HCL.HR

Uncharted 4: A Thief's End

  • 305 Odgovora
  • 91037 Hitova
*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #135 : 12. Svibanj, 2016., 10:41 »
Napokon došao Libertalia Edition...jedina zamjerka mi je Art Book koji mi se čini nekako mali, izgledao mi je veće, ali zato je figura predobra.  :ave:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2016., 10:43 ck7 »

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #136 : 12. Svibanj, 2016., 10:56 »
Zanima me masa firure i visina. Tko je napravio figuru?

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #137 : 12. Svibanj, 2016., 11:46 »
Visina je 30 cm i stvarno je kvalitetna i puna detalja, proizvođač je Gentle Giant, odakle ne vidim, sam na poslu pa sam samo bacio pogled. I nije pretežito teška, zapravo je dosta lagana. Jedva čekam staviti u vitrinu  :approve A kao šlag na kraju dobio sam na poklon i Far Cry 4 Limited edition figuru, Pagan Min sjedi na slonovoj glavi, genijalno izgleda, sad si moram samo igru nabaviti  :fpalm:

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #138 : 12. Svibanj, 2016., 12:46 »
Gentle giant? WOW  :ave:
Inače sam kolekcionar statua (Star wars pretežito) i imam Attakus, Sideshow i Gentle giant.

Razmišljam da si kupim taj collectors editition, ali 900 kn  :kava:


Najradije bi od nekog kupio samo figuru, a igru kad pojeftini.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #139 : 12. Svibanj, 2016., 13:44 »
Ja se tek bacam u te vode, inače slažem modele, i obožavam Dragon ball figure skupljati :hug, al da neidemo off topic, više nije 900 kn (samo prednarudžba) sad je 1000.

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #140 : 12. Svibanj, 2016., 17:19 »
Ako netko bude prodavao figuru javite mi (ovo nije off topic :)).

P.S. ne svidja mi se kutija od igre u collectors edition, normalna mi je bolja.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #141 : 13. Svibanj, 2016., 09:07 »
P.S. ne svidja mi se kutija od igre u collectors edition, normalna mi je bolja.
U početku se nije ni meni sviđala, ali kad ju primeš u ruke ti priraste srcu  :D
Inače, igra me jučer držala budnim do 01,30 h, a na poslu moram biti u 08,00.  :kava: A ne pijem kavu, zombie status trenutačno. Ima nešto što mi se jako sviđa, a vidim da nije spomenuto, a to je zvuk. Preko slušalica se prebrutalno čuje, posebice dok se napucavam. Svaka čast  :piva:

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #142 : 14. Svibanj, 2016., 09:52 »
Da i ja nešto napišem, igrica je bomba. Prešao sam, nekih 15-16h igre. Uživanje u svakoj minuti provedenoj u igri. Po meni najbolja i najljepša igrica ikad napravljena. Priča, animacije, akcija, stealth, grafika, ma jednostavno sve. Kad kreneš igrati, prikuje te za stolicu dok je ne završiš. :) Jednostavno vrhunski serijal, poznavajući Naughty Dog, nisam niti sumnjao da će biti loše. Vidi se da je u igru uloženo stvarno puno truda i da je pravljenja s ljubavlju. Kao posljednji dio serijala, mislim da bolje nije moglo. Kad uhvatim vremena, preći ću još koji put, bazirati se na skupljanje blaga (skupio sam nekih 50kom od 109 mislim..) Igrica je "must have" svakog kolekcionara, a i onih koji to nisu, stoga, ako ima netko tko nije igrao Uncharted serijal, kupiti odmah sva 4 dijela i polako krenuti. Moja ocjena 10/10.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2016., 10:01 alen1990 »
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #143 : 14. Svibanj, 2016., 13:04 »
Kakav vam je kraj? Samo pripazite na spoilere.

Ja sam totalno očekivao nešto u stilu The Last of Us. Ali kad razmišljam naknadno, i ovakav kraj ima svoju vrijednost. Uostalom, Uncharted je tu manje realistična igra nego TLU, u smislu da likovi nikad ne osjećaju grižnju savijesti zbog ubijanja. Da se priča promatra na takav način onda kraj ne bi mogao biti ovakav. Malo mi je žao što su igrali na sigurno, ali ne mogu im zamjeriti, ovo im je zadnji Uncharted i bilo bi glupo da su fanove ostavili s nekim nedoumicama.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2016., 13:07 wyzard »

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #144 : 14. Svibanj, 2016., 15:02 »
Evo nakon odigranog 10-tog poglavlja morao sam sjesti i napisati sljedeće - definitivno najbolja, najljepša i najkompletnija igra koju sam igrao.
Sa ovim stealthom i tučnjavom dojam od prva tri dijela je zaokružen - to je sada doslovno savršeno!

Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #145 : 14. Svibanj, 2016., 15:38 »
Znam da se te dvije igre ne mogu usporediti, ali zanima me u vizualnom smislu je li ljepša i od Witchera 3? W3 mi je najljepsa grafika koju sam vidio.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #146 : 14. Svibanj, 2016., 21:55 »
subjektivno:

Uncharted 4:
- bolji modeli likova (facijalne animacije)
- bolja vegetacija
- bolji efekti vatre / dima
- bolje osvjetljenje
- bolji particle efekti
- cutscene bez tranzicija (crnog ekrana)
- bolji anti-aliasing

Witcher 3 (max detalji na PC-u)
- manji pop-in objekata - ali vrlo subjektivno
- bolje teksture - ali opet vrlo subjektivno
- draw distance malo bolji
- bolje sjene

Doduše, ipak je riječ o drugačijim igrama. U witcheru recimo nema neke destrukcije (izuzev aarda tu i tamo), ali zato ima nekakav AI za NPC likove koji nisu samo statični već bježe ako ih pokušaš udarit i sl. Isto tako, Witcher ima dinamično vrijeme i vremenske uvjete, a u unchartedu je onako kako je igrom određeno.

Ali recimo da je Uncharted tehnički "lakši" za odraditi jer su leveli manji, dizajnirani tako da se ne možeš vratiti natrag pa se valjda offloadaju izravno iz memorije. Doduše, svejedno je postignuće kako su ga optimizirali za PS4 na stabilnih 30 fps.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #147 : 16. Svibanj, 2016., 13:23 »
Kakav vam je kraj? Samo pripazite na spoilere.

Pretpostavljam da sam još daleko od kraja, igram sporo i uživam u priči i pokušavam stealth pristup što više, ali me živo zanima jer svi pričaju o tom oproštaju od Uncharted serijala. Bit će kroz koji dan riješeno  :D

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #148 : 18. Svibanj, 2016., 15:32 »
Kakav vam je kraj? Samo pripazite na spoilere.

Danas sam završio sa igrom i moram reći da mi je u početku kraj bio nekako čudan. Ali kad bolje razmislim kraj mi je zapravo idealan, napisao bih puno toga i jesam al mi spojleri ne rade, neće pokriti tekst iz nekog razloga. Sviđa mi se završetak i u principu bio sam tužan zbog kraja jer je to označilo da je kraj avanture u kojoj sam uživao ovih dana, jer sam se u potpunosti uživio u likove i njihove dogodovštine jer je Naughty Dog uistinu napravio dobre i pamtljive likove i na tome skidam kapu.  :thumbs:
I ovaj Photo mode u igri bi trebali maknuti jer uzima previše vremena, imam toliko fotki da je za poludit.  :piva:
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2016., 15:40 ck7 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Uncharted 4: A Thief's End
« Odgovori #149 : 18. Svibanj, 2016., 17:19 »
hahah da, photo mode je najgori, prekida akciju non stop.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9