HCL.HR

MS Kinect (aka Project Natal)

  • 33 Odgovora
  • 7839 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
MS Kinect (aka Project Natal)
« : 13. Lipanj, 2010., 17:26 »
Čak i ako živite u Gani, koristite vuvuzele na dnevnoj bazi i mažete se kravljim izmetom u čast bogu sunca, dosta vjerojatno ste čuli za Project Natal, Microsoftov motion sensing kontroler. Doduše, nismo sigurni kako onda razumijete hrvatski jezik, no nećemo ulaziti toliko duboko u priču. Vjerojatno vam je otac iz Dubrovnika, a majka iz Gane. Zašto je Toma iz Dubrovnika otišao sve do Gane, pa čak i osnovao obitelj tamo, nije poznato. Dosta.

Dakle, sve vezano uz Project Natal i igre koje će biti predstavljene za njega pišite ovdje. Radi se o naslovima: Ricochet i River Rush, a glasina je da će tu biti i Joy Ride.
« Zadnja izmjena: 14. Lipanj, 2010., 09:36 wyzard »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #1 : 14. Lipanj, 2010., 14:09 »
Kad smo već kod toga, evo vijesti koja govori o preimenovanju iz Natal u Kinect te donosi i jedan fini obiteljski video. Krasno.

Project Natal preimenovan u Kinect

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #2 : 14. Lipanj, 2010., 15:03 »
A na našim skrinsima možete vidjeti kako Kinect ima lijepu crnu boju

http://www.hcl.hr/screenshots-kinect-x360-1102.html

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #3 : 14. Lipanj, 2010., 15:21 »
Natal je zvučalo misteriozno, perzijski. Kinect zvuči glupo.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #4 : 14. Lipanj, 2010., 15:29 »
Natal je zvučalo glupo. Kinect zvuči još gluplje.

Stvarno, tko je mislio da je to dobra ideja? I onda je netko još odobrio to?  :wildboy:
Natal se barem dalo normalno izgovoriti. Kinekt. Jej.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #5 : 14. Lipanj, 2010., 15:58 »
Vezano je uz one glupe KIN mobitele pretpostavljam.
Al da, ime je očito odbor neki smislio.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #6 : 14. Lipanj, 2010., 15:59 »
Meni je isto ovo lejm ime, Natal je nekako bolje zvučalo.

Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #7 : 14. Lipanj, 2010., 16:01 »
Vezano je uz one glupe KIN mobitele pretpostavljam.

To je toliko retardirano da bi čak moglo bit istina.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #8 : 15. Lipanj, 2010., 10:03 »
ime je proizvedeno kombiniranjem Kinetic i Connect
u svakom slučaju loše

što se tiče samog uređaja, pored onih casual igara i nema postave za hardcor publiku. onaj star wars izgleda dosta automatizirano, a forza... neznam koliko nekome utječe mogućnost virtualnog šetanja oko auta, no to je lejm - kad je vožnja u pitanju, gamepad je daleko precizniji, kažu codemastersi i vjerujem im.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #9 : 15. Lipanj, 2010., 18:34 »
Di baš codemastersima, prodanim dušama. :wildboy:

Inače, ja lajkah mnogo ovu virtualnu šetnju. Rulalo tisuću. Podsjetilo me na ono što bi GT trebao tek biti i na ono što TDU nudi. Al ipak sam zamišljao to drugačije, no pošto je tek kakti koncept, bilo m gg.
A vožnja je retardirana. Tu nema dvojbe.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #10 : 22. Lipanj, 2010., 15:49 »
ime je proizvedeno kombiniranjem Kinetic i Connect
u svakom slučaju loše

što se tiče samog uređaja, pored onih casual igara i nema postave za hardcor publiku. onaj star wars izgleda dosta automatizirano, a forza... neznam koliko nekome utječe mogućnost virtualnog šetanja oko auta, no to je lejm - kad je vožnja u pitanju, gamepad je daleko precizniji, kažu codemastersi i vjerujem im.

Pa koga još briga za ime... I šta fali ovom Slimu, baš je lip dizajn... e a ovi kinect, jeli se on dobije u paketu ili se dobije samo utor na X-Box-u

Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #11 : 22. Lipanj, 2010., 16:00 »
Zasad nije u Slim paketu, ali će krajem godine izići bundle s Kinectom.

Neg, Kinect 150 dolara. Previše je to.  :wildboy:

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #12 : 22. Lipanj, 2010., 21:08 »
Zasad nije u Slim paketu, ali će krajem godine izići bundle s Kinectom.

Neg, Kinect 150 dolara. Previše je to.  :wildboy:

to je 750 kn, pa i nije to baš tako puno, ukoliko gledamo na kvalitetu i gušt... kad dođe slim u moje ruke, uzet ću taj kinect, ali ne odma... šta misliš kad će slim doći u grv. , oće l' prikraj lita...

daj mi savjet : jel mi bolje modificirat konzolu , pa da igram samo offline i SP, ili da ga nemodificiran, pa da mogu igrat online i MP(znam da nisu još probili slimu u sistem [mislim] )  :piva:

Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #13 : 23. Lipanj, 2010., 00:06 »
750 kn je puno previše za periferiju. 150 dolara trenutno košta Arcade (u zemljama koje nisu Hrvatska, očito).
Što se tiče dolaska Slima u Hrvatsku, tko zna... sve je na Sophosu, budući da oni jedini uvoze konzolu. Kad se njima sprdne, tad ćemo dobiti Slim u rvackoj. Al mislim da ne može kasniti baš predugo jerbo se Arcade (sadašnji, ne-Slim) više ne proizvodi. Slim u Europu stiže sredinom sedmog mjeseca, tak da bi pred kraj ljeta bila dobra prognoza, al nemoj me držat za riječ, znam koliko i ti.

Modanje. Ovisi. Više voliš SP il MP? Box ima odličnih MP igara (Forza, Halo, GeoW i tisuću ostalih), al online igranje se plaća (200-300 kn godišnje). Al i u SP-u ćeš se zabavit. Ako nisi dosad imao box, ima masa igara koje obavezno moraš odigrati ako ga nabaviš, tak da si pokriven i ako odlučiš samo SP igrat.

Naravno, preporučio bih ti originale uvijek, al ne mogu te spriječiti da modaš konzolu. Al ako modaš konzolu i igraš piratske igre, zaboravi online igru. Igrat ćeš par mjeseci, al onda će te benat i više nikad s tim boxom se ne možeš spojit na net. Također, ako ćeš uzimat slim, ne znam kad možeš očekivati uspješno modanje. DVD drive je Liteon, koji je dobro poznat moderima, al tko zna kakve je Microsoft zaštite ovaj put nabacio. Tim više što je iExtreme ekipa rekla da su prošlim modom potrošili i zadnji trik koji su imali u rukavu. ;(

Tak da ono, ne znam. Ako Slim i stigne krajem ljeta, sumnjam da možeš već tad očekivati modanje. Tko zna kad će (i hoće li uopće) biti moguće.

*

ppppp

  • *
  • 29
Odg: MS Kinect (aka Project Natal)
« Odgovori #14 : 23. Lipanj, 2010., 09:36 »
750 kn je puno previše za periferiju. 150 dolara trenutno košta Arcade (u zemljama koje nisu Hrvatska, očito).
Što se tiče dolaska Slima u Hrvatsku, tko zna... sve je na Sophosu, budući da oni jedini uvoze konzolu. Kad se njima sprdne, tad ćemo dobiti Slim u rvackoj. Al mislim da ne može kasniti baš predugo jerbo se Arcade (sadašnji, ne-Slim) više ne proizvodi. Slim u Europu stiže sredinom sedmog mjeseca, tak da bi pred kraj ljeta bila dobra prognoza, al nemoj me držat za riječ, znam koliko i ti.

Modanje. Ovisi. Više voliš SP il MP? Box ima odličnih MP igara (Forza, Halo, GeoW i tisuću ostalih), al online igranje se plaća (200-300 kn godišnje). Al i u SP-u ćeš se zabavit. Ako nisi dosad imao box, ima masa igara koje obavezno moraš odigrati ako ga nabaviš, tak da si pokriven i ako odlučiš samo SP igrat.

Naravno, preporučio bih ti originale uvijek, al ne mogu te spriječiti da modaš konzolu. Al ako modaš konzolu i igraš piratske igre, zaboravi online igru. Igrat ćeš par mjeseci, al onda će te benat i više nikad s tim boxom se ne možeš spojit na net. Također, ako ćeš uzimat slim, ne znam kad možeš očekivati uspješno modanje. DVD drive je Liteon, koji je dobro poznat moderima, al tko zna kakve je Microsoft zaštite ovaj put nabacio. Tim više što je iExtreme ekipa rekla da su prošlim modom potrošili i zadnji trik koji su imali u rukavu. ;(

Tak da ono, ne znam. Ako Slim i stigne krajem ljeta, sumnjam da možeš već tad očekivati modanje. Tko zna kad će (i hoće li uopće) biti moguće.

Pa meni je 750kn malo, znaš zašto - zato šta će mi ga brat uzet xDD, pa me boli k...c hahah...

kako sam te razumio, stvari stoje ovako - sredinom sedmog stiže u europa, a najkasnije prikraj lita u hrv. , ko ćemi to čekat, ajme kad dođe...uuu... jel ga imaš ti(Xbox 360 bilo koji)?? - modat ću ga i skidat igre, koliko košta jedan DL disk - jel oko 15-20kn... ako je toliko, uzet ću 10 DL-a i skinit prvo sportske (fifa, pes, south africa fifa...)

Edit: PiTaNjE(pLs OdGoVoRi)
-e sad.... imat ću modifikaciju(ili ti ga chip) u xboxu, znam da ću moć igrat original igre, ali ne i online... i pitanje je, ako postoji reganje na live... oču li se ja uopče moći regati, "!!"

Unaprjed hvala !!!
« Zadnja izmjena: 23. Lipanj, 2010., 13:53 PppPP »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9