HCL.HR

Total War: Arena

  • 4 Odgovora
  • 2314 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Total War: Arena
« : 28. Ožujak, 2013., 20:54 »

Stiže treća najava za igru koja će biti nešto slično MOBA igrama. Točnije miks RTS i MOBA elemenata unutar Total War serijala. Na Total War: Arena radi Creative Assembly i biti će f2p. Prijave za betu su omogućene.

Šteta što nema nekih slika ili gameplay video, ovako baš i nisam nešto previše zainteresiran.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Total War: Arena
« Odgovori #1 : 29. Ožujak, 2013., 16:33 »
Igrao sam malo Total War Battles: Shogun koji u principu ima identičan gameplay kakav bi ovo trebalo imat i mogu reć da je dosta zabavno, samo što ima premalo različitih jedinica pa postane dosadno već nakon par sati.

Ovako bi trebalo izgledat




*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Total War: Arena
« Odgovori #2 : 29. Ožujak, 2013., 16:43 »
Prve vijesti da je ovo nekakv mix RTS i MOBA baš i nisu točne jer je glavni dizajner izjavio da Arena neće biti nikakav DOTA klon.

Arena će biti 10vs10 timska igra u kojoj svaki igrač kontrolira po tri jedinice koja može sadržavati do 500 pojedinaca. To je kao u TW serijalu gdje su seljaci recimo jedna jedinica u kojoj se nalazi hrpa vojnika. Valjda se dobro sjećam, davno je bilo kada sam igrao Medieval.

Van borbi biti će napredovanje gdje će se nadograđivati generali, jedinice i predmeti.

Koliko sam shvatio ovo neće biti na sistem Total War Battles: Shogun, nego će se odvijati na velikom prostoru, kao kada se igra TW multiplayer pa se upravlja cijelim vojskama.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Total War: Arena
« Odgovori #3 : 30. Ožujak, 2013., 12:31 »
Ako će sve stvarno tako izgledati moglo bi biti jako dobro. Upravo MP fali twb: Shogunu da bi bio zanimljiv na duže vrijeme, a i nema baš obilje MP igara vani koncipiranih na taj način.

*

Gerwasius

  • n00b
  • 1
Odg: Total War: Arena
« Odgovori #4 : 05. Travanj, 2013., 19:38 »
Ja sam njima upisao ovu e-mail adresu čekajući odgovori.Do sada mi nisu ništa odgovorili,sad ja ne znam dali trebam što drugo uraditi osim upisivanja e-mail adrese u predviđeni dio.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9