HCL.HR

World of Tanks

  • 108 Odgovora
  • 77833 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #75 : 16. Ožujak, 2015., 10:41 »
Kao što ste već sigurno primijetili - otvorili smo poseban podforum samo za WoT.

Već dosta dugo organiziramo te ESL turnire u WoT-u pa bi bilo vrijeme da malo dodatno aktiviramo raspravu o igri na HCL forumu, formiramo jedan podforum gdje možete pratiti info o našim turnirima, pitati što god vam nije jasno i na kraju krajeva - družit se s ostalom ekipom iz regije koja voli WoT i prati sve novosti o samoj igri.

Ovo je čisto tema za općenitu raspravu o igri prenesena iz PC gaming podforuma, ali provjerite svakako i ostale teme u ovom podforumu:

1. Prvo nam se predstavite kao WoT igrač u ovoj temi
2. Onda bi mogli provjeriti korisne linkove vezane uz WoT u ovoj temi
3. A onda bi nas mogli priupitati nešto oko WoT kupova koje organiziramo na ESL-u ili općenito o WoT-u u ovoj temi za pitanja i odgovore
4. Za svaki kup na ESL-u otvorit ćemo zasebnu temu, pa tako u ovom trenutku imamo temu za raspravu o Nvidia WoT kupu
5. Radujete se novom Country Championshipu, tj. Nations Challengeu? - pričamo o tome u ovoj temi
6. Radujete se proljetnom roštiljanju? Navratite u ovu temu. Samo BYOC (Bring Your Own Chevapi).

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #76 : 22. Ožujak, 2015., 13:59 »

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #77 : 22. Ožujak, 2015., 14:03 »
Stari mi poceo igrati, pa rekao da i ja pocnem... I tako se navikao :). Tier 6 Rusi...
Ima li tko da poruci koji klan? :)

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #78 : 03. Travanj, 2015., 11:22 »
Dobar dan eto i mene na HCL.hr :clap:

*

gringo_okocha10

  • **
  • 401
  • ...svaki dan je nova škola...
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #79 : 23. Travanj, 2015., 10:31 »
Bilo bi zgodno da otvorite temu za WoT: Generals :D
fino alla fine forza juventus

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #80 : 24. Travanj, 2015., 07:44 »
Koliko bi igra zauzimala na kompu?

Da znam da li da skidam ili ne :mrgreen:

*

SMECHAR

  • n00b
  • 1
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #81 : 01. Srpanj, 2015., 12:28 »
Ne znam niti jednog dugogodišnjeg igrača a da je zadovoljan ovom igrom. Jedino oni premium koji su voljni potrošiti nešto novaca imaju neke ozboljnije izglede s profi igračima koji btw svi odreda koriste golden shells pa bi i budala onda imala tako visoki WR jer na taj način unište pola tenkova. Kada se dopadne da si u njegovom timu sretan si ako skines ijedan tenk jer je igra za 2 minute gotova, ako si u suparničkom timu onda si mrtav i prije samog početka. Ne znam jel' ste primjetili kada igrač prebaci s običnig granata na golden shells kako se odjednom počnu odbijati granate od njega. Od takve politike Waregamea mi se povraća. Igra je sve samo ne poštena, izbalansirana je nikako, u stvari napravljena samo da uzima novce ako želiš neki bolji rezultat. Tko god misli da je dobar igrač samo neka dođe nasuprot nekog golden boya s jedno 65% WR i 20k borbi i vidjeti će koliko će ispasti smiješan i koliko će biti nemoćan. Nakon toga slijedi frustracija ne time što si izgubio već sto si izgubio u ne fer borbi. Kao jadni crnčići u Africi koje kose strojnicama a oni s mačetama u rukama.

*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #82 : 13. Srpanj, 2015., 10:36 »
Upravo to. Igrao sam WoT neke 3-4 godine, i prestao sam jer je WG iz patcha u patch sve više uništavao igru. Čak se i onaj "đir" realizma u igri  totalno izgubio :wildboy:
Polažem nade u WarThunder
Stay positive :)

*

GuCi_

  • *
  • 19
  • :D
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #83 : 19. Srpanj, 2015., 17:03 »
Ja igram World of tanks oko 2-3 godine i neigram nesto pretjerano uđem i odigram par bitki. :D
Ako kupite premium zaradit ce te dva puta vise novca sto bas i nije pravedno ,ali trebaju i oni malo zaradit.
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2015., 17:06 GuCi_ »

*

MareGaming™

  • *
  • 14
  • Bolje je pošteno izgubiti, nego varanjem pobediti
    • HCL
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #84 : 23. Srpanj, 2015., 12:33 »
ja sam ranije igrao WOT dosta dugo, ali sada manje...

*

MC DiamondCraft

  • *
  • 16
  • Dobar dan. Ja sam Goldee i bavim se Minecraftom
    • Goldee MC
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #85 : 29. Srpanj, 2015., 15:26 »
Ja sam počeo nedavno igrati i dosta dobro mi ide, možda bih trebao i snimati na svom kanalu, ali problem je što stalno treba biti koncentriran na igru i teško je pričati u mikrofon onda.

*

ChicaneMilos

  • *
  • 52
  • Pffff,nothing special.
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #86 : 22. Kolovoz, 2015., 00:21 »
Ljudiiii,jel ima neki FPS booster za ovu igru? :mrs: :mrgreen:

*

Nesko7

  • n00b
  • 1
Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #87 : 23. Kolovoz, 2015., 20:58 »
Ima neko neki klan za mene IV T-28 USSR :P

Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #88 : 08. Listopad, 2015., 13:43 »
Imam akaunt na prodaju 25k bitaka wr60% 20ak tier 10 tenkova... Ako ima zainteresiranih lako se dogovorimo

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Odg: World of Tanks - općenita rasprava
« Odgovori #89 : 25. Siječanj, 2016., 16:23 »
Jel igra netko na PS4?
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9