HCL.HR

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  • 117 Odgovora
  • 24101 Hitova
*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #90 : 07. Svibanj, 2010., 19:50 »
Gle očigledno je da sereš po igri, možda su oni napravili loš potez po tebi, možda je previše nabijena akcijom, ali je više izazovnija nego prije, preretardirano mi je da joj daješ ocijenu 20 od 100, zato jer se tebi ne dopada

ne, dat će ocjenu 100/100 jer se tebi dopada  :loludara:

Inače, krenuo sam igrat, vidjet ću za par dana jel nečemu, za sad me živcira neoptimiziranost.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #91 : 07. Svibanj, 2010., 19:57 »
patch je vani, kao bolje performanse ovoono. al sumnjam da su od te neoptimiziranosti išta popravili.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #92 : 07. Svibanj, 2010., 20:10 »
Evo zoki poslje tebe doletio mi neki lik, s kojim sam eto dosad igrao co op mod, i prešli smo ga, kraj je brutalan i težek  =D>

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #93 : 08. Svibanj, 2010., 17:33 »
yep, zanimljiv rasplet na kraju.

enivej, stigla i naša recenzija, pa bacite oko, ocjenu i komentar, po mogućnosti tim redosljedom.

Splinter Cell: Conviction recenzija
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2010., 17:52 wyzard »

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #94 : 08. Svibanj, 2010., 17:48 »
Ne kužim svrhu ovog patcha,ne primjećujem optimizaciju.  :approve

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #95 : 08. Svibanj, 2010., 18:09 »
DRIVERI ZA ZVUK I GRAFIČKU treba skinut  :thumbs:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #96 : 08. Svibanj, 2010., 18:25 »
zašto za zvuk, pobogu?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #97 : 08. Svibanj, 2010., 20:06 »
Kad sam je instalirao bilo je zvuka, ali zvuk dialoga se nije čuo, pa sam skinuo drivere, sve 5 bilo

P.S. Jel zna netko zašto u pc verziji nikako nemožeš ubiti onog Prentisa, gledao sam na YT taj nivo na sa X360° i kada se ide spasit znanstvenicu nivo završava headshoot-om Prentisa (to onaj plavi s repićem, uglavnom na toga mislim)  :D, no u pc verziji on nekako nestane? Nije mi to nikako jasno, 3 put odigro taj level, ko da su ga izostavili?!  :solidus:
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2010., 14:17 cole »

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #98 : 09. Svibanj, 2010., 09:59 »
Napisao sam svoj komentar glede igre kod recenzije. Uglavnom, igrao i nikako mi nije sjela, iako ima nekih pozitivnih strana. Evo popis...

NE VALJA

1. Neoptimiziranost. Igra na modificiranom Unreal Engine-u 2.5 radi jednostavno preprelose. Rijetko sam imao fps iznad 20, a mjenjanje postavki uopce ne utjece na framerate. Osim toga, ljudi na daleko jacim strojevima od mojeg nisu uspjeli natjerati igru da radi normalno sto ti odmah ubije volju za igranje. Bemu misa, GTA IV igram bolje na svojoj kanti nego ovo.
2. AI - majko mila. Ovako losu umjetnu inteligenciju nisam vidio jos tamo od starog Dooma. Igrao sam na realistic i igra je bila zijev. Neprijatelji su glupi ko noc.
3. Gameplay - ova igra vise nema veze s Splinter Cell-om. Pretvorili su je u akcijsku tps igru gdje se malo suljas i gdje bez problema mozes proci sve levele u rambo stilu. Ne da mi se nabrajati koliko su detalja izbacili naspram Chaos Theorya ili Double Agenta. Jedno je napraviti kozmeticke preinake kao u slucaju DA-a, a drugo je napraviti transplantaciju lica kao u ovom slucaju te koja je naravno ispala, prelosa. Da se razumijemo, igra je zabavna i to stoji, ali ovo vise nije Splinter Cell.
4. Grafika - ocekivao sam bolje i vise. Em sto je neoptimizirana, rijec je vec sada o zastarjelom engineu. Bilo bi im daleko bolje da su koristili UE 3. Imali bi daleko ljepsu igru koja bi znala normalno koristiti raspolozive resurse racunala. Nacitao sam se po forumima da je igra nesposobna koristiti ista vise od dvije procesorske glave.
5. DRM - radi njega su ljudi morali cesto krekirati originalnu igru kako bi mogli igrati. Toliko novaca ulozeno u to, a sada se pokazalo da su pirati skuzili foru te im probiju igre isti dan kada izadu. Ispada da vise problema ima kupac, nego onaj tko koristi ilegalnu verziju igre. Bilo bi im pametnije da su umjesto implementacije te zastite vrijeme posvetili optimizaciji.

VALJA

1. Zvuk. Maestralno odradeno. Imam 5.1 ozvucenje i igra ga zna vraski dobro koristiti. Zvukovi se jako lijepo cuju na pojedinom zvucniku i tu sam prezadovoljan.
2. Prica i Sam Fisher. Radnja puna emocija, neocekivanih zapleta i sama prezentacija je na vrhunskoj razini. Sam Fisher nikada nije bio bolje predocen nego sada. Tu skidam kapu Ubisoftu.
3. Multiplayer i Co-op kampanja. Zgodan dodatak igri koji je itekako zabavan, iako bi rade da su vise paznje posvetili SP-u, al ajde, to je vec trend danas da se puno ulaze u multiplayer.

Sve u svemu, dojam mi je jako mlak. Ovo vise nije Splinter Cell, iako ce se igra vjerojatno mnogima dopasti. Previse se sve pojednostavnilo te su se napravile korjenite promjene koje su kao i u slucaju Command & Conquera 4 vise odmogle, nego pomogle.
Neka su ugledaju na Blizzard i SC 2.
"If it ain't broke, don't fix't."
 :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #99 : 09. Svibanj, 2010., 11:07 »
DRIVERI ZA ZVUK I GRAFIČKU treba skinut  :thumbs:

Ne razumijem,pošto mi je sve apdejtano na zadnju verziju.Jednostavno igra nije optimizirana,a što god promijenim nema svrhe,pošto nema razlike.
Moraju to sredit.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #100 : 09. Svibanj, 2010., 12:16 »
Ma vjerujem ja vama da vam neide glatko, ali nažalost ili na moju sreću, meni ide ful glatko tako da to nisam ni shvatio, quad 2.4, 4ddr2, 4870  :wildboy:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #101 : 09. Svibanj, 2010., 23:07 »
Ima poneki pad framerate da ali mani ide prilično glatko.
Napisao svoje mišljenje također na forum. Al ajde novi sam igrač splinter cell serijal pa ne ulazim u neke rasprave. Igra je okej. 75
Meni je čak nekako i sjeo nivo u Iraku. Loš scope.  :mrgreen:
Ali dobra promjena okruženja. Iako je AI preglup. U iraku sam se baš osjećao ko rambo

Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #102 : 11. Svibanj, 2010., 23:28 »
Ma smeće od igre, jednostavno goru igru nisam igrao, žao truda i vremena dok sam skidao piratsku verziju s neta

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #103 : 12. Svibanj, 2010., 06:44 »
Jel može malo više argumenata zašto nisi igral goru igru?
I da, fino se pohvališ piratlukom i još onda bičaš  :(
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
« Odgovori #104 : 12. Svibanj, 2010., 09:54 »
ban?!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9