HCL.HR

Triad Wars

  • 10 Odgovora
  • 8476 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Triad Wars
« : 19. Rujan, 2014., 21:11 »


Pretpostavljam Sleeping Dogs spin-off. Možda čak i F2P. Iako vjerujem da će biti nešto onak valjd ok. Sleeping Dogs nije me nimalo privukao pa nije da imam nekakva očekivanja od ovog.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Triad Wars
« Odgovori #1 : 24. Rujan, 2014., 20:56 »
Triad Wars nije nova Sleeping Dogs igra već svojevrsni MMO naslov za PC

Nezz, 0 zanimanja, a i malo mi loše izgleda po onome što se može vidjeti od gameplaya u videu.


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Triad Wars
« Odgovori #2 : 01. Veljača, 2015., 18:38 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Triad Wars
« Odgovori #3 : 02. Travanj, 2015., 08:36 »
Upao sam u closed betu.

Jako sam ugodno iznenađen, nekako mi djeluje malo prirodnije od Sleeping Dogsa. Borba mi izgleda vrhunski, ali i u Sleeping Dogsu je bila dobra. Sviđa mi se i ovaj "punisher" stil kada protivnika mogu dokrajčiti s raznim predmetima oko mene.
Na žalost trenutno nisam uopće vozio pa ne znam još kakav je vozni model koji je u SDu bio ogromna katastrofa...

Pucanje se činilo poprilično dobro. Trenutno su mi super ovi slowmo efekti, ali mislim da će mi nakon 2-3 sata ići na živce...

No za sada sjajno izgleda. Ako se ovako nastavi kupujem igru sigruno.

Evo i video. Ide sve na trenutno max postavkama

http://youtu.be/NPoluZ85g5c
« Zadnja izmjena: 02. Travanj, 2015., 09:41 Hrv4tin4 »

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Triad Wars
« Odgovori #4 : 14. Travanj, 2015., 09:15 »
I ja sam nekako upao u closed betu. Čekam da se skine, pa ću vidjeti kako izgleda :) Gledajuci par gameplay-a ne djeluje mi loše, jer sam ljubitelj Sleeping Dogs igre, baš bih voli da je dobro urade :D

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Triad Wars
« Odgovori #5 : 30. Svibanj, 2015., 18:23 »
Igrao sam igru 3 sata i ovo su moji dojmovi:
Grafika je Sleeping Dogs i mapa je reciklirana, ali ok, besplatna je igra, šta da se više traži? Eventi su veoma zanimljivi i donekle izazovni. I meni je uvek fps 35-40, bez obzira na rezoluciju i podešavanja grafike... Koncept turfa je svež i to daje igri šmek. Igra nudi za betu solidno sadržaja i solidni broj evenata. Ali je Triad Wars toliko zarazna igra da se to ne može opisati... Samo još 10 minuta i ode ti celo popodne. Eto to su bili neki moji prvi dojmovi... I da evo ga video na HCL YouTube kanalu ako neko nije video
http://youtu.be/QcatBCNZ5Nw
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2015., 22:22 StreetFigter88 »
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Triad Wars
« Odgovori #6 : 30. Svibanj, 2015., 18:25 »
Igrao sam igru 3 sata i ovo su moji dojmovi:
Grafika je Sleeping Dogs i mapa je reciklirana, ali ok, besplatna je igra, šta da se više traži? Eventi su veoma zanimljivi i donekle izazovni. I meni je uvek fps 35-40, bez obzira na rezoluciju i podešavanja grafike... Koncept turfa je svež i to daje igri šmek. Igra nudi za betu solidno sadržaja i solidni broj evenata. Ali je Triad Wars toliko zarazna igra da se to ne može opisati... Samo još 10 minuta i ode ti celo popodne. Eto to su bili neki moji prvi dojmovi... I da evo ga video na HCL YouTube kanalu ako neko nije video
www.youtube.com/watch?v=QcatBCNZ5Nw

Po 101. put videi se više ne dijele na taj način! I COle je već 100 puta objašnjavao. Imap ISPOD videa "Dijeli" i kopišraš taj link samo iz https izbrišeš slovo S i onda je video embedan i nemaš problema...

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Triad Wars
« Odgovori #7 : 30. Svibanj, 2015., 22:23 »
Dobro sry nisam znao, nego ja sad nakupio love za 1 sat ono barem 50 iljada, što poslovi, što levo što desno i nabudzio sam bazu...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Triad Wars
« Odgovori #8 : 30. Svibanj, 2015., 23:03 »
Dobro sry nisam znao, nego ja sad nakupio love za 1 sat ono barem 50 iljada, što poslovi, što levo što desno i nabudzio sam bazu...
Dobro si ti to odradio :) Ja sam malo zastao sa Triad Wars, slabo igram u zadnje vrijeme, ma da gotivim igru bas jer sam i fan sleeping dogs pa mi još bolji šmek daje :D Sviđa mi se baš kako su ovo sa turfovima zamislili, samo nek nastave je dorađivati i mislim da bi mogla biti extra, barem što se tiče mog stanovišta 

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Triad Wars
« Odgovori #9 : 31. Svibanj, 2015., 07:55 »
Pa za početak sa raidao za dnevni zadatak i reward je bio 20k. Onda u 5 raida sam skupio one opreme i para ukupno 28k i XXk na onim eventima... A još sam nezz kako skupio 500 golda. I primetio sam da posle četiri-pet sati igranja ti je sve na lvl 2 i onda kreću malo ozbiljnije stvari...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

Odg: Triad Wars
« Odgovori #10 : 03. Srpanj, 2016., 16:55 »
Šteta jedino što nemam nikako vremena da zapravo i naučim ovo igrati.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9