HCL.HR

Kupnja Xboxa 360 ili..?????

  • 15 Odgovora
  • 5207 Hitova
*

rinma1

  • *
  • 93
  • XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-rinma50 'addme
Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« : 06. Studeni, 2009., 17:27 »
Evo ovako, ja si ovih dana planiram kupit neku konzolu!!!!

XBOX 360 ili PS3??
Kupio bi si xbox ali neznam kakva mu je kvaliteta..... dobro je to kaj se moze modificirat!!
a PS3 je los kaj se nemoze modificirat a igra mu kosta 500 kn....
 
e sad me zanima kaj mi je bolje kupit, ak neko ima neko iskustvo s tim konzolama neka mi jave kakve su im kvalitete!!!!
XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-      rinma50     'add me'
kaj je život bez COD-a i GTA?????????-......-.-  -.-  -.-   -.-

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #1 : 06. Studeni, 2009., 18:12 »
Xbox je bio kvarna roba. Jako.  :wildboy:
PS3 se isto znao pokvarit tu i tamo, al ni približno kao Xbox 360.

Doduše, nova serija (Jasper) se navodno puno manje kvari. Ta serija je na tržištu nešto dulje od pola godine i još nije prijavljen niti jedan kvar navodno. Tako da to i nije više neki problem.

A mislim da nećeš pogriješiti koju god uzeo. I na jednoj i na drugoj konzoli ima odličnih igara, a bit će ih još. Pogledaj ekskluzive pa vidi šta te više privlači.
Jel misliš igrati online? Ako misliš, onda ti je svejedno što je Xbox 360 moguće modificirati jerbo će te Microsoft za igranje piratskih igara bannati sa Livea i nećeš moći igrati online. Uz to, igranje na Liveu se naplaćuje (cca. 250 kn godišnje).  :wildboy:

I igre za PS3 nisu 500 kn. Postoje platinum izdanja, možeš kupovat polovno (na Gameplay forumu ima dosta ljudi koji prodaju i mijenjaju PS3 igre), a uvijek postoji opcija naručivanja igara s neta, što na kraju ispadne jeftinije nego kupovanje u našim trgovinama (osim platinuma).

I da, ako misliš kupovat Xbox 360, nikako polovni uzimati. Vjeruj mi.  :(

*

rinma1

  • *
  • 93
  • XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-rinma50 'addme
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #2 : 06. Studeni, 2009., 18:33 »
Pa onda cu si kupit XBOX 360 Elite!!!!!! znace samo nesmijem igrat LIVE!!! i jos bi me zanimalo kako se stavljaju igre na xbox???
XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-      rinma50     'add me'
kaj je život bez COD-a i GTA?????????-......-.-  -.-  -.-   -.-

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #3 : 06. Studeni, 2009., 19:17 »
Meni je dopizdilo crkavanje boxa više, pa sam se odlučio kupiti PS3. Igre možeš preko ebaya kupovati (Evo ja sam već naručio MGS4 za ~19 funti + poštarina, što je oko 150kn po trenutnoj tečajnoj listi ako se ne varam. Navodno preko Royal Maila dođe za par dana, tjedan dana max. Ebay.co.uk. jel) ili korištene kao što je ixy rekao. Ionako ga uzimam za tako par igara, + online igranje je besplatno. Jeste da je izgubio Tekken i FF13 kao ekskluzive al jebe me se, samo zbog MGSa bi ga uzeo. Metal Gear Online mmmm :slini: Kupit ću još MW2, Uncharted(e), GoW3 kad dođe i tak.
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

rinma1

  • *
  • 93
  • XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-rinma50 'addme
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #4 : 06. Studeni, 2009., 19:34 »
ma nema veze kubit cu ja box samo me zanima  kako se stavljaju igre na njega
XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-      rinma50     'add me'
kaj je život bez COD-a i GTA?????????-......-.-  -.-  -.-   -.-

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #5 : 06. Studeni, 2009., 19:43 »
Trebaju ti DL+DVDovi, najbolji su od verbatima
Skineš ImgBurn, pod Settings odeš na Write tab i staviš User Specified layer breakove, znači Sectors in L0 stavi 1913760
Onda kad odeš pržiti možeš maknuti verify jer će s njim duže trajati, ovako ti je ~42min za jedan dvd. E da, moraš na 2,4x pržiti
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

rinma1

  • *
  • 93
  • XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-rinma50 'addme
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #6 : 06. Studeni, 2009., 20:14 »
a jel se mogu stavit na hdd
XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-      rinma50     'add me'
kaj je život bez COD-a i GTA?????????-......-.-  -.-  -.-   -.-

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #7 : 06. Studeni, 2009., 20:39 »
Ne.
Mogu se instalirati na HDD, čime se skraćuju loadinzi, a i konzola tiše radi jer se ne okreće dvd u driveu.
Ali disk mora biti u konzoli.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #8 : 09. Studeni, 2009., 20:49 »
koliko čujem, po novom, ako te bannaju s live-a, ne možeš ni to više. instalirat na HDD, jeli. niti koristit windows media center.

odnedavno, jeli.

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #9 : 09. Studeni, 2009., 20:54 »
Da, to je po prvim informacijama novog ban wavea.
Al ja bih ipak pričekao sa zaključcima još koji tjedan, dok se to sve ne slegne.

Ali nije mi jasno ovo s HDD-om. Jedno je ban s Livea. Kad se registriraš na Live, prihvaćaš uvjete korištenja i piše da ti se u protivnom ukida usluga. No ne piše ništa o HDD-u. Niti to zapravo smiju.
Al opet... nije da će itko tužiti zbog takve gluposti, tak da je svejedno.  :wildboy:

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #10 : 09. Studeni, 2009., 21:27 »
koliko čujem, po novom, ako te bannaju s live-a, ne možeš ni to više. instalirat na HDD, jeli. niti koristit windows media center.

odnedavno, jeli.
Ne. Barem mislim. Mislim da se to odnosi samo na ljude koji su npr. igrali MW 2 online, a nije još ni izašao. Sad sam dao primjer MW2, no može bit bilokoja igra.
Nisam siguran, mislim. Uglavnom, najbolje ne na net sa xbox dok se ovo sve ne smiri i razjasni.

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #11 : 09. Studeni, 2009., 21:31 »
Navodno svima bannaju HDD-ove.  :wildboy:

Ali ako si igrao piratske igre, nema veze hoćeš li se ili ne sad spajati na Live. Kad god se spojiš - čeka te ban.

*

AmEn

  • n00b
  • 2
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #12 : 10. Studeni, 2009., 14:52 »
ja ti predlazem kupnju x360 zbog modificiranja, ali i zbog toga sto po nekoj mojoj procjeni puno vise dobrih igara izadje za xbox360 nego za ps3. jedini problem je to bananje s livea ali ako ti nije problem kupiti  neki dobar orginal s dobrim multiplayerom onda super.
whata fuck is going on here!?

Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #13 : 10. Studeni, 2009., 14:56 »
Ako planira igrati online, mora igrati samo originale. Čak i offline.

Kad god ti ubaciš piratsku igru u box, uspoređuju se određeni podaci s tvog diska s onima kakvi bi trebali biti. Ako se ne podudaraju, to se zapisuje u NVRAM memoriju koja se ne briše gašenjem konzole ili nečim drugim. I sljedeći put kad se spojiš na Live, ti podatci se šalju Microsoftu.

Dosad se mislilo da je igranje abgx verified igara (dakle, dobro stealthanih i to sve) sigurno, ali mnogi tvrde da su dobili ban iako su pazili i igrali samo takve igre, tako da ni to više nije toliko sigurno...

*

rinma1

  • *
  • 93
  • XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-rinma50 'addme
Odg: Kupnja Xboxa 360 ili..?????
« Odgovori #14 : 16. Studeni, 2009., 19:17 »
a kako se instaliraju na hdd
XBOX 360 4 EVER.........' Xbox LIVE-      rinma50     'add me'
kaj je život bez COD-a i GTA?????????-......-.-  -.-  -.-   -.-

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9