HCL.HR

Tomb Raider 2

  • 12 Odgovora
  • 2933 Hitova
*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Tomb Raider 2
« : 20. Studeni, 2013., 19:06 »
Na  Bradford Animation Festival (BAF) Brian Horton, Art direktor u Crystal Dynamicsu, otkrio je da se radi na nastavku ovogodišnjeg reboota Tomb Raider serijala. Trenutno nije poznat datum izlaska, puni naziv ni konzole na koje igra stiže.

Ono što je već otkriveno je smanjenje u odnosu na ogromni budžet prethodnika, kao i to da se Lara nalazi na prekretnici života, da ne može vratiti stvari kakve su prije bile.

Više informacija očekuje se na ovogodišnjoj VGX dodjeli nagrada koja se održava svake godine u prosincu.

Jel tko zagrijan za novi nastavak sa Larom :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2013., 19:13 »
Malo me brine ovo smanjivanje budžeta.
Inače se jako veselim nastavku. Reboot je bio odličan dapače.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #2 : 20. Studeni, 2013., 20:13 »
Pa mislim da je to nekako za očekivati, ne moraju raditi čitavi engine od početka, on je već tu, potrebno je samo malo ušminkati grafiku (o čemu već pričaju u linku) i još bitnije poraditi na samom gameplayu. Dakle, bolja igra za manje novca :thumbs:

Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #3 : 20. Studeni, 2013., 20:18 »
Nisu radili čitav engine od početka ni za reboot.

Jedinica mi je bila dobra, nez, zanima me što će napraviti s ovim.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #4 : 20. Studeni, 2013., 20:25 »
Znam da nisu, ali ono, engine je već prilagođen za Tomb Raider, već imaju odrađene neke skripte, pokrete, korištenje oružja, znači dobar dio posla imaju već odrađen, mogu ga po potrebi samo malo "ispeglati"

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #5 : 22. Studeni, 2013., 12:57 »
Sjetilo me da još nisam prešao jedinicu  :wildboy:  Tužno

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #6 : 22. Studeni, 2013., 13:18 »
@kaiser ne radi ti link u prvom postu.

Inače, prekjučer je (opet) viđen trademark za nešto nazvano Lara Croft: Reflections - pa se sumnja da je to možda naziv nove igre. Prvi put je isti trademark uočen u ožujku, kada je registriran za US, sad je registriran i u Europi.

Iako mi baš i nema smisla da se maknu od Tomb Raider naziva... a sam naziv "Reflections" mi zvuči kao neko prisjećanje na prošle avanture, valjda nešto kao Tomb Raider: Chronicles, što opet nema smisla budući da je još uvijek mlada i neiskusna... a trebala bi biti jer je Horton rekao da je na prekretnici života, da se priča nastavlja na prošli Tomb Raider itd. Tako da je Lara Croft: Reflections vjerojatno nešto nevezano za tu "glavnu" igru, više kao spin-off/nastavak na prošlu igru koja je imala "Lara Croft" u naslovu - Lara Croft and the Guardian of Light.

I btw, nije Horton rekao da će smanjiti budžet u odnosu na prvi Tomb Raider, nego da neće trošiti više od toga... iako... to zapravo znači da će potrošiti manje.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #7 : 22. Studeni, 2013., 13:29 »
Da nije možda u pitanju neki manji nastavak poput Lara Croft and the Guardian of Light?
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #8 : 22. Studeni, 2013., 13:32 »
Koliko znam, Squre Enix imao je ne baš sjajnu poslovnu godinu tako da skromniji budžet nije nešto neočekivano.
Al da, nisam ni ja još odigrao reboot TR-a :wildboy: To bi moglo na red sada kada završim zadnji BioShock.

Glede ovog trademarka, možda iOS ekskluziva?  :hiha:
The greatest teacher, failure is.

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #9 : 22. Studeni, 2013., 13:35 »
Ane, neće biti mobilno, iako to Square-Enix u zadnje vrijeme forsira :wildboy: U pitanju je naslov koji se radi i za next-gen konzole, barem sam tako negdje pročitao

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #10 : 22. Studeni, 2013., 13:38 »
Pa o potencijalno dvije igre pričamo - nastavak Tomb Raidera koji sigurno ide na next-gen (možda i na current-gen) i neki "Lara Croft" spin-off, koji vjerojatno stiže i na mobilne platforme.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #11 : 22. Studeni, 2013., 13:43 »
:))))))))))))))))))))))))

Bar sam pročitao tvoj post do kraja.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Tomb Raider 2
« Odgovori #12 : 22. Studeni, 2013., 13:44 »
A nez za taj spin-off, ono što sam čitao bilo je vezano za taj "next-gen" naslov koji bi trebao biti predstavljen ove godine na VGX-u, evo link

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9