HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234827 Hitova
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #960 : 02. Veljača, 2015., 14:38 »
Ma quad je, još je klokan na 3.0, cache mu je mali, istina, ali opet...

U njemu i je problem, jer mi je zauzeće u raidovima 100%, ali hebiga, neću radi wow-a kupovati novi proc i matičnu, treba mi barem 2500kn za to. Igram wow 10 godina, i sad prestao.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #961 : 02. Veljača, 2015., 15:04 »
Ja bi reko da tu nešto drugo također stvara probleme... Grafička je dost dobra, rama ima na bacanje. Ja na atijevki HD8600 mobile na laptopu mogu WoW igrat na medium-high bez da mi padne ispod 40ak FPSa. Probaj odabrati prvi FXAA mode i stavit na medium. Instance u WoWu generalno imaju znatno veći FPS nego kad trčkaraš po gradovima.

Eventualno možeš još smanjiti spell detailse od raidmembera da ne pršti sve od particle efekata... Al ponavljam, uz toliko rama i tu grafičku mi je skroz čudno baš da padne na 20fpsa kad wow možeš praktički igrat na mikrovalnoj :mrgreen:

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #962 : 02. Veljača, 2015., 15:10 »
Probao sve, čak sam stavio sve na minimum. Isto, izvukao max 30fps u 40 man raidu.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #963 : 02. Veljača, 2015., 16:25 »
40 man? To nije instanca - to je eventualno apexis farm zerg ili neki od world bosseva. Tu će ti inače bit niži framerate jer nije instancirano.

Probaj LFR pa pogledaj tamo framerate. Reinstaliraj drivere od grafičke također, defragmentiraj disk... ne znam što bi ti drugo preporučio...

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #964 : 02. Veljača, 2015., 16:35 »
Ma bio je limited onaj gdje si dobio mount (onaj dvoglavi pas od lave)... Igrao sam od prvog dana wod-a, do prije nekih mjesec i nešto.

Nije stvar u tome, probao sve.. Proc je kriv, provjereno :D

*

BlackyCro

  • n00b
  • 3
  • House , Trance
World of Warcraft RAF ( Recruit a friend ) EU Kazzak - Horde
« Odgovori #965 : 28. Veljača, 2015., 21:03 »
Trazim nekoga tko zeli igrat wow kroz RaF system.

RaF ukljucuje Double Expereince tokom levelanja ukoliko levelamo zajedno + heirloom itemi.

Kada napravite acc preko mojeg invitea dobit cete od mene za početak 5k golda i komplet  Heirloom set za levelanje klase koju odlucite igrat!




Odg: World of Warcraft
« Odgovori #966 : 12. Ožujak, 2015., 13:04 »
Pozdrav ekipa,htio bih samo pitat koliko bi prometa jeo wow na sat kad bi igrao dejli kvestove, arene i bgove, mozda tu i tamo kojeg lika levelao, cisto da se poveca mjesecni prihod golda i poveca sansa za neke mountove,i da nikakvi lfrovi, raidovi( wipefestovi) i slicno, znaci ono, bgovi do 15 ljudi, pokoji av, i to je to. :)
posto ne mogu imat doma flat internet, razmisljam uzeti usb stick, ima prometa 25 giga, pa neznam dali ce mi to biti dovoljno, od ponedjeljka do petka bi igrao kojih 2-3-max4 sata, a vikendom puno vise, tipa 6-7 na dan(da, volim igrat to na duge staze! :P :) ).
ako je netko u mogucnosti da isproba par bgova samo i pritom pogleda na onom metru, to bi bilo idealno, da dobim predozbu koliko bi trosio za sto i koliko bi sto mogao igrat. Hvala unaprijed i svako dobro

/cheer
« Zadnja izmjena: 12. Ožujak, 2015., 14:50 matijab123 »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #967 : 12. Ožujak, 2015., 17:33 »
Generalno MMOi nisu nešto što će ti pojest previše prometa. WoW će ti uzet nekih 20-60mb/h sudeći po replyu na battle.net forumu na isto pitanje koje i tebe muči.

Ali isto tako - stvarno ne postoji razlog zašto u današnje vrijeme nemaš flat. Razlika u cijeni je nikakva, a 20gb mjesečno ćeš potrošit surfajući i gledajući youtube bez imalo truda

Ja imam tcom (dakle najskuplja varijanta moguća) za ISP. 10Mbit vezu, flat i to me košta 215kn mjesečno. Na žalost, nijedan drugi operater mi nije dostupan pa sam zaglavio s njima.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #968 : 12. Ožujak, 2015., 17:48 »
pa dobro, to i nije tako strasno puno, hvala ti! :)

ovako, sad cu ti (i svima koji se to pitaju) objasnit zasto nemam flat, zivim u rubnom dijelu grada Rijeke, u kuci, 'naci, sve sam pokusao nebilih dosao do toga da mi se internet doma instalira i sve postavi, ali pod jednim uvjetom, da to nije t-com. vip,bnet,iskon...sve, na kraju sam skuzio da ''nemaju'' vise parica, u kuci gdje sam sad, bio je prije tv i internet, ali kako to ide kod njih, cim se jedna parica oslobodi, odmah istog trena je zauzimaju neki drugi(kao npr, t-kom)...uglavnom, razlog zasto ne mogu imati flat na zicu je upravo udaljenost od grada i zivot u kuci. a ima i jos jedan plus, posto radim sljaku u kojoj nema puno tjelesnog kretanja, mogao bih na laptopu igrat wow, bilo gdje...

samo me jos zanima, ako netko ima iskustva sa tim stick usb netom, dali ima brdo lag spikeova,citao sam negdje da ih ima, ali taj post je bio iz 2009-te-2010-te...tako da tesko, al opet moguce...
anyone, please?

youtube sigurno necu koristit sa ogranicenim netom, nema smisla...
face, samo odgovorit na poruke i poslat poruke, mislim da mi to nece previse interneta oduzet, jerbo kako vidim na mobitelu, 300 mb paket mi traje mjesec dana, sa whats apom, viberom i fejsom... :)

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #969 : 15. Ožujak, 2015., 20:22 »
Ekipa imam jednu ponudu za ozbiljne igrace koji bi htjeli igrati WoW. Imam acc viska koji je u RAFu (brze dobivamo lvle, reputaciju itd.) sa mojim accom. Kupio sam sve ekspanzije osim WoDa, samo treba kupiti game time. Pa ako tko ima vremena i volje igrati samnom neka mi se javi. Znaci jedini uvjet je da se kupi game time, tj. da budem siguran da acc ne ide u krive ruke.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #970 : 16. Ožujak, 2015., 19:14 »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #972 : 18. Travanj, 2015., 21:46 »
Tek sam 21 lvl sa Pandaren Monkom, zasad baš uživam u questovima i borbi, možda zato što sam početnik ali dosta često umirem pa mi se oprema raspadne pa još veći problemi.
Napokon si kupio prvi mount, kornjaču.

Nego igra li tko pandarene ili ih svi mrzite, jel monk dopra dps klasa?
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #973 : 04. Svibanj, 2015., 10:31 »
Pozdrav ljudi,

imam problem sa visokom latencijom u WOW-u preko USB Tetheringa. Latencija 1000-2000ms. Spajam se preko USB-a na HTC One sa HTC-ovim programom. Pokušao sam i preko Wireless Hot-Spota, međutim nema veće promjene. Do sad sve što sam tako igrao na ovaj način imalo je malu latenciju, do 100ms (TF2, Battlefield 3, Firefall...). U pitanju je VIP. Prijatelj igra preko mobitela (WIFI Hotspot), mislim preko bon-bon-a i nema takvih problema. Je li moguće da VIP usporava vezu samo sa WOW-om? Da li se netko susreo sa ovakvim problemom i možda ga riješio?

*

m3tal

  • *
  • 40
  • d0g
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #974 : 13. Svibanj, 2015., 11:42 »
"World of Warcraft lost 2.9 million subscribers in the last quarter, bringing the number of active subs to 7.1 million as of the quarterly period ending March 31, 2015." http://www.ign.com/articles/2015/05/07/world-of-warcraft-suffers-biggest-quarterly-subscriber-drop-ever

U zadnje vrijeme postaje sve vise monotono na wowu, mislim da je meta igre otisao u krivom smjeru i da ce ovo zasigurno biti najgori nastavak do sada kako to tradicionalno na wowu ide sa svakim novim nastavkom. Stalno mislim da ce se dogoditi nekakve promjene no gledajuci po Redditu, ekipa iz Blizzarda i dalje misli da je na dobrom putu. Vrlo lako moguce da je i meni ovaj mjesec zadnji wow subscription. GL/HF

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9