HCL.HR

World of Warcraft

  • 1064 Odgovora
  • 234782 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: World of Warcraft
« Odgovori #240 : 03. Siječanj, 2006., 21:04 »
bas mi je drago da vas toliko pocinje shvacat kako je gw smece a wow zakon!!

Ovo je sad rat!!
WoW je smece.Razjebe ti financije i ima jadnu grafiku.Fuck WoW!!!!




(ne shvacajte ovo preosobno)



da,noda imaš pravo.philip je cisti dokaz da gw igraju zreli ljudi :roll:

WoW igra 5 MILIJUNA ljudi.ako si ti od jedne milijuntine tog dijela ( ilitiga nas petorice otrpilike ) uspio izvući prosjek godina svaka ti čast  :tired:


e da,filipe..imaš gw thread pa odi tamo prdit po wowu :wink:

Cekaj malo.Kaj nemam pravo mozda da ti financije razjebe??
Svaki mjesec placat pretplatu za igru,ajde molim te.A imas GW koji je jeftiniji.

rekao sam jednom reci cu opet: odjebite sa tim kukanjem oko pretplate. moj novac je moj problem i ja cu ga trošiti kako hocu. kk?  :winknkiss:

Ja uopce ne spominjem tvoj novac.Nisu svi bogati ko ti da na mjesec 14,99$ placaju.Jebote,to je 100kn na mjesec.
Jos uzmes da igra ima takvu igrivost da drzi godinu dana.To je jebenih 1500kn.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

awspuh

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #241 : 03. Siječanj, 2006., 21:09 »
a šta ti misliš da meni novac pada u krilo? ja lijepo šparam lovu i za 2 mjeseca skupim 200 kn i gotovo.ako nemozeš plaćat,nemoj igrat WoW.imaš gw,a s njim ( IMO!!!!!!! ) i duplo manje sadrzaja :wink:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Re: World of Warcraft
« Odgovori #242 : 03. Siječanj, 2006., 21:17 »
a šta ti misliš da meni novac pada u krilo? ja lijepo šparam lovu i za 2 mjeseca skupim 200 kn i gotovo.ako nemozeš plaćat,nemoj igrat WoW.imaš gw,a s njim ( IMO!!!!!!! ) i duplo manje sadrzaja :wink:

A ja ko da kazem da lovu dobivam sam tak.
Ajd 200 kn u 2 meseca.S tih 200kn odes van na nekolko jebenih vecera(ne mislim jest nego vecer ko vecer),a ne da cumis u faking sobi ko zadnji kreten.A ak i nemos van ic rade kupis jebote orididi igre za te pare.A ne da si uber manijak koji samo WoW do ranih jutarnjih sati igra.
Ja se znam kontrolirat pa da do nekih 3h ujutro igram GW(u tvom slucaju WoW) neg da igram po danu max 5h(puno sam uzel).
Ja postujem WoW po tome kaj je okupil tolko manijaka(5 milijuna!!!) da su ovisni o njemu pa sam se mozda krivo izrazil kad sam rekel da je smece.Al ipak davat tolko para za jebenu igru mi je napravilo od WoW-a smece u mojim ocima(kakve recenice :roll:).
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: World of Warcraft
« Odgovori #243 : 03. Siječanj, 2006., 21:17 »
to awspuše reci im

WoW :ave:

jebemti mutavi gw

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: World of Warcraft
« Odgovori #244 : 03. Siječanj, 2006., 22:06 »


Sad lijepo računaj.

1177 sati
269 kuna je koštala igra
 
269/1177 = 22 lipe/satu

Meni se isplatilo :D

Slika je stara nešto manje od mjesec dana.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #245 : 03. Siječanj, 2006., 22:24 »
care  :D :D
nego mamute ne razmisljam o wowu jer nisam bas lovas kao "neki"
gw je odlicna igra ali ja se u njoj nisam snasao jer nisam niti guild pronasao niti mi se da traziti
o wow-u mislim sve najbolje osim o onom problemu zbog kojeg mnogi nisu niti pomislili na nabavku igre
eod

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: World of Warcraft
« Odgovori #246 : 03. Siječanj, 2006., 22:28 »
nisam siguran jel legalno, ali postoje free serveri, ali znam da je jedan otkupio licencu i on je free! ima negdje oko 2538 ljudi na njemu. sve radi, patch 1.9.0, honor sistem worka. i plus besplatan je!  :smokin:

*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #247 : 03. Siječanj, 2006., 22:32 »
na free serveru ubijes jednog-dva creepa dobijes odmah level. na original serveru za level treba 7 creepova. :winknkiss:
ako mislis na pirat servere?

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: World of Warcraft
« Odgovori #248 : 03. Siječanj, 2006., 22:44 »
ne, nemislim na pirat servere, na ovom isto moraš ubijat da dobiješ level!! i to sve zavisi od onoga tko stavlja server... ja sam radio server za LAN, pa smo ja i frendovi igrali u LAN-u, ali suckss, igrao sam malo i sam, ali to isto suckss! pa sam onda igrao na free serverima! ima svakakvih...iskustvo

*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #249 : 03. Siječanj, 2006., 22:50 »
DA ali ipak kad imas original i igras na original serveru samo atmosfera ti daje do znanja da je to ipak ORIGINAL WOW jos taj osjecaj koji imas

*

Lich

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #250 : 03. Siječanj, 2006., 23:06 »
Ja igram i uživam u WoW-u , ovisan sam o igri .
« Zadnja izmjena: 03. Siječanj, 2006., 23:09 Lich »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: World of Warcraft
« Odgovori #251 : 03. Siječanj, 2006., 23:08 »
Điman, tu jesiu pravu, ali šta se može, neki i nemaju 200kn mjesečno  :alright:

*

G-man

  • *****
  • 2076
Re: World of Warcraft
« Odgovori #252 : 03. Siječanj, 2006., 23:11 »
ma ko ih jebe ja ionako haracim cod2 :smokin:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: World of Warcraft
« Odgovori #253 : 03. Siječanj, 2006., 23:49 »
DA ali ipak kad imas original i igras na original serveru samo atmosfera ti daje do znanja da je to ipak ORIGINAL WOW jos taj osjecaj koji imas
Bravo gman sve si tocno rekao i cudno mi je kako nemas wow a tako si precizan.
world of warcraft iz the feeling! thats all to say.


a druga stvar je - za WOW trebas 100 kn mjesecno. Uzmimo da si pusac i da popusis samo jednu kutiju cigareta na dan. Prosjecna kutija cigareta kosta 14 kuna. Dakle u jedan dan spiskas 14 kuna. u jednom mjesecu na cigarete potrosis 420 kn. Za odviknut se od WOWa ne trebas u centar za odvikavanje , netrebas zvake ni nikakve "flastere za ovisnike o duhanu". WOW ti ne napuni pluća duhananom i kancerogenim stvarima. Od igranja WOWa nemozes dobiti rak. Wow placas 3 kune po danu. placas tri kune da bi igrao Sat vremena , ili mozda cak 10 sati (koliko igraju neki freakovi). Placas tri kune da bi igrao s cca. 3000 ljudi na serveru. Da bi sudjelovao u tom neponovljivom iskustvu, u toj neponovljivoj grafici. Da bi bio dio ekipe. Da bi neke grupe ovisile o tvom healanju , tankanju ili DPSanju. Da bi ownao hordu ili alliancu. 3 kune na dan.. razmislite malo..

to je sve sto imam za reci.
WOW je neponovljiv!! *BOWS

*

awspuh

  • Gost
Re: World of Warcraft
« Odgovori #254 : 04. Siječanj, 2006., 03:00 »
a šta ti misliš da meni novac pada u krilo? ja lijepo šparam lovu i za 2 mjeseca skupim 200 kn i gotovo.ako nemozeš plaćat,nemoj igrat WoW.imaš gw,a s njim ( IMO!!!!!!! ) i duplo manje sadrzaja :wink:

A ja ko da kazem da lovu dobivam sam tak.
Ajd 200 kn u 2 meseca.S tih 200kn odes van na nekolko jebenih vecera(ne mislim jest nego vecer ko vecer),a ne da cumis u faking sobi ko zadnji kreten.A ak i nemos van ic rade kupis jebote orididi igre za te pare.A ne da si uber manijak koji samo WoW do ranih jutarnjih sati igra.
Ja se znam kontrolirat pa da do nekih 3h ujutro igram GW(u tvom slucaju WoW) neg da igram po danu max 5h(puno sam uzel).
Ja postujem WoW po tome kaj je okupil tolko manijaka(5 milijuna!!!) da su ovisni o njemu pa sam se mozda krivo izrazil kad sam rekel da je smece.Al ipak davat tolko para za jebenu igru mi je napravilo od WoW-a smece u mojim ocima(kakve recenice :roll:).

iskreno,meni se zivo fućka što bi ti napravio sa svojim novcem :alright:

ovo nikad nece završit pa eto: Ti igraj GW,ja igram WoW.EOD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9