HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196209 Hitova
*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #300 : 06. Lipanj, 2013., 16:48 »
Sjećam se ove sa aviončićem. I meni je preteška bila :ementaler:

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #301 : 12. Lipanj, 2013., 13:59 »
Igram Resident Evil: Revelations na normalu i zapela sam kod borbe sa bossom comm officer. Bilo bi lakše da imam snajper, pušku ili šotgan, ali ja imam samo dva pištolja. Može neki savjet?

*

Rolac

  • *
  • 80
Tomb Raider Novi POMOĆ
« Odgovori #302 : 15. Lipanj, 2013., 06:39 »
Trebam pomoć :)

Zapeo sam skroz na početku igre, kad se po prvi put Lara sretne sa ljudima i kad se mora šuljati pored njih. Mene muči dio kada ju pronađe neki lik sa pištoljom i onda nešto treba stisnit, ako se to ne pritisne frajer ju zadavi kao zeca. Koja se tipka treba stisnut da frajer ne zadavi Laru?

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Tomb Raider Novi POMOĆ
« Odgovori #303 : 15. Lipanj, 2013., 08:29 »
Mislim da trebaš E ili F. :thumbs:
I'm forever blowing bubbles...

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #304 : 16. Lipanj, 2013., 11:36 »
Nema problema, ubila sam comm officera. Sad se borim protiv zadnjeg bossa Normana.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #305 : 16. Studeni, 2013., 22:01 »
Ovako momci i cure,

Igrao sam Black Ops 2 i puno puta presao igru, ali nije mi jasno sta trebam napraviti da menendez ostane na kraju u zatvoru i ne moze pobjeci? Znaci spasio sam onu zensku i nije ju nitko ubio. Ali menendez i dalje moze pobjeci? Znaci kako da ga ostavim u zatvoru do kraja njegovog zivota tako reci? :D
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2013., 22:54 Crosby »

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #306 : 16. Studeni, 2013., 22:35 »
kolko ja znam, trebas ubit harpera kad si onaj neki arap/musliman i imas opciju da upucas menedeza ili harpera. onda, na kraju igre, imas opciju da upucas menendeza ili da ga privedes. moras ga privest, jer koja budala drzi truplo u zatvoru :hihi: znaci ubi harpera, ne ubi menendeza. tako ce menendez bit u zatvoru, ona zenska ce ostat ziva jer ce arap dat zivot za nju, ona ce sprijecit menendezov bijeg i to je to
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #307 : 16. Studeni, 2013., 22:53 »
kolko ja znam, trebas ubit harpera kad si onaj neki arap/musliman i imas opciju da upucas menedeza ili harpera. onda, na kraju igre, imas opciju da upucas menendeza ili da ga privedes. moras ga privest, jer koja budala drzi truplo u zatvoru :hihi: znaci ubi harpera, ne ubi menendeza. tako ce menendez bit u zatvoru, ona zenska ce ostat ziva jer ce arap dat zivot za nju, ona ce sprijecit menendezov bijeg i to je to
TO sam i uradio, sve sam probao :D znaci ubio sam harpera, kad su napali brod arap je spasio karmu, i nakon toga ja uhapsio menendeza i nakon toga on je ipak pobjegao iz zatvora? :D Spasio sam cak i alexa masona :P

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #308 : 16. Studeni, 2013., 23:29 »
aj ti opisi kakav je bio ending. mozes i stavit vid tog endinga iz jutuba ak os. jer kolko se ja sjecam, ako karma i menendez ostanu zivi, karma zaustavi taj neki virus i menendez jednostavno ne uspi pobjec. ako nema karme tj. ako umre, neki tamo nub programer pokusa zaustavit virus ali ne uspi, u zatvoru di je menendez se pokvari cijeli sustav i elektrika, on pobjegne i pocne klat dalje valjda
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #309 : 17. Studeni, 2013., 10:21 »
aj ti opisi kakav je bio ending. mozes i stavit vid tog endinga iz jutuba ak os. jer kolko se ja sjecam, ako karma i menendez ostanu zivi, karma zaustavi taj neki virus i menendez jednostavno ne uspi pobjec. ako nema karme tj. ako umre, neki tamo nub programer pokusa zaustavit virus ali ne uspi, u zatvoru di je menendez se pokvari cijeli sustav i elektrika, on pobjegne i pocne klat dalje valjda
Ma nema potrebe stavljat jer ja znam sta trebam napraviti ali nikako da uspijem. :D Uradio sam i to i na kraju on opet pobjegne :P A i ne mogu ti nikako reci jer sam izbrisao igru, ali me to zanimalo kako uraditi :D

*

gazdam

  • n00b
  • 2
Spore
« Odgovori #310 : 17. Studeni, 2013., 15:42 »
Se još kome desilo da ne može napravit nevidljive noge u sporama na ovo mislim http://m.youtube.com/watch?v=S7N45tYXlvs&hl=hr&guid=&client=mv-google&gl=US stalno pokušavam i nikako da mi se to desi baš nikako, ako je netko radi sa ovime mi može pojasnit nekako ili drugačije reć kako se radi

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #311 : 10. Veljača, 2014., 17:00 »
Kako da se riješim konja u Skyrimu?

Odveo ga do staje (vlastite) - još uvijek me prati
Pokušao ga ubit - neće umrijet
Bacio ga zmajevima - pobjegne
Gurnuo ga s litice - respawna se

To bi otprilike bili svi google odgovori koje sam našao, i niti jedan ne pomaže. Jel ga mogu prodat nekom ili darovat ili bilo šta? samo smeta jer privlači pažnju s kilometar a nikad ga ne koristim...

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #312 : 10. Veljača, 2014., 18:17 »
Možda ga možeš nekako izbrisat preko konzole ili nešto? Nisam potpuno siguran doduše.


Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #313 : 10. Veljača, 2014., 19:54 »
To mora da je neki bug :solidus:
kolko se ja sjećam bila je neka tipka za dozivanje konja i većinom bi on kad siđeš ostao na mjestu
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #314 : 10. Veljača, 2014., 20:08 »
Al konj ne može poginuti u borbi kad napada neprijatelja?
Igro sam Skyrim kratko preko ljeta i mislim da sam tako izgubio konja......

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9