HCL.HR

Igranje online bez Gold pretplate ?

  • 7 Odgovora
  • 20653 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Igranje online bez Gold pretplate ?
« : 05. Travanj, 2017., 17:30 »
Ne znam šta se dešava, međutim moja Gold pretpala je istekla 01.04. i nisam je još stigao produžiti, međutim uredno igram PES 2017 online. Je li neki free period ili imam neku super-ultra izrod od konzole?

Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #1 : 12. Travanj, 2017., 22:33 »
Da mos igrat online potreban ti samo xbox live pretplata. Gold pretplata ti je dodatno i samo ti smanjuje cijenu igara i dobivas neke igre besplatne.. tjt

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #2 : 13. Travanj, 2017., 08:24 »
Da mos igrat online potreban ti samo xbox live pretplata. Gold pretplata ti je dodatno i samo ti smanjuje cijenu igara i dobivas neke igre besplatne.. tjt

Malo si pobrkao lončiće :) Pretplata se zove XBox Live Gold i obavezna je za igranje online, a ti si vjerovatno mislio na trial verzije od par dana koje dolaze uz igre ili se mogu kupiti online (1,2,7 i 14 dana).

Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #3 : 13. Travanj, 2017., 19:03 »
pa xbox live mozes kupit i na mjesec, 3 mjeseca i godinu i to ja kupujem i igram bez problema, nema golda ni ostalih zezancija :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #4 : 13. Travanj, 2017., 23:13 »
pa xbox live mozes kupit i na mjesec, 3 mjeseca i godinu i to ja kupujem i igram bez problema, nema golda ni ostalih zezancija :)

Druže to što imaš je Gold pretplata. Na čemu ti igraš uopšte? :)

Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #5 : 14. Studeni, 2017., 16:08 »
Pozdrav ako is imao gold pretpaltu na 12mj. mislim da si dobio jos 4+ barem se tako meni dosla poruka kada sam obnovio bio gold pretpaltu.

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #6 : 14. Prosinac, 2017., 18:14 »
Pozdrav ako is imao gold pretpaltu na 12mj. mislim da si dobio jos 4+ barem se tako meni dosla poruka kada sam obnovio bio gold pretpaltu.

U slucaju da imam gold pretplatu jedan mjesec i uzmem igre koje su tada dostupne, da li offline mogu trajno igrati te igre ili samo kad opet napravim pretplatu ? :) Hvala :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Igranje online bez Gold pretplate ?
« Odgovori #7 : 18. Siječanj, 2018., 13:18 »
Pozdrav ako is imao gold pretpaltu na 12mj. mislim da si dobio jos 4+ barem se tako meni dosla poruka kada sam obnovio bio gold pretpaltu.

U slucaju da imam gold pretplatu jedan mjesec i uzmem igre koje su tada dostupne, da li offline mogu trajno igrati te igre ili samo kad opet napravim pretplatu ? :) Hvala :)

Moras imati aktivnu Gold pretplatu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9