HCL.HR

They Are Billions RTS

  • 6 Odgovora
  • 3609 Hitova
They Are Billions RTS
« : 14. Siječanj, 2018., 09:17 »
 http://store.steampowered.com/app/644930/They_Are_Billions/

 Probao, kupio i meni zakon. Mislim da zaslužuje na portalu neku riječ od ekipe HCL-a. Jer već dugo nisam igrao tako zakon RTS igru a da me zakeljila za pc.

 Ukratko:
 Sagradi bazu i preživi u sve većim naletima zombija. Ima dosta načina na koji se može preživjet, premalo je još vojske koje se može napraviti, al igra je još u Early Acces fazi pa eto.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #1 : 14. Siječanj, 2018., 10:43 »
Zanimljiva igra, GG na otvaranju teme.

Dobili smo neke press mailove o njoj prije kojih mjesec dana ali zbog Zlatnog Dabra smo malo usporili odgovaranje na takve upite... pa si me taman sjetio da bi trebalo tu igru malo provjerit, izgleda stvarno dobro.

Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #2 : 14. Siječanj, 2018., 11:57 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:05 Bert_Raccoon »

Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #3 : 14. Siječanj, 2018., 12:20 »
Isprobao i mogu reći da mi više liči na tower defense uz male modifikacije. Vrsta igre koju baš ne preferiram, ali ova me baš dojmila. Napeta i adrenalinom nabijena igra, vidljivo je da je još nedovršena. Ali sve u svemu dodana na wishlistu.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #4 : 14. Siječanj, 2018., 12:22 »
Fora mi je što trebaš pokriti svako područje 100% sa patrolama ili zidovima. Kad sam tek krenuo igrati desilo mi se par puta da sam živ 10-15 dana i uleti mi zombi kroz zonu koju sam ignorirao, ili više podcjenio nego ignorirao, i onda mi se krene širiti infekcija. Pa sve ispočetka.

Stvarno fora kombinacija RTS i Tower Defensea.

BTW na Humble Bundle Store-u je sad na popustu -10% još 11 dana (€18,89 / €20,99).
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #5 : 15. Siječanj, 2018., 05:54 »
"Stvarno fora kombinacija RTS i Tower Defensea." - e baš točno je to taj tip igre. :clap:

Al te stalno drži napetim. Nije baš za bedake tu se treba malo bolje potrudit, taktizirati i nemaš previše vremena.

Odg: They Are Billions RTS
« Odgovori #6 : 15. Siječanj, 2018., 08:55 »
Turtle simulator.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9