HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466582 Hitova
*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1590 : 17. Rujan, 2018., 12:28 »
Ja sam lootovao sve jer sam u prvom prelasku trebao materijala za crafting posebno za witcher gear setove koji su vrlo skupi posebno dimetirium. Vrlo skup materijal i neophodan. Mada se ne bi više zamarao s time. Instaliram kakav mod koji ti je daje mnogo novca i kupuj sve odmah u fresh startu.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1591 : 17. Rujan, 2018., 12:40 »
A dobro, htio si bolju opremu,podrazumijeva se da moraš malo više potegnuti

A vidi to sa modovima mi ispada kao varanje, tako da ne priznajem  :D

Sva sreća pa nema mikrotransakcija  :hihi:

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1592 : 17. Rujan, 2018., 22:04 »

A vidi to sa modovima mi ispada kao varanje, tako da ne priznajem  :D
U pravu si, to jest varanje, nešto kao cheat s i gubi se ona draž u gameplayu.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1593 : 20. Rujan, 2018., 15:52 »
Započeo drugi prelaz Witchera,trenutno u Velenu,zaobilazim questove više rješavam upitnike i bezze bauljam svijetom.Rjesavam stvari koje sam zaobišao u prvom prelasku i nekako prirodno čistim upitnike bez pretjeranog forsiranja istih.

Morao sam još jednom prekucat igru jer Blood and wine nisam nikad prešao a nije mi se dalo samo uskočiti i odigrati dlc.Bilo je samo pitanje vremena kad ću krenut igrat...Stvarno prejebena igra,svaki segment mi je odrađen vrhunski,par sitnih stvarčica me smeta a jedina prava zamjerka je prokleti konj,vise sam pješak :-)


U pravu si ali vjeruj kada se malo uhodas i feel za konja dobijes nije toliko strasno uopste (osim na raskrsnicama :P ) a imas i ono da drzis SHIFT ako se sjecam i konjo sam cestu slijedi i jases,pa eto nadam se da to pomaze malo.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1594 : 03. Listopad, 2018., 19:29 »
Završio s Novigradom i lagano se dovukao na Skeligu...Ostalo je par questove za koje nemam level i jedno 20 upitnika u Novigradu i Velenu a većinu karata sam pokupio jer sam se polu navukao na gwent :-)

Kako sada baš pedantno igram riješio sam neke questove koje nisam u prvom prelazu igre i par njih me baš ono pozitivno iznenadilo.Cak i onu Witcher gear rješavam a to mi je prije bilo smor.

Ali Skeliga je sranje,teren je odvratan,previše upitnika i smorise nemilo one sirene.Vikinzi i te seme mi pasu,gradovi i sela su mi tu najljepša i čak se najviše questova sjećam jer su predobri ali brate mili pojesti će mi živce upitnici.A plan je rijesit ih sve jer ovo je zadnji prelaz witchera,baš ono igru uzduž i poprijeko udariti jer joj se neću više nikad vraćati.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1595 : 04. Listopad, 2018., 09:34 »
Zapeo sam još na prvom witcher-u, neda mi se završit. Kad njega rasturim onda lagano na dvicu koja je kako su rekli puno kraća, pa ću odmah se bacit na treći dio kojeg sam već prelazio na plejki ali ću ovaj put na računalu. Treći dio već poznajem dobro tako da mi neće predstavljat neki problem. Prijeći je jednom i to je to kad je u pitanju ova igra.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1596 : 04. Listopad, 2018., 10:31 »
Ja sam keca odgledao walktrough,10 sati bez komentara :-) kroz tjedan dana pogledao jer mi se nije dalo prelaziti je.Ostarila je jako loše :-)

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1597 : 04. Listopad, 2018., 12:27 »
Ja sam keca odgledao walktrough,10 sati bez komentara :-) kroz tjedan dana pogledao jer mi se nije dalo prelaziti je.Ostarila je jako loše :-)
Ne loša ideja. Uštedio si sebi vremena. Pogledao si gameplay da pohvataš priču i to je dosta. Jebi ga kad ja to volim sve osobno isprobat.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1598 : 04. Listopad, 2018., 12:43 »
Ja sam je igrao prije godinu dana i iako je lose ostarila jos uvjek se isplayi odigrat radi odlicne price i tog Witcher stiha.

Inace treci dio pauziram, planiram mu se uskoro vratit, uzeo sam malo odmora nakon sto sam zavrsio glavni quest.

Inace meni je Skellige puno drazi od mocvara i blata Velena, bas mi pase taj Vikinski stil i ta muzika, bas cudo. Mada mi je i Velen odlican, al eto, Skellige mi je bas sjeo. Nisam jos bio u Touissantu pa moram vidjet kako je tamo, al kako sam cuo i vidio sa razglednica zvuci predivno. :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1599 : 04. Listopad, 2018., 13:42 »
Skellige oduševi čim ga prvi put vidiš, one planine i potočiće. Tak su ga fino sklepali, da skoro pa možeš osjetiti svježi zrak. I baš zato ostaje utisnut u pretinac sa lijepim sjećanjima.
A kad dođeš u Touissant, kao da si došao doma nakon što te nije bilo godinu dana.
"Hrvatski" krajolik, vinogradi, profinjene pijandure, i sisate krvopije, sve "domaće".

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1600 : 04. Listopad, 2018., 14:48 »
Ja sam je igrao prije godinu dana i iako je lose ostarila jos uvjek se isplayi odigrat radi odlicne price i tog Witcher stiha.

Inace treci dio pauziram, planiram mu se uskoro vratit, uzeo sam malo odmora nakon sto sam zavrsio glavni quest.

Inace meni je Skellige puno drazi od mocvara i blata Velena, bas mi pase taj Vikinski stil i ta muzika, bas cudo. Mada mi je i Velen odlican, al eto, Skellige mi je bas sjeo. Nisam jos bio u Touissantu pa moram vidjet kako je tamo, al kako sam cuo i vidio sa razglednica zvuci predivno. :)

Da taj vikinški stil je odličan,to se i meni sviđa ali su problem prokleti upitnici :-)

E vidiš ja ću preci main story a dlc-ove ostavit za kasnije kada se opet poželim witchera :-) Hos sam prešao ranije a b&W možda do pola i prestao.Onda mi bilo žao samo njega preci reko ode još jedan prelaz udariti dok ove igre koje me zanimaju neka stoje dok cijena ne bude povoljnija za kupit ih.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1601 : 04. Listopad, 2018., 17:43 »
Ma upitnici su gadljivi i njih necu hvatat, mislim na ove na moru.

Porjesavat cu questove i ostale stvari i to je to.

Al da Skellige ce mi zauvjek ostat u sjecanju, bas uzivam u tom krajoliku.

Evo ovo, sa ovom muzikom koja svira, neopisivo smirujuce.
http://youtu.be/8ZR015Gnv-k

Igraci na PCu stavite ovaj mod i onda je to to.
http://youtu.be/NqddLbm4r6w

Imerzija na najjace.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1602 : 04. Listopad, 2018., 22:55 »
Skellige ima tu neku svoju čar mada mi nije ostao u najljepšem sjećanju upravo zbog tih vrlo dugih putovanja čamcem, lotovanja koje mi se popelo na k...

Velen i Novigrad su mi lokacije na kojima sam najviše uživao, HoS definitivno najjača postrojba... Ups... Ekspanzija

Hrvatski" krajolik, vinogradi, profinjene pijandure, i sisate krvopije, sve "domaće".
 :loludara:

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1603 : 23. Listopad, 2018., 09:27 »
ftp://Napokon priveo kraju jedinicu. Sveukupan dojam, zastarjela ali opet zanimljiva. Oko 76 sati kaže Steam. Poprilično sadržaja, posebno su me izjebale one borbe protiv bossova.
Ode Žak nove rase probao nije...
« Zadnja izmjena: 23. Listopad, 2018., 09:58 Kegdon »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1604 : 23. Listopad, 2018., 09:33 »
Dobro si utukao vremena, ja sam to rjesio za neka 36 sata. Da, boss bitke se zbugane i teske, al daju se rjesit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9