HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131709 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #75 : 10. Svibanj, 2013., 21:18 »
Jako dobro prezentirano, puno bolje nego što sam mislio. Baš zbog toliko mogućnosti manipulacije sustavima i svim blagodatima što koristi internet. Sviđa mi se jako što ćemo često imat mogućnost biranja šta ćemo napravit i kako ćemo napravit. Sve izgleda fino ispolirano i drago mi je da su baš nalgasili kako je izazovnije od Assassins Creed serijala. Nakon ovakvog previewa to je i očito rekao bih. Isto tako uz sve te super zanimljive gameplay elemente, nadam se da će priča imat neku dubinu i smisao, a ne samo površno kompliciranje kako bi se dobila "kompleksnost".

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #76 : 10. Svibanj, 2013., 23:09 »
well said
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #77 : 11. Svibanj, 2013., 10:54 »
Majstori iz Ubisofta da su popričali s kojim projektantom informacijskih sustava, shvatili bi da im je cijela ideja centralnog sustava upravljanja svim gradskim resursima apsolutno besmislena. I samo hakiranje - koliko vidim, sve će biti na razini one button clicka što je veoma imerzivno :wildboy:
The greatest teacher, failure is.

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #78 : 11. Svibanj, 2013., 11:06 »
A gle, da su išli nešto kompliciranije ubacivati od on button clicka, dobar dio igrača bi igru prozvao "dosadnom" zbog razvlačenja hakiranja u primarno akcijskoj igri.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #79 : 11. Svibanj, 2013., 11:15 »
Nemam ništa protiv kada se dizajn gameplaya gradi na radnjama koje su u realnosti barem teoretski izvedive, al ovo, nezz...ide automobil i u sekundi digneš rampu kako bi ga zaustavio. Totalno badass :hiha:
Vjerojatno lik ima hakerski app koji je skinuo putem TOR sustava :hiha:
The greatest teacher, failure is.

*

kveki

  • **
  • 512

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #81 : 17. Svibanj, 2013., 00:53 »
pre komplicirano

svi su s nekim povezani, non stop se nešto veže s nekim ili nečim

uglavnom, od ubismecha drugo ništa ne treba ni očekivati

svi pokušavaju copy gta, ali da izgleda kao de ne kopiraju ali na kraju kopiraju

jedino sta mene zanima je hoće li se vozila ponašati onako dobro ka u sleeping dogsu:bonk:

pa da se malo provozan bez ikakvih veza, mobitela i ostalih piz....
pipl must plej gejms

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #82 : 10. Lipanj, 2013., 14:45 »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #83 : 16. Lipanj, 2013., 21:18 »
Pre dobra igra prezentacija ono ajmeee jedva cekam :D nadam se da cu uzivati na max  jer ovo je igra koja se ceka  zna ko moze li se ovo preorder ?
btw kako mi dize kurac ova sa crvenom kosom u predzadnjem videu :winknkiss: uspaljen sam

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #84 : 16. Lipanj, 2013., 21:27 »
Nitko nije stavio gameplay demo s E3-a?

Evo ga sada:

http://youtu.be/e-D59xDl0Ho

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #85 : 16. Lipanj, 2013., 21:40 »
Kamera u autu malo preblizu.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #86 : 16. Lipanj, 2013., 22:57 »
ne izgleda na približno dobro ko zadnja prezentacija. uopće ne kužim šemu s ovim xbox one i ps4. ne pratim baš, al ovo šta sam vidio, izgleda isto ko ova generacija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #87 : 16. Lipanj, 2013., 23:51 »
Izgleda dosta impresivno ovo sve.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #88 : 17. Lipanj, 2013., 02:00 »
Izgleda jako impresivno, ali ili preskriptirano ili preteško. Realno, bez da je igrač znao sve ovo napamet više od pola ovoga ne bi prošlo ovako, a ostatak ne bi prošao tako glatko.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #89 : 17. Lipanj, 2013., 07:54 »
Naravno, to je uvježbani gameplay demo odigran da izgleda što bolje i da pokaže neke ključne stvari koje možeš raditi u igri. I da, to u videu bi trebala biti next-gen verzija - igrana vjerojatno na PC-u.

Uglavnom, izgleda dosta dobro, ali i ne baš bitno naprednije od Sleeping Dogsa na PC-ju:

http://youtu.be/h4i_UVijwdg

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9