HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196223 Hitova
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #345 : 26. Travanj, 2017., 18:56 »
Moze neko pomoci, igram Ark suvival evolved i imam problem kada parim zivotinje probao sam sa argentavisom i vukom i obadva mladunca mi uginu ne znam zasto hrane im stavljam konstantno maksimalno ali samo odjednom pocnu da gube hp i uginu. Ako neko zna u cemu je problem bio bi puno zahvalan.

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #346 : 26. Travanj, 2020., 12:42 »
Dali je uopće izašao Far Cry 5 za PC kao fizička kopija? ili samo ima key za steam kupiti? ja inače volim imati fizičke kopije igara i već par dana tražim FC5 kao fizičku kopiju ali ne nalazim, našao samo na jeftinije hr ali ne odgovaraju i pitanje ako je to uopće to. Googl niti nije odgovori))) pa rekoh na HCL-u ću sigurno saznati.

efootbal 2020
« Odgovori #347 : 24. Svibanj, 2020., 19:53 »
trebam pomoć oko postavki,moji igrači su spori nemogu zadržati loptu i u odbrani se dešava  da pusti protivnika

Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #348 : 19. Lipanj, 2020., 04:55 »
Da li netko zna tko igra Desperados 3 kako doći do kljuca za kucicu u kojoj se nalazi dinamit u misiji "The bridge eagle fals". Uglavnom  onaj baja ulazi u tu kucicu i on ima kljuc, kad ga koknem nema kljuca da ga pokupim???

Doktor je doktor za brave 😂
« Zadnja izmjena: 19. Lipanj, 2020., 08:25 rolac69 »

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #349 : 19. Lipanj, 2020., 20:27 »
Da li netko zna tko igra Desperados 3 kako doći do kljuca za kucicu u kojoj se nalazi dinamit u misiji "The bridge eagle fals". Uglavnom  onaj baja ulazi u tu kucicu i on ima kljuc, kad ga koknem nema kljuca da ga pokupim???

Doktor je doktor za brave 😂
Ja sam koristio dr. McCoy-a da otvorim vrata od kućice gdje je dinamit (lokacija na donjem dijelu mape). Nije mi trebao nikakav ključ.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Imro

  • n00b
  • 2
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #350 : 01. Srpanj, 2020., 19:00 »
Meni ne zeli uci u moj minecraft server od jucer,mislim krene ulaziti ali odjednom stane i ne moze.Da li neko ima slican problem?

*

Najiram13

  • n00b
  • 1
Odg: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #351 : 27. Srpanj, 2021., 17:21 »
Pozdrav,

Jel ima netko da igra Astroneer na PS4?
Trebao bi s nekim zaigrati Co-op, fali mi još par trofeja, a samo tako ih mogu dobiti.

Hvala...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9