HCL.HR

World of Warcraft problem

  • 14 Odgovora
  • 3693 Hitova
*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
World of Warcraft problem
« : 15. Studeni, 2012., 17:48 »
Dobro veče Poštovani HCL forumaši!

Evo jednog pitanja na koje bih volio da mi možete odgovorit:

Prije nekoliko dana registrirao sam se na Battlenet i započeo World of Warcraft Starter Edition.

Danas sam kupio preko frendove kartice World of Warcraft Battlechest sa Battleneta koji me koštao 15€ (WoW,Burning Crusade i WOTLK).
Pod svojim accountom sada imam dvije verzije WoW-a,Starter i Standard,no kada uđem u igru (WoW 2) jer tako piše na Battlenet account-u,da je to Standardna verzija igre i pokušam opet nekoga pozvat u grupu lijvo dolje mi piše Starter Edition cannot invite in groups,oni mene brlate da ja opet igram kao starter.Naime,sada piše na WoW2 da imam 30 dana free2play.Dali je to zbog free2playa pa moram uzet karticu od 60 dana ili što?

Nadam se da sam bio jasan i glasan!

Hvala! :D

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #1 : 16. Studeni, 2012., 12:30 »
Evo još jednog podatka,u guild mogu uć ali u grupu nemogu nikoga pozvat WTF!?Totalno sam izbezumljen trenutno... :chair:

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2012., 17:45 »
mozda te zeza jer nemas cata i MoP  neznam ja sam cepao cata kad je mop izaso radio je normalno dok nisam upgrade na cata  tjedan dva posle xD

*

cwenda123

  • *
  • 98
  • https://secure.eu.playstation.com/psn/mypsn/
Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #3 : 27. Studeni, 2012., 12:42 »
Evo sve je u redu,samo je Blizzardu trebalo par dana izgleda da potvrdi... :D

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #4 : 28. Studeni, 2012., 10:01 »
Istih sam problema imao, slao kao budala tickete hahahha.

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #5 : 23. Lipanj, 2013., 15:44 »
evo, ja imam isti problem. kupio sam wow sve do MoPa, ali i dalje je kao trial. mogu uci u guild, ali nemogu whisperat niti pozvat u party
da jednostavno cekam ili ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #6 : 25. Lipanj, 2013., 10:20 »
Čekaj.
To se i meni desilo kada sam kupio WoW. Morao sam da sačekam dok mi istekne trial totalno.

Međutim ne dešava se svima, očigledno je kako kome zapadne.

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #7 : 10. Kolovoz, 2015., 14:52 »
pozdrav,  ja bi htio kupiti wow,  sada je 14.99 €      pa me zanima da li samo dodje  obicni wow ili dodje jos neka expanzija .  Znam da je 14 € jeftino i pretpostavljam da dodje samo obican wow  ali opet zelim se uvjeriti u to.  I jos nesto,  dali  se mora mjesecno placati ili se odma na pocetku plati jednom zauvijek.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #8 : 10. Kolovoz, 2015., 20:45 »
Od prije godinu ipo dana, u battlechestu se nalaze SVE expanzije osim posljednje.

Dakle ako sad kupis battlechest dobit ces vanilla wow, tbc, wotlk, cataclysm, pandariju i 30 dana gametimea.

P.S. Daaayum kakav necro post xD

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #9 : 10. Kolovoz, 2015., 20:54 »
Ne kužim  šta je battlechest, noob sam pa ne razumijem ? I ne kužim  30 dana gametime, jeli to znači da mogu igrati samo 30 dana ili nešto drugo?

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #10 : 10. Kolovoz, 2015., 21:35 »
Platiš jednom nakon što napraviš račun unutar igre sve ekspanzije u jednom paketu i to ti ze zove starter paket i dođe kojih 80 kn. Sa tim dobiješ 30 dana igre, dakle 30 uzastopnih dana igre bez ograničenja u satima. Ali to kupiš tek kad dođeš do levela 20 jer onda ti isteće free verzija pa platiš taj starter i pičiš dalje.

Ali u tom starter paketu ne dobiješ najnoviju ekspanziju Warlords of Dreanor ali ti to ni ne treba prvih par mjeseci jer je to predviđeno za 90 lvl.

I naravno svaki mjesec moraš redovno plaćat da bi nastavio igrat bez obzira što si već to sve kupio. Košta oko 100 i nešto kuna svaki mjesec, možeš kupiti 30 dana igre ili u satima. Ako ćeš igrati svaki dan onda kupiš u danima ako svaki drugi treći dan onda kupiš satima jer onda moraš ponovo platit tek kad potrošiš sate, dakle to ti može biti 2,3 mjeseca ako igraš svaki 3,4 dan WOW.

A ako hoćeš dodatan popust onda kupuješ u paketu 3 mjeseca pa te izađe jeftinije.

Mislim da sam sad sve rekao što te zanima.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #11 : 10. Kolovoz, 2015., 21:38 »
Ma čovjeka vjerojatno buni što se taj Battlechest naziv ne prikazuje svugdje kao npr. na njihovoj stranici u linku dole. Ali da kao što je već rečeno, običan WoW sad kada kupiš uključuje i prve 4 ekspanzije gratis. Ne kužim zašto taj naziv forsiraju na nekim mjestima a na drugima ne. Anyway, da trebaš i mjesečnu pretplatu plaćat da bi to igrao.

https://us.battle.net/shop/en/product/world-of-warcraft

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #12 : 10. Kolovoz, 2015., 21:51 »
Hvala vam ljudi . Dali ste mi odgovor koji sam tražio,  ne bi htio sada da se  radi mene opterećujete,  ja ipak neću uzeti  wow,  jer ionako sam već na pretplati za novi mob koji sam uzeo pa jedva i to plaćam,  ali vama hvala što ste  odvojili vremena  da mi pojasnite neke stvari, hvala .

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #13 : 10. Kolovoz, 2015., 22:21 »
Ne postoji wow pretplata "na sate". Postoji iskljucivo mjesecni sub. Os ti igrat 1 ili 1000 sati to nema veze.

Takodjer, osim lovom, od nedavno je pretplatu moguce kupovat ingame goldom.

Mjesec dana pretplate kosta cca 50k golda. Za lv100 lika ovo je lako skupivo u mjesec dana igranja. Ako imas i altove - jos i lakse

Odg: World of Warcraft problem
« Odgovori #14 : 11. Kolovoz, 2015., 15:40 »
Ali stvarno vrijedi se pretplatiti,  citao sam  je na private serverima pola questova je  pod bugom   i  neki  od dungeona su   isto  pod bugom i zato ne zelim na pvt  poceti igrati . Samo da je moja financijska slika malo bolja od krvne slike kupio bi odmah.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9