HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 466462 Hitova
*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1650 : 29. Lipanj, 2019., 23:26 »
Lijep pozdrav witcherljupcima, drago mi je vidjet da je igra idalje ziva i zdrava, ako niste dosada upuceni witcher nam dolazi na switcher, tako da tko ima Nintendo switch i tko bih volio zaigrati switchera dok je u pokretu, ovo je savrsena prilika za to. Uzivajte u lovu.  :piva:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1651 : 07. Siječanj, 2020., 07:20 »
Evo prije 2 dana kupio trojku za Xone, standardno izdanje i jučer ujutro krenuo igrati.
Riješio kompletni White Orchard, sve upitnike i trenutno dostupne questove, mislim da jučer imam oko 6-8h igranja, na težini ispod Dearth Marcha.

Pošto sam igrao ovo prije na PC-u, par kritika:

1.) Ronjenje je užasno, moram u postavkama nešto izmjeniti jer ovako je loše postavljeno.

2.) Zašto ne mogu "pinati" više resursa koji mi nedostaju da se vide kod trgovca?

3.) Upotreba napitaka direktno iz igre - e tu imam veliko pitanje i očito veliki minus.

Naime, na PC verziji, koliko se sjećam bile su 4 tipke za 4 slota tih napitaka. I mogao si komotno na svaku tipku staviti svaki slot.
Na Xboxu koristim samo dvije tipke - up i down. Up za slot 1 i 2, down za slot 3 i 4.

I sad ako mi je u slotu 1 swallow i slotu 2 thunderbolt - ja thunderbolt nikako ne mogu koristiti dok ne potrošim swallow?
Isto vrijedi i za slot 3 i 4, no pošto u slot 3 i 4 stavljam hranu, svejedno mi kojim redosljedom se troši.

Također još jedna mana - ako odem u inventory i pokušam isti thunderbolt popiti direktno iz inventorya - ja to ne mogu pošto mi je u slotu.
Nego ga moram maknuti iz slota direktno u svoju opremu i od tamo ga mogu koristiti.

Mislim po ovome ispada da se u slotovima jedino isplati koristiti potione za energiju i eventualno neki napitak za jače udarce ili slično, a sve ostalo pauziraj igru i odi popiti iz inventorya.

Inače - extra mi je igrati na kontroleru, puno zabavnije nego miš+tipkovnica.
« Zadnja izmjena: 07. Siječanj, 2020., 07:26 Tomina »

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1652 : 07. Siječanj, 2020., 08:13 »
Da, još nešto.

Witcher 3 definitivno kao igra ima najbolju priču i najbolje sporedne priče što sam vidio.

A inače sam težak na pračenju dijaloga u igrama, no ovdje hrpetina side questova ima nešto zanimljivo za poslušati, idealno da dok slušaš razgovor srkneš malo pivice itd.

Jedina igra koja me uz Witchera 3 podsjeća na ovo je Morrowind.

Skyrim recimo je sranje - "od mog ujaka Janka, sin njegove kume je otišao u onu spilju po magični mač jer mu je tako sova sa drveta šapnula, i sad ga nema. Nađi tog sina i možeš zadržati mač" - ako izvučeš živu glavu jer očito u spilji ima 15 trolova, bandita i sranja koja te budu zaklali.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1653 : 09. Siječanj, 2020., 00:53 »
Prošao sam i ja opet igru zahvaljujuci hypu od serije
Igra se drzi i dan danas te je definitivno jedna od najboljih ikad
Kad znas sta radis i kad napravis dobar build ne moze ti niko nista, citav new game + sam prosao s istim gearom iz normalne igre koji je bio oko levela 40
Jos kad uz gear povezes skillove, mutacije, decoctione, normalni npcevi te ne mogu ubiti i da hoces

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1654 : 09. Siječanj, 2020., 07:13 »
Slab sam sa alkemijom, jako rijetko ju koristim, a i u prvom prelasku prije cca 2 godine nisam koristio.

Sad igram ispod težine Dearth March, čisto da ne popizdim, no vidim da mi ide dosta lagano.

Jel moguće promjeniti težinu usred igre?

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1655 : 09. Siječanj, 2020., 12:14 »
Moguće je, imaš opciju u postavkama svo vrijeme.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1656 : 09. Siječanj, 2020., 13:50 »
I jedan save, imate pregrst QoL modova na nexusu, stoga ako ste na pc-u, ne libite se instalirati ih

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1657 : 09. Siječanj, 2020., 22:09 »
Death March uopće nije nešto posebno izazovan, jedina razlika je što neprijatelji imaju ogroman health pool pa se nekad desi da po 10 min ubijam jednog (većeg) neprijatelja dok ga ne "ispraznim" a tokom cijele te borbe ne postoji opasnost da zaginem i onda zna bit dosadno. Razmazio me malo Dark Souls valja. Inače, i ja ovih dana ponovo igram Witchera 3, glavnu igru sam prešao prošle godine ali sam expanzije ostavio za kasnije i evo sad sa hypom oko serije odlučio nastavit.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1658 : 09. Siječanj, 2020., 22:19 »
Ja sam si težinu igre mijenjao kroz igru, počeo s Sword and Story i nakon sat, dva igre prebacio na Blood and Broken Bones, na toj igrao skoro 60h. Nedavno se prebacio na Death March i imam par sati igre na toj težini, mislim da još ni jednom nisam poginuo otkad igram na njoj.

Kao što @Adam Jensen Death March nije ništa posebno izazovan od prethodne težine, sem što neprijatelji imaju primjetno veći health pool, što produžava vrijeme borbe s neprijeljom/neprijateljima.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1659 : 10. Siječanj, 2020., 07:21 »
Eh onda neću šaltati, barem ne još sad, još bi razumio da su ovi bitniji neprijatelji jači - nego ne lamata mi se sa vukovima ili drownerima po 5 minuta, a realno lako se ubijaju.

Ja sam do sad poginuo točno 5 puta, a imam oko 9h igre. Od toga 2 puta sam poginuo jer sam sam se preračunao i upao u gužvu sa slabijima - a onda se zna dogoditi da svi pravoremenu pogode i krc.

A 3 puta sam poginuo jer sam padao sa litica pošto zaboravim naočale staviti hahaah.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1660 : 10. Siječanj, 2020., 14:21 »
Ja sam si nedavno kupio Witchera dosta povoljno za PS4. Ubacio disk unutra i onda kažu da skinem 32 GB sa PS4, a sve igram i ništa mi se ne briše,a za memorijske kartice ne pitam jer su mi nenormalno skupe. Mislim se da prodam Witchera i kupim Switchera. Pošto znam da je Switch puuno skuplji od PS4 ( :chair: ) zna li itko je li isplativo kupiti Switchera unotaoč lošoj tehnologiji Switcha i cijeni igara, ali za dobar primjer, moći ću bilo gdje sa Geraltom.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1661 : 14. Siječanj, 2020., 07:46 »
Evo mogu reći da je priču jako teško pratiti, koliko god slušam sve dijaloge itd....

1.) Zašto je Ciri uopće otišla u crookback bog? Znam da je Geralt otišao tražiti ženu i kćer od Barona, a za uzvrat će mu on reći informacije vezane uz Ciri.

No sad odjednom Geralt ispituje vještice za Ciri. Nisam skužio kako je došlo do toga da je ona tamo otišla.

2.) Prvi put kad sam igrao, Baron se ubio jer je žena umrla.
I sad sam tražio koji je uvjet da prežive - treba ubiti Spirit Tree (ono začarano drvo), umjesto pomoći mu.
Sad ovako bistre glave pitam - kako se ovo može predvidjeti, a da nisam googlao? Mislim po ovome što sa znam - uvjet je banalan, totalno nejasan za shvatiti.

Isto kao i fora kako da Ciri ostane živa - nigdje nisam zamjetio da je postojao neki sitan "hint" da treba odraditi neke stvari za Ciri da preživi...Grudanje itd...

To je jedini minus, baš te stvari za pričom.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1662 : 16. Siječanj, 2020., 00:25 »
Ziher stvari vezane za priču, minus ?

The point is kod Witchera jako često moraš čitat izmedju redaka ;)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1663 : 16. Siječanj, 2020., 07:40 »
Daj mi dokaz gdje se spominje kako spasiti Ciri, tj da njen dobar kraj odlučuje o nekakvome grudanju i još par stvari....

Takođe gdje se navodi da jedino uništavanjem Spirit Tree (ukletog drveta) će Baron i žena ostati živi...

Ja to nisam pronašao, a pratim priču, ne preskačem dijaloge, jer su mi zanimljvi.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1664 : 16. Siječanj, 2020., 11:53 »
A život je kao drugačiji? Vodi te za ruku, i govori ti ako uradiš to i to, desit će ti se ovo jel' ?
Witcher igre su baš zbog toga posebne, što svaka odluka, vuče za sobom posljedice.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9