HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466649 Hitova
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1620 : 21. Studeni, 2018., 10:29 »
Osjeti se razlika samo ako igraš na death march.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1621 : 21. Studeni, 2018., 16:48 »
Ja jos uvijek lagano peglam ovo cudo, sigurno cu je igrat jos par mjeseci. Bas sam zapoceo sa Hearts of Stone ekspanzijom, rjesio sam skoro sve upitnike u Velenu, ostao je samo pokoji u gornjem desnom dijelu mape. Ostalo mi je jos upitnika na Skelligeu al tamo cu se vratit kasnije, vjerojatno poslje Blood and Wine ekspanzije.

Sad sam ulozio nekih 130 sati u igru. Oko 60 na PS4, onda sam odigrao Witcher 1 i 2, upoznao se sa pricom i likovima i krenuo opet u treci dio na PCu, imam 70h i puno lijepse mi je sjeo nego prvi put kad sam krenuo sa igranjem na PS4 jer nisam znao nista o likovima i svijetu.

Udem u igru nakon 10 dana i osjecam se kao doma, odma me unese predivna atmosfera, predivan svijet, likovi i sve ostalo sta igra sadrzi. Igra ima svojih minusa, najveci je po meni sta borba nije previse duboka, al opet je zabavna i na Deathmarch moze bit malo napeta, al ono, cijelo vrijeme radis isto. Dodge, attack, dodge, sign, pa opet, samo radis jedno te isto i nece bit pogreske. Umrjet ces jedino ako spamas attack, nema nekog velikog izazova, malo je zanimljivije kad se radi o velikoj grupi neprijatelja, al opet je malo monotono. Da se razumijemo, meni je borba odlicna, al bi volio da ima vise izazova. Drugi minus po meni je sta je malo previse upitnika koji su beskorisni i koji donose smece od loota, al ajde to i nije toliki minus, pored toliko vrhunskog sadrzaja, nemogu se bunit na pokoji suvisli treasure chest.

Iako nisam jos igru dovrsio, ostale su mi dvije ekspanzije, sa sigurnoscu mogu reci da je ovo najbolja igra koju sam ikad igrao. Jednostavno su pogodili taj ambijent, taj ugodaj, izgled svijeta, likove, pricu, neznam.. Jednostavno kad upalim ovu igru zao mi je koristit konja, uzivam trceci kroz sumu i diveci se lijepotama Velena i drugih podrucia Withcer svijeta. Ne koristim fast travel i smatram da je sramota u ovakvoj igri iti pomisljati na to. Zao mi je zuriti kroz igru, jednostavno je zelim igrati polako, divit joj se i uzivati u njoj.

Gwent me ne zanima, kao ni fist of fury quest, to preskacem, ostalo sve rjesavam i sigurno cu jos jednom odigrat ovo cudo na new game+ modu, al nakon sta procitam knjige koje cu uskoro narucit sa e baya.







Sad odo malo ucit, pa peglat neko trece smece, a onda se opet vratim u ovo cvijece.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2018., 16:55 bartul_9 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1622 : 21. Studeni, 2018., 23:46 »
Meni su smor isto upitnici ali sam ih rijesio sve,trenutno igram Blood and wine i odusevljen sam.

Borba se popravi u ovoj ekspanziji jer ima neugodnih protivnika,doslovno do nje nit sam koristio bombe nit napitke ali sada za njima fakat ima potrebe.Isto se ne zurim,danas dva sata samo jahao i blejao po svijetu bezze.

Meni su ostale jos 4 karte od gwenta :-) meni ga nije mrsko igrat.

Ali je B&W vrhunac serijala i stvarno mi je zao privest ga kraju,dosad sam odradio 3-4 fenomenalna side questa,razvući cu dlc sto je vise moguće jer znam da cu kao i nakon prvog prelaska witchera izgubiti volju igrat bilo sta drugo.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1623 : 02. Prosinac, 2018., 19:02 »
Završio b&w,nemam rijeci,savrsen kraj trilogije,igra me odusevila u svakom segmentu.Ima mana i svojih problema ali većina stvari je uradjena na zavidnom nivou da se neke stvari jednostavno developeru mogu oprostiti.

Ovo mi je srušilo Thief kao najdraži igru koju sam ikad igrao,Witcher je na tronu :-)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1624 : 02. Prosinac, 2018., 21:01 »
Završio b&w,nemam rijeci,savrsen kraj trilogije,igra me odusevila u svakom segmentu.Ima mana i svojih problema ali većina stvari je uradjena na zavidnom nivou da se neke stvari jednostavno developeru mogu oprostiti.

Ovo mi je srušilo Thief kao najdraži igru koju sam ikad igrao,Witcher je na tronu :-)

Witcher je i kod mene igra br.1 svih vremena,  Blood and Wine expanzija je sama za sebe bolja od 90% samostalnih igara.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1625 : 03. Prosinac, 2018., 13:53 »
Ja na te upitnike malo drugacije gledam, recimo da ih nema nebi nikad bio na nekim mjestima jer su bas razbacani svugdje. Isto kao i kutije u AC-u ili FC-u a sve je stvar tvoje volje hoces ih skupit i dobit jos nesto ili ces ih zanemarit.

Sad kad sam procitao ovih par postova odma sam dobio volju za drugi prelazak, a i nisam rijesio B&W tako da je stvarno vrijeme da krenem.
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1626 : 03. Prosinac, 2018., 21:21 »
Malo koja igra me natjerala, ako ijedna ikad, da doslovno setam kroz grad, gledam ljude, uzivam u svijetu koji su napravili. Lagana muzikica, zamor naroda, klapuckanje Geraltova oklopa, zalazak sunca, sve se savrseno poklapa i nijedna igra mi nije nikad pruzila toliko predivnih trenutaka kao Witcher 3 svijet. Ima svojih mana, al pored svega predivnog u igri mane su zanemarive.

Za mene takoder najbolja igra ikad. Jednostavno su pogodili sa svime i svaka im cast, napravili su svijet koji uvjerljiv i predivan, pun svakakvih zivina i predivnih lokacija, likova i prica.

Sve ovo govorim, a tek sam poceo sa Hearts of Stone ekspanzijom, a Blood and Wine nisam ni takao. Doduse imam oko 150 sati u igri pa znam o cemu pricam.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1627 : 03. Prosinac, 2018., 21:33 »
Malo koja igra me natjerala, ako ijedna ikad, da doslovno setam kroz grad, gledam ljude, uzivam u svijetu koji su napravili. Lagana muzikica, zamor naroda, klapuckanje Geraltova oklopa, zalazak sunca, sve se savrseno poklapa i nijedna igra mi nije nikad pruzila toliko predivnih trenutaka kao Witcher 3 svijet. Ima svojih mana, al pored svega predivnog u igri mane su zanemarive.

Za mene takoder najbolja igra ikad. Jednostavno su pogodili sa svime i svaka im cast, napravili su svijet koji uvjerljiv i predivan, pun svakakvih zivina i predivnih lokacija, likova i prica.

Sve ovo govorim, a tek sam poceo sa Hearts of Stone ekspanzijom, a Blood and Wine nisam ni takao. Doduse imam oko 150 sati u igri pa znam o cemu pricam.

I nakon sveg oduševljenja glavnom igrom, kad kreneš igrati ekspanzije doživiš sve to na kvadrat  :hiha:

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1628 : 03. Prosinac, 2018., 22:27 »
Zanimljivo je koliko je prošlo godina od izlaska Witchera 3 i da se još uvijek piše o njemu i da još uvijek impresionira u svakom pogledu

Malo koja igra uspijeva u tome :)

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1629 : 04. Prosinac, 2018., 08:59 »
STALKER je jedina igra o kojoj se puno (ponekad i previše) piše po forumima već skoro stoljeće nakon izlaska :)

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1630 : 22. Prosinac, 2018., 16:56 »
Da se i ja pridružim grupi koja je nedavno završila Blood & Wine. Moj drugi prelazak ovog DLCa, ali kao i kod glavne igre i HoS-a to nimalo nije kvarilo utisak, čak štaviše. Mislim da je TW3 sa svojim DLCovima jedina igra, ili bar jedna od rijetkih, koju ću moći prelaziti iznova i iznova bez da mi imalo dosadi.

Mišljenja sam i dalje da mi je HoS bolji i od glavne igre i od B&W, ali naravno to ni malo ne umanjuje kvalitet B&W koji je neosporan. Trud koji je CDPR uložio u HoS i B&W rijetko koja kompanija ulaže u cijele igre.  Zaista jedno remek-djelo koje bi svako trebalo da odigra.  :kava:

A ja ću se sigurno još vraćati Witcheru u budućnosti  :hug

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1631 : 26. Siječanj, 2019., 22:49 »
Nedavno sam počeo new game+. Težina nije nešto strašna kao što sam mislio da će biti. Sva oprema je tu, a protivnici su sa većim levelom.

Iako je prošlo cca 2 godine od mog prošlog prelaska, većine questova se ipak sjećam, ali svejedno opet uživam u krajoliku. Životinjama, drveću koje se njiše na povjetarcu, random ljudima na koje naletim, uvredama, zatim pjevušenje nekakvo. Muziku ne moram ni spominjati.. Količina sadržaja je baš ogromna i ne znam što bih prije započeo :slini:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1632 : 27. Siječanj, 2019., 13:14 »
Vratio se natrag Witcheru i u zadnja 2 dana sam nabio nekih 10ak sati. Jos uvijek se zaprepastim koliko je ovo dobra igra i taj osjecaj nece nikad spasnuti ili prestati. Uzivam u tom predivnom svijetu koji me primio kao nijedan do sada, odigrao sam hrpu igara slicnog tipa, al Witcher lore je pogodio moje note u svakom smislu.

Krenuo sa Hearts of Stone i odlicna je prica za sada. Krenuo sam u rjesavanje glavnog questa pa cu kasnije porjesavat ove dodatne. Dosta ljudi kaze da je bolji od main questa, ja se za sada i nebi slozio jer mi je main quest u glavnoj igri vrhunski, i bas mi se svidala sva ta misterija i likovi.

Mada moram priznat kako mi je Bloody Barron najdrazi lik i quest u igri do sada i vjerojatno ce tako i ostat.







Evo i malog easter egga za sve HP fanove.


*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1633 : 27. Siječanj, 2019., 15:11 »
Drago mi vidjet, da nakon 4 godine witcher 3 se idalje svladava. Dugo nisam bio na forumu, pozdrav aktivnoj ekipi HCL-a, neznam dali me se itko sijeca. Da neskrecem puno sa tebe, bas mi daje osmijeh na lice kada vidim da se witcher 3 idalje aktivno igra.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1634 : 27. Siječanj, 2019., 16:11 »
Igrat ce se jos dugo vremena. Nakon skoro 4 godine igra jos uvijek izgleda vrhunski, a uz par moddova tako ce ostat jos nekoliko godina.

Ja vec planiram sljedeci prelazak, al kad uzmem novi PC, a onda cu ga moddat da izgleda vrhunski i krecemo na new game +

I da, normalno da te se sjecamo, steta sto te nema.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9