prevazilazi i glavnu priču/igru. Plus, u B&W sam odigrao neke od najzanimljivih questova ikada. Neću ništa da spoilujem za one koji još nisu stigli odigrati, ali samo ću reći - Roach  :loludara:

Takođe, planiram napraviti neku mini-recenziju pa postaviti ovdje, jednostavno moram negdje ostaviti ove hvalospjeve za CDPR  :ave:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1370 : 01. Kolovoz, 2017., 10:20 »
jedina primjedba kod witchera 3 mi je ta da kada sam napokon bio dovoljno velik lvl da stavim na sebe najbolji armor u igrici, nisam imao vise questova za igrati

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1371 : 01. Kolovoz, 2017., 20:24 »
Meni je isto žao sto sam proleteo kroz blood and wine dlc i neke sporedne questove nisam resio, ali ima tu jedno 30-ak saveova, naci ce se nesto sejvano na pocetku dlc-a

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1372 : 14. Kolovoz, 2017., 14:35 »
Zapoceo igrat igru prije par dana, nakupio vec oko 30 sati, razmisljao o tome koliko je lijepa i zabavna igra da cu je igrat vise puta, ali sad kad vidim koliko stvari imam za radit u igri, mislim da ce jedanput biti dovoljno.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1373 : 14. Kolovoz, 2017., 15:14 »
Zapoceo igrat igru prije par dana, nakupio vec oko 30 sati, razmisljao o tome koliko je lijepa i zabavna igra da cu je igrat vise puta, ali sad kad vidim koliko stvari imam za radit u igri, mislim da ce jedanput biti dovoljno.

Vjeruj mi, neće   :mrgreen:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1374 : 14. Kolovoz, 2017., 15:48 »
Meni je jedan prolaz bio i vise nego dovoljan
Sa oba dlc-a sam skupio 300 sati, ako ne i vise

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1375 : 14. Kolovoz, 2017., 18:52 »
pa i ja kontam da cu i ja nakupit oko 300 sati, ali igra je tako fina za igrat, pod puno stvari, nemislim samo questovi, nego svi oni uputnici koje mores otkriti, stvarno je igra ogromna, ali pored toga sta je velika, ima previse glitcheva, koji ponekad znaju iritirat, i jedina primjedba zasada je fall dmg, sta je ovo, zasto je tako velik?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1376 : 15. Kolovoz, 2017., 00:10 »
pa i ja kontam da cu i ja nakupit oko 300 sati, ali igra je tako fina za igrat, pod puno stvari, nemislim samo questovi, nego svi oni uputnici koje mores otkriti, stvarno je igra ogromna, ali pored toga sta je velika, ima previse glitcheva, koji ponekad znaju iritirat, i jedina primjedba zasada je fall dmg, sta je ovo, zasto je tako velik?

Derni space prije nego padneš. Odradit ćeš kolut naprijed i nećeš ni osjetiti fall damage

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1377 : 20. Kolovoz, 2017., 12:40 »
Gledajući cinematic trailer dobio sam opet želju da pređem igru,faks mi počinje za mjesec dana pa je ovo idealna prilika do tada.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1378 : 03. Rujan, 2017., 07:38 »
Poceo igrat Witcher kojeg sam presao pri izlasku igre,igram goty I zanima me kako pokrenuti dlc-ove ? Jel to mogu kad predjem igru ili nekad u toku igre ce mi bit pruzena ta opcija ?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1379 : 03. Rujan, 2017., 07:49 »
Poceo igrat Witcher kojeg sam presao pri izlasku igre,igram goty I zanima me kako pokrenuti dlc-ove ? Jel to mogu kad predjem igru ili nekad u toku igre ce mi bit pruzena ta opcija ?

Ako misliš na trojku, dobit ćeš kasnije na levelu 30 ja msm, questove za dlc-ove. Hearts of stone je po težini dlc koji se igra poslije igre, mada storyline mu se uklapa negdje u sredinu. Ako si dobar sa mačem, predlažem ga prije trećeg akta jer lomi priču i kad cijela igra ubrza, glupo je ispariti da radiš dlc, dok te svi čekaju :P

Blood and Wine je napravljen kao end game content. Kad pređeš igru, odradi njega kao zadnjeg jer na kraju B&W imaš pošteno dobar farewell witcheru :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9