HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 469005 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1665 : 16. Siječanj, 2020., 13:38 »
To je video igra, nije život hahah.

Slažem se, ali zna se koliko vremena treba da se završi igra, baš zbog toga sam za prvo igranje koristio naputke kako spasiti Ciri, jer glupo bi mi bilo da radi jednog grudanja ili sličnog Ciri ne preživi.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1666 : 17. Siječanj, 2020., 19:29 »
Kako god odigraš, kakav god završni put Ciri preživi.

Jer je badass, jel.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1667 : 12. Veljača, 2020., 07:10 »
Zadnja dva dana sam se napokon uhvatio više igranja - viroza i bolovanje. :D

Malo više 50% main questa sam obavio, dosta side questove riješavam i par puta sam save vračao da si priču što bolje skužim (opcije u razgovoru i ishodi).

Ali igra mi je počela dobivati neke glitcheve, bugove... (xbox one).

U Novigradu se na mapi ne vidi pola ikona, meditacija nekad riješi problem, nekad ne.
Nekad se ne pokaže "A" za interakciju kod karaktera nego se moram udaljiti pa vraćati itd.
Igra ostane zaglavljena u izborniku, tj slika ostaje zaglavljena.
Sign queen nekad samo radi kao da "držim" Rt (R2), a ja stisnem jednom da baš uzme shield "u sebe".

I još neki, što zna biti iritirajuće.

Također i autosave nekad ne radi, iako je namješten na svake 3 minute.

Jučer sam doslovce popizdio, oko 2000 stopa udaljenost do questa, no vidim na karti da imam upitnike pa reko idemo konjićem.

Sve su bili monster nestovi jako malo udaljeni jedan od drugoga, na trećem sam poginuo.
Autosave uopće nije radio i izgubio sam oko 20 minuta igre.

Također me nervira nekad jako jako dugi loading ako poginem, ili ako koristim fast travel.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1668 : 17. Srpanj, 2020., 07:23 »
Eto ovo i se i dalje pali. Stori je stao prije pronalaženja Ciri na otoku vječne magle, pa se naduvam i bavim se upitnicima i koljem sve što stignem.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1669 : 25. Kolovoz, 2020., 21:58 »
Da se javim ovdje prvi puta posto sam tek ove godine uspio da se dohvatim witchera 3 (da da, ali jedini razlog je los pc) i evo zavrsio sam glavnu igru, sad idem na dlc-ove i moj glavni utisak je samo da zelim da nekako igra ne prestane (bit ce tu i NG+ ali msm da me razumijete). Zaista je remek djelo, toliko je malo stvari koje bih igri zamjerio, ali zelim samo da se necega uhvatim (a prosao sam malo kroz forum i vidim da dosta ljudi dijeli moje misljenje) a to je da igra prestane da bude izazovna tj pruza malo izazovnosti na najvecoj tezini, meni je opet, uprkos tome, iskreno bilo nemoguce na pocetku da igram na death marchu, ali vec na lvlu oko 20-og kad se dodje do iole bolje opreme igra postane osjetno laksa cak i na famoznom death march-u.
Naravno ima do toga da igra do tog nivoa postane savladana sto se tice mehanika, ali sto se vise napreduje protivnici jednostavno ne prate vas napredak (primjer : pri kraju igre na lvlu 34 sam bez problema ubio archgriffina lvl 47, sve je na najvecoj tezini i enemy upscaling - on) i onda jednostavno nema one prave satisfakcije gdje se "napatite" sa protivnikom i onda ga ubijete u milionitom pokusaju. Navodno je nesto teze u dlc-ovima (posebno boss-ovi) pa se radujem da sve to predjem, a mozda i instaliram redux mod (mislim da se tako zove) gdje sam citao da je ai dosta tezi pa mozda i to dodje na red.
Ali zaista osim ovoga, igra je nestvarna i sa punim pravom je smatrana jednom od najboljih ikada.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1670 : 26. Kolovoz, 2020., 14:27 »
Zadnja dva dana sam se napokon uhvatio više igranja - viroza i bolovanje. :D

Malo više 50% main questa sam obavio, dosta side questove riješavam i par puta sam save vračao da si priču što bolje skužim (opcije u razgovoru i ishodi).

Ali igra mi je počela dobivati neke glitcheve, bugove... (xbox one).

U Novigradu se na mapi ne vidi pola ikona, meditacija nekad riješi problem, nekad ne.
Nekad se ne pokaže "A" za interakciju kod karaktera nego se moram udaljiti pa vraćati itd.
Igra ostane zaglavljena u izborniku, tj slika ostaje zaglavljena.
Sign queen nekad samo radi kao da "držim" Rt (R2), a ja stisnem jednom da baš uzme shield "u sebe".

I još neki, što zna biti iritirajuće.

Također i autosave nekad ne radi, iako je namješten na svake 3 minute.

Jučer sam doslovce popizdio, oko 2000 stopa udaljenost do questa, no vidim na karti da imam upitnike pa reko idemo konjićem.

Sve su bili monster nestovi jako malo udaljeni jedan od drugoga, na trećem sam poginuo.
Autosave uopće nije radio i izgubio sam oko 20 minuta igre.

Također me nervira nekad jako jako dugi loading ako poginem, ili ako koristim fast travel.


Prošao sam igru dvaputa na kompu i jednom na PS4 i očito je da te probleme ima samo XBOX verzija pošto ih nisam imao.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9