HCL.HR

Problm sa kontrolerom

  • 9 Odgovora
  • 2601 Hitova
Problm sa kontrolerom
« : 21. Ožujak, 2012., 00:01 »
imam problem sa kontrolerom. Prije neki dan igram normalno igre i najednom mi se pocese vrtiti one lampice na kontroleru(dva suprotna podioka su stalno upaljena npr. 1 i 4 pa onda 2 i 3 pa ponovo 1 i 4) i vrte se par sekundi i prestane, pocne svjetliti samo jedna lampica kako bi i trebalo. Doduse nije mi to nimao smetalo, sve dok mi se nije poceo iskljucivati. Znaci vrte se te lampice i onda se ugasi kontroler i moram ga ponovo paliti. Kada se poceo gasiti baterija je bila na 1 ili 2 crtice. Baterije su relativno nove kao i sam kontroler, koristene su jedno dva mjeseca ali ne konstantno. Je li se neko susretao sa ovim problemom?

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #1 : 21. Ožujak, 2012., 07:02 »
To se i meni desavalo ali sve sta moras napraviti je napuniti baterije i tog ti vise nece biti

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #2 : 21. Ožujak, 2012., 11:35 »
Da, ovo i meni zvuci kao prazna baterija.. Moguce je da su ti se brzo istrosile zbog intezivnog igranja plus vibracija dosta brzo otiđu. Napuni ih ili kupi nove pa vidi koliko ce ti trajati s njima.
ja koristim duracellove, one plave i znaju potegnut dobrih mjesec uz normalno koristenje

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #3 : 21. Ožujak, 2012., 14:25 »
Pokusacu da ih napunim pa cemo vidjeti. Samo ne znam jel se mogu sa obicnim punjacem za baterije puniti ili moram kupovati onaj microsoftov punjac ili play and charge kit?

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #4 : 21. Ožujak, 2012., 20:24 »
Ako stavaljas obicne punjive baterije onda ih punis u bilo kojem punjacu

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #5 : 21. Ožujak, 2012., 20:30 »
možeš ali nije preporučljivo. ako imaš ni-cd punjač, a ni-mh baterije, sa svakim punjenjem će ti kapacitet baterije padati, u obrnutom slučaju dolazi do pregrijavanja.

komplet koji uključuje ni-mh punjač sa četiri ni-mh baterije košta 150 kn cca, imaš eneloop komplete koji su pod-brand sanyo-a i to ti mogu preporučiti


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #6 : 21. Ožujak, 2012., 20:38 »
No to sam i ja mislil (ja sam kupil sonijeve sa punjacem za 130 kn)

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #7 : 22. Ožujak, 2012., 12:31 »
Ja sam ti imao taj sonijev punjac sa sonijevim baterijama (naracaste boje) i dosta je trajalo. onda sam punjac izgubi :hiha2:

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #8 : 22. Ožujak, 2012., 12:47 »
A jbg  :(

Odg: Problm sa kontrolerom
« Odgovori #9 : 22. Ožujak, 2012., 22:52 »
Evo rijesio sam problem. Kupio sam nove baterije i sad radi sve super. Pokusao sam napuniti one original baterije sto dodju uz kontroler sa najobicnijim punjacem i igrao sam 1h pa se istrosile. I na kraju sam kupio play and charge kit, ja mislim da se tako tacno zove da se nebi bez veze mucio i iprovizovao oko punjaca. Hvala svima na pomoci :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9