HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234825 Hitova

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #991 : 24. Ožujak, 2016., 19:05 »
jao kako bih volio da mogu kupiti wow expanziju,dokurcilo vise igrat na privatnim serverima :D

A vidiš ja par puta platio pretplatu i nikad ju ne iskoristim, prestanem igrat nakon 10 dana možda. Pređem na druge igre.. :D
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #992 : 24. Ožujak, 2016., 19:39 »
Ja kupim bon samo kad expanzija izađe, izlevelam i čekam novu expanziju :D

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #993 : 19. Travanj, 2016., 11:36 »
Ljudi da vas pitam, kod wow-a znam da ima montly fee i to, ali sam cuo da postoje neki tokeni za monthly membership. Kako to djeluje? Moze li se i s time igrati igra? Sto se dogodi kada prestane membership? Kako do tokena?? Molim vas pomozite mi planiram si kupit wow (kasno palim lol) a nisam voljan davati novce svaki mjesec (iako to nije puno ali svejedno, stvar principa..) pa neka mi netko molim vas pojasni kako to djeluje? Hvala vam puno! :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #994 : 19. Travanj, 2016., 13:32 »
Ljudi da vas pitam, kod wow-a znam da ima montly fee i to, ali sam cuo da postoje neki tokeni za monthly membership. Kako to djeluje? Moze li se i s time igrati igra? Sto se dogodi kada prestane membership? Kako do tokena?? Molim vas pomozite mi planiram si kupit wow (kasno palim lol) a nisam voljan davati novce svaki mjesec (iako to nije puno ali svejedno, stvar principa..) pa neka mi netko molim vas pojasni kako to djeluje? Hvala vam puno! :)

Da postoji token kojeg kupujes od drugih igraca koji su ga kupili za prave novce pa ga sad mjenjaju za in-game gold, ali ta je cijena dosta visoka i neces ga moci sam tak nabavit bez max level lika koji farma gold po cijele dane. Kad ti taj token istekne, pa jasno da onda moras produljit account ili s karticom ili s bonom iz ducana, onak kak je i zamisljeno da se igra. Najbolje da zaboravis na taj token jer ukoliko cijene nisu drasticno pale (a pretpostavljam da nisu i vjerojatno ni nebudu) svojih mjesec dana pretplate ces trosit na to da farmas gold kako bi jos mjesec dana farmao da sljedeci mozes opet farmat... neverending cycle.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #995 : 19. Travanj, 2016., 18:06 »
Kad su tek uveli "wowtoken" cijena je bila između 33-38k golda. Ovo je unutar mjesec dana relativno lako skupiti ako imaš 2-3 max lvl lika i igraš par sati dnevno.

Al sad je cijena drastično porasla (https://wowtoken.info/) i trenutno se nalazi na 85k golda za jedan token. Dakle kao što je rečeno - treba ti nekoliko max level likova koji će po cile dane farmati stare raidove i daily questove nebi li nabro golde koje ćeš potrošiti za sljedeći subscription token.

Ako si tek počeo - apsolutno zaboravi na ovo. Ako igraš odavna - opet zaboravi na ovo jer po ovim cijenama je apsolutno neisplativo. Wowtoken gledaj rađe kao "bonus" besplatan subscription kojeg ćeš kupit jednom/dvaput godišnje kad se nakrcaš golda koji ti ne treba.

Također - s obzirom na najavljenu expanziju za 4 mjeseca - cijene wowtokena će samo porasti

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #996 : 19. Travanj, 2016., 19:15 »
Dobro hvala vam decki, ali posto sam noob, ne znam je li s tim subscriptionom ako ga nemam, ne mogu igrati samo na official serverima, ili opcenito? I ima li neki nacin placanja tog subscriptiona bez davanja kartice (jer ne zelim davati svoje informacije kreditne kartice olako...) i ima li mozda jos neki nacin igranja wow-a ako to ne placam svaki mjesec? Hvala! ;)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #997 : 20. Travanj, 2016., 08:13 »
Mozes kešom kupiti mjesečne bonove u ducanima tipa Algoritam i sl.

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #998 : 20. Travanj, 2016., 09:20 »
Mozes kešom kupiti mjesečne bonove u ducanima tipa Algoritam i sl.

Dvomjesečne, ne?

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: World of Warcraft
« Odgovori #999 : 20. Travanj, 2016., 09:27 »
Mozes kešom kupiti mjesečne bonove u ducanima tipa Algoritam i sl.

Dvomjesečne, ne?

60 dana, al će te doći 40-70kn skuplje nego da kupuješ istu stvar online. Ja sam na offgamersu recimo znao uzimati bonove od 60 dana za 130-150kn, dok su u algoritmu znali bit po 210

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1000 : 07. Svibanj, 2016., 12:19 »
Je li mi moze neko potvrdit da se ovo stvarno dogada cak i u Hrvatskoj?
http://www.wowhead.com/news=252733/warcraft-movie-in-game-rewards-lothar-character-video
Isto sam naletio na jednu stranicu za wow od balkanaca i vidia da je u Srbiji isto tako
http://www.adriacraft.net/warcraft/pocela-prodaja-karata-za-pretpremijeru-warcraft-filma-u-srbiji-201605046642/
"Prodaja karata počinje danas u Cineplexxovim bioskopima,anarednih dana i u preostalima.

Vaučer sa kodom za igricu, koji je obezbedio Computerland, očekuje prvih 10 000 gledalacau periodu od 28. maja do 1. junau..."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1001 : 21. Svibanj, 2016., 18:43 »
Ima tko da ide gledati pretpremijeru u Slavonskom Brodu?
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1002 : 22. Svibanj, 2016., 12:31 »
Ima tko da ide gledati pretpremijeru u Slavonskom Brodu?
Yep! Ali, pošto sumnjam da će cura htjeti ić samnom... slobodan sam haha

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1003 : 22. Svibanj, 2016., 20:38 »
Jesi kupio ulaznice već? Ja kupio ona crvena, mislio sam da će se prije rasprodat, ali samo su 4 bila prodana zasad. Da se ti ne zoveš kojim slučajem Ivan?
"Keep that hair short, Clem."

Odg: World of Warcraft
« Odgovori #1004 : 22. Svibanj, 2016., 20:41 »
Jesi kupio ulaznice već? Ja kupio ona crvena, mislio sam da će se prije rasprodat, ali samo su 4 bila prodana zasad. Da se ti ne zoveš kojim slučajem Ivan?
Nisam još, ali trebao bi, ali ne znam ni ja hoću ići na kraju ili ne, moram poslovno do Zagreba i sto s**nja, i ne, nisam Ivan, Josip, drago mi je ^^

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9