HCL.HR

Watch Dogs

  • 486 Odgovora
  • 131759 Hitova
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #375 : 29. Svibanj, 2014., 19:12 »
Ma sam da meni Čole posudi komp pa će bit još više zadovoljnijih igrača i pohvalnih dojmova :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #376 : 29. Svibanj, 2014., 19:20 »
Okej vožnja ne valja, tj. vozni model je čudan i nema dobro skretanje automobil.

Ovaj kamion, (koji usput ima odlilčne zvukove)..



ovaj džip



i "woodie"


*ovdje su teksture na medium, ostalo na High radi testiranja;

mi imaju jako dobre vozne karakteristike... Najgori su sportski auti, iako imao sam jednu potjeru sa ovim



i isto se dobro vozi...

I da, gamepad je must have za vožnju...
____

Ubosoft radi na patchu zbog sttuteringa...


« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2014., 19:24 doktor1 »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #377 : 29. Svibanj, 2014., 19:22 »
@Cole

Jebemu, sad je moram odigrat kad si je tako nahvalio. :hiha:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #378 : 29. Svibanj, 2014., 19:25 »
A hoću tako utjecat na neke ljude. :hihi:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #379 : 29. Svibanj, 2014., 19:34 »
Meni osobno najjače je igrati online!

Ono hakiranje koje je bilo prikazano u traileru... Ako nađeš dobro mjesto i sakriješ se, a frajer trči 100 puta gore dolje pokraj tebe i ne skuži te, pre dobar osjećaj!
Uz to online ima i negativne bodove, ako tebe netko hakira ili ako izgubiš u utrci, tako da ne možeš odmah doći do maksimuma i to je to.

Ima lakih i težih protivnika. Utrke su dosta dobro napravljene (imam osjećaj sličan kada igram NFS) do sada sam bio max 2. a sve ispod 3. mjesta gubite bodove...

Skinuo sam i companion app, no rijetko tko igra taj mod, tako da ne mogu ništa reći o njemu, osim da je zamisao vrlo dobra...
Uz hakiranje postoji mod u kojem samo pratiš drugog igrača, bez hakiranja, samo ga "profiliraš" a on te također ne smije skužiti...

Onaj mod dekriptiranja sam igrao jednom i nikako mi nije bio jasan... U traileru je bilo prikazano kako idete svi zajedno u skupini kao ekipa vs ekipe. Tu gdje sam ja upao bilo je snađi se druže svatko je za sebe i svi se međusobno kolju. Jedina mana ovog moda je da Vas stave na podosta ograničeno područje mape i ako iziđete iz okvira zadanih granica onda gubite...

Sve u svemu jako dobro!

EDIT: Upravo igrao protiv lika na mobitelu i bome sam lijepo izgubio... Kroz sve silne checkpointove nije lako proći kada on upravlja helikopterom iznad tebe, a po zemlji raspoređuje policijske jedinice... Tak je jean auto stavio da mi doleti iz bočne ulice i razbio me ko beba zvečku... Stvarno nakon ovoga svi su mi modovi brutalni osim free roam i onog key decriptiona...
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2014., 20:07 Hrv4tin4 »

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #380 : 29. Svibanj, 2014., 20:23 »
Evo ga Woodie i ja u akciji... Dobro se vozi...

http://youtu.be/Yq4ckshzHo0

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #381 : 29. Svibanj, 2014., 20:29 »
Jel ovo zastajkivanje do mene, do videa, do tebe ili do igre?

Inače, možeš li snimiti malo vožnje nekim neupravljivim automobilom... da znam u što ću se upustiti jerbo ne želim novi vozni fijasko kakav je bio L.A. Noire :hiha2:

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #382 : 29. Svibanj, 2014., 20:32 »
Do videa.... Nemože se ovako odvozit ako je prisutan stuttering....
Nemam na ovim postavkama uopće stutteringa, a još sam i promjenio nešto u control panelu...

Ovo je svjetlosnim godinama bolje od LA noire

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #383 : 29. Svibanj, 2014., 20:33 »
A hoću tako utjecat na neke ljude. :hihi:
Na mene utjeces, sad sam je se jos vise zazelio ;) Cim placa sjedne nabavljam :D hehe

Odg: Watch Dogs
« Odgovori #384 : 29. Svibanj, 2014., 21:17 »
Haha @Cole prije 24 sata ti je ovo bila jedna od najgorih igara ikada (prema postovima) a sada je jedna od najboljih :solidus:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #385 : 29. Svibanj, 2014., 21:18 »
Koja igra Čoletu nije najbolja :hiha:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #386 : 29. Svibanj, 2014., 21:23 »
Čole je u preporukama igara relevantan k'o baba na pijaci :hihi:

Može nahvalit igru, al bome nahvali svaku

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #387 : 29. Svibanj, 2014., 21:23 »
Haha @Cole prije 24 sata ti je ovo bila jedna od najgorih igara ikada (prema postovima) a sada je jedna od najboljih :solidus:

Daleko je ovo od najboljih...
Kmečao sam zbog tehičkih gluposti i lažnog reklamiranja.

Ma u biti sjetio sam se oko Maxonje (tj na rebootu me podsjetio viper) na fiziku i dual wielding, hipfire i pucanje iz covera.
Tako da sam zabrijao žešće, evo šta ti radi hype i wow efekt. Počneš pričat bedastoće...

:mrgreen:

:ementaler:


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #388 : 29. Svibanj, 2014., 22:11 »
Inače, možeš li snimiti malo vožnje nekim neupravljivim automobilom... da znam u što ću se upustiti jerbo ne želim novi vozni fijasko kakav je bio L.A. Noire :hiha2:

Evo..sport klasa... Opet video ima stuttering dok mi je u igri samo malo zaštekalo kada je došlo do nezgode... Da, nažalost kod sniamanja ovog promo videa jedna osoba je smrtno stradala... :hihi:
Neznam samo koji k je radila tamo pokraj ceste :mrgreen:

http://youtu.be/qDkmzeMH6lA

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Watch Dogs
« Odgovori #389 : 29. Svibanj, 2014., 23:24 »
Evo i od mene jedan kratki gameplay s mog PCa :ementaler:

https://www.youtube.com/watch?v=8gYNnAz933I


A sutra ću uploadat duplo veći filmić sa online gameplayem (poprilično lošim gameplayem, jer frajer koji mi je trebao postavljati prepreke nije ništa radio ili nije znao raditi, pa je sve ispalo kao neki checkpoint race). Tu će se vidjeti upravljanje automobilom, par skokova i itd...

EDIT: stigao video http://youtu.be/fD_WtFelKvQ
« Zadnja izmjena: 30. Svibanj, 2014., 12:39 Hrv4tin4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9