HCL.HR

Par Xbox 360 pitanja

  • 6 Odgovora
  • 2827 Hitova
*

Affirmative

  • Gost
Par Xbox 360 pitanja
« : 11. Veljača, 2008., 14:42 »
mene zanima par stvari za xbox

znam da mogu izguglat, al ipak..


dakle,

1. dal xbox360 ima mogućnost da se spoji na monitor? preko dvi-a ili analognog sučelja
2. dal je velika razlika u tv-ima? u HDTV, plazma ili lcd tv? i koji bi bio najbolji za to?
3. uspoređujući komp na kojem bi se vrtjele sve najnovije igre (i da ih može vrtjeti narednih godinu dana) i xbox360, što se dugoročno više isplati??? komp za nekih cca 8000kn (samo kutija) ili investirat 8000kn u xbox i tv.


znam da je puno teže nabavljat igre za xbox u ovo vrijeme, orginali su punkurac skupi, ali s druge strane mislim da bi xbox puno duže trajao nego komp, ali ipak uz xbox trebam neki komp, a uz novi komp, ne trebam...

ah... slatke brige...  :mrgreen:

EDIT by Ementaler: Napravi ovako fino novi topic za ovakve stvari ubuduće, umjesto da postaš u topice koji baš i nemaju puno veze sa tvojim pitanjem  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2008., 15:12 Ementaler »

Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #1 : 11. Veljača, 2008., 18:22 »
1. Može se, preko VGA ili S-Video kabla. (moraš kupit posebne, ima ih i kod nas)

2. Paaa, razlika u izgledu između običnog TV-a i HDTV-a je svakako vidljiva. Uostalom, sve NG igre su prilagođene widescreen HD ekranima, pa bi na manjim TV-ima mogao imati problema s čitanjem teksta u nekim igrama (Lost Planet, Dead Rising...)

3. Hmmm, imam oboje i definitivno više igram box. Ovdje odgovor ovisi o vrsti igara koju preferiraš. Strategije, avanture i europski RPG-i - PC. Vožnje, arkade, sportovi i slično - Xbox 360. FPS-ove nisam spominjao jer trenutno ima odličnih na obje platforme.

A čuj, komp uvijek brzo zastari, a za 8000 kn se baš i ne budeš opremio boxom i nekim HDTV-om... Ali provjeri na netu ponudu igara za obje platforme, što dolazi i slično... pa odluči.  ;)

I da, nije neki problem nabavljati igre za box... ako imaš flat rate.  :winknkiss:

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #2 : 12. Veljača, 2008., 10:52 »
ne znam tesko je to odlucit PC ili neku konzolu... na PCu se ne isplati nista igrat osim FPSova i strategija i to ako si bas zagrizen pa ne mozes bez misa

onda opet XBOX360 se puno i cesto kvari, ne znam sad je li ova nova serija konzola popravila stvar

al 360tka je prejaka konzola i u ovom trenutku siša PS3 najprije po većem izboru igara i jos te igre sam mozes nabavljat ako imas flat

onda HDTV je svakako i vise nego luksuz... ja sam ga uzea prije jedno 3,4 mjeseca i razlika je u ostrini i bistrini slike i naravno taj famozni wide screen

ako uzimas HDTV (plazmu nikako) gledaj da je sta veci kontrast, odaziv (ili tako nesto) i da ima digitalni reciver u sebi...

 :winknkiss:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #3 : 12. Veljača, 2008., 14:26 »
ne znam tesko je to odlucit PC ili neku konzolu... na PCu se ne isplati nista igrat osim FPSova i strategija i to ako si bas zagrizen pa ne mozes bez misa



imam odličan gamepad  tako da večinu tps-a i drive igre igram preko njega...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #4 : 13. Veljača, 2008., 11:50 »
Za trkaće igre već razumijem da ti je lakše na gamepadu, ali di ćeš TPS igre za PC igrat preko gamepada. Puno lakše je preko miša i tipkovnice.

Inače, topic postavljen non-sticky. Bilo bi uber da netko napravi FAQ topic za Xbox 360 i postavi ga kao sticky ali ovaj topic to nije :piva:

*

Affirmative

  • Gost
Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #5 : 13. Veljača, 2008., 12:34 »
Za trkaće igre već razumijem da ti je lakše na gamepadu, ali di ćeš TPS igre za PC igrat preko gamepada. Puno lakše je preko miša i tipkovnice.

ovisi, kako koje...

trebaš probati pop sa gamepadom... puno lakše nego sa tipkovnicom i mišem...

isto tako, soul reaveri ili tomb raideri


ali max payne il freedom fighters je teško sa gamepadom...


i da, najvažnije sam zaboravio, PES + gamepad = immortal   :ave:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Par Xbox 360 pitanja
« Odgovori #6 : 13. Veljača, 2008., 18:05 »
affirmative, pop nije jebeni tps  :wildboy:
BTW. Di je nesta Lewka. i oce kupit box?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9