HCL.HR

Tribes: Ascend

  • 66 Odgovora
  • 13663 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #30 : 15. Travanj, 2012., 14:45 »
Wat? :wildboy:

Prvo sam krenuo Tribes, onda Blacklight, ali BL je loš i generičan, Tribesu se vraćam.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

raqyee

  • n00b
  • 1
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #31 : 15. Travanj, 2012., 19:28 »
Jedna od rijetkih igara kojoj developeri posvecuju tako veliku pozornost. Konstanto updateaju i u biti slusaju community, a sve to bez da pokvare balans u igri.

Ako netko želi igrat nek me doda na xf - raqyee ili steam - blindgeek.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #32 : 17. Travanj, 2012., 16:04 »
http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/17/wot-i-think-tribes-ascend/

Recenzija nakon izlaska full verzije. <3

I ovo zapravo dosta dobro reprezentira igru, sto se tice gameplaya, vizualne strane i raznovrsnosti mapa.
Tribes Ascend: Blue Plate Special Montage #3.1
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2012., 16:12 Yuri »

Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #33 : 18. Travanj, 2012., 11:40 »
jbt, ima prosjecnu ocjenu 90 i od igraca i od recenzenata, skidam opet da je malo detaljnije isprobam

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #34 : 18. Travanj, 2012., 21:59 »
Pametno, s obzirom da nisi odigrao niti jedan full match u igri.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #35 : 18. Travanj, 2012., 22:07 »
Inace, jos jedan solidan video.

Ovaj igrac preferira sticky grenade launcher. A ima i nesto borbe u interijerima baza.
Boku Raider: Shazbot of Darkness

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #36 : 26. Travanj, 2012., 14:56 »
Igrao dosta prošli vikend, Level 6 sam sada, sporo ide napredovanje užasno bez plaćanja što me malo iritira, ali ajde - koliko sam do sada skužio plaćaš samo taj komfor bržeg napredovanja i otključavanja stvari, a sve možeš i samim igranjem otključati.

CTF rula malo, a ni oružja nisu loša kadse navikneš da im je prirodno da sva lagaju malo. Uglavnom, igra se povremeno. Nisam vidio da me netko dodao za frenda  :hiha2: - nick je kao i na forumu.

Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #37 : 26. Travanj, 2012., 15:16 »
Pa ja sam te dodao, ali sam cackao nesta po serverima pa me mozda zato nevidis...Uglavnom, probaj canture and hold, ja trenutno samo to peglam... :)

Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #38 : 26. Travanj, 2012., 16:49 »
evo dodao sam te, omnicidus mi je ime u igri.

ne svidja mi se zasad da su mecevi predugacki, ako moram negdje ici, bezveze sam igrao, necu dobiti xp ako ne zavrsim. ostalo je ok.
najbolji mi je tdm iz razloga jer se tamo svi krecu (dok je u ostalim igrama tdm totalna suprotnost-kamperski), igrao sam ctf i ne svidja mi se, ili cekas u bazi da netko naleti pa ako ga uspijes ubiti, sto je dosadno ili ako ides u neprijateljsku bazu, tamo je 100 turreta i kampera pa te oni skinu. ne terenu obicno nema nikog, barem tamo di sam igrao. tako da tdm zasad igram

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #39 : 26. Travanj, 2012., 16:55 »
Isto sam tako mislio, ali CTF je bolji, i dosta je dinamičan kad se uhodaš - jer nije lako pa se baš moraš uhodati u taj mod. Uvijek imaš što raditi - il ćeš ići uništiti generator, probati herojski skijati do zastave, čuvati bazu. Svašta.

A i ovo za creditse - mislim da ti se pribroje ostvareni creditsi i ako napustiš meč. Nisam pratio to sam, nego pročitao na nekom loading screenu, ako se dobro sjećam.

Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #40 : 26. Travanj, 2012., 16:57 »
Priznaju se, ja sam bas pratio, nakon nekog vremena dobijes nesta malo bodova, vjerovatno kad zavrsi runda. TDM najbolji?, nisam bas siguran, mozda ako nisi otkljucao arenu, 7x bolja od tdm-a...

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #41 : 26. Travanj, 2012., 19:28 »
Igrao dosta prošli vikend, Level 6 sam sada, sporo ide napredovanje užasno bez plaćanja što me malo iritira, ali ajde - koliko sam do sada skužio plaćaš samo taj komfor bržeg napredovanja i otključavanja stvari, a sve možeš i samim igranjem otključati.

CTF rula malo, a ni oružja nisu loša kadse navikneš da im je prirodno da sva lagaju malo. Uglavnom, igra se povremeno. Nisam vidio da me netko dodao za frenda  :hiha2: - nick je kao i na forumu.

FYI, ako jedno kupis bilo sto u igri, trajno dobivas 2x bonus na EXP.
Ono, definitivno se isplati.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #42 : 26. Travanj, 2012., 20:09 »
TDM rula zbog zastave 2x kill multipliera pa su borbe za zastavu stalne. CTF je okej, mada malo lejm zbog kampera koji čekaju kod zastave i fraggaju sve koji im se približe. Šteta što igra nema još koji mod igranja.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Car:)

  • **
  • 159
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #43 : 26. Travanj, 2012., 20:55 »
Evo skidam da razbijem sivu monotoniju igara i da vidim jel to šta valja  :D

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: Tribes: Ascend
« Odgovori #44 : 29. Travanj, 2012., 15:15 »
Igram sad par dana i igra je nevjerovatno dobra. Gamplay je originalan learning curve je mogo bi rec dosta spor tako da nebi trebo nitko ocekivat da ce nakon 2 dana bit najbolji u igri. Zasigurno po mom misljenju najbolja f2p igra cak bi reko da je i bolje od vecina normalnih igara koje se placaju po 400kuna.
Evo vam i video koji me je prije par dana posramio kad sam usporedio s mojim skakutanjem po mapi  :hihi: Al sad sam evo sve bolji i bolji i dobivam flag capove ono bez da se spustam na manje od 200km/h.
tu cete i vidjet osnove ruta (ono sto on radi izgleda jednostavno al nije i jos ktome ovo je jedna od jednostavnijih ruta xD)

http://www.youtube.com/watch?v=ws5v_Yn85eU

Uglavnom fenomenalna igra ako me ko oce dodat nick je NecroRi
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9