HCL.HR

Xbox(one) live hrvatska?

  • 48 Odgovora
  • 71773 Hitova
Xbox(one) live hrvatska?
« : 15. Kolovoz, 2015., 18:10 »
Pozdrav \:D/

Ovako, razmisljam da si kupim xbox one konzolu, ali sada me zanima dali xbox live podrzava hrvatsku i mogu li kupovat igre online i lijepo igrat multiplayer?

*

3xp

  • *
  • 17
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #1 : 15. Kolovoz, 2015., 18:57 »

Pozdrav :D/

Ovako, razmisljam da si kupim xbox one konzolu, ali sada me zanima dali xbox live podrzava hrvatsku i mogu li kupovat igre online i lijepo igrat multiplayer?

Ne postoji sluzbena podrska za Hrvatsku.
Drugim rijecima, ne postoji Xbox live Hrvatska.

Ali mozes normalno kupivati sve dostupne igre kao digitalne kopije, i mozes normalno igrati online ako imas Xbox live acc.

I svaki mjesec mozes normalno skinuti dvije free igre koje idu sa Xbox live pretplatom.

Sve mozes, samo ne mozes pricati na hrvatskom sa podrskom.



Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #2 : 16. Kolovoz, 2015., 06:48 »
A na koju zemlju se prijavljujem onda?

*

3xp

  • *
  • 17
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #3 : 16. Kolovoz, 2015., 08:52 »

A na koju zemlju se prijavljujem onda?

Na koju god zelis od mogucih.
Najcesce se ekipa iz Hrvatske prijavljuje na UK, USA ili Njemacku.



Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #4 : 16. Kolovoz, 2015., 10:54 »
Ocu li imat problema s pingom na usa? I kako karticom placam stvati ako mi je acc uk a kartica iz hr? I oce li xbox skuzit da nije iz uk?

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #5 : 16. Kolovoz, 2015., 18:01 »
Imat ces problem jer xbox one ne podrzava Hrvatsku zapravo onda ne postoji Live Hrvatska





[date=1439718886]
Ocu li imat problema s pingom na usa? I kako karticom placam stvati ako mi je acc uk a kartica iz hr? I oce li xbox skuzit da nije iz uk?
[/quote]



« Zadnja izmjena: 16. Kolovoz, 2015., 18:09 Anttonio77 »

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #6 : 16. Kolovoz, 2015., 21:07 »
Odlucio sam se za ps4 ako ms otvori podrsku za hr lupujem xbox one odmah ali za sada ne....hvala na pomoci u odluci :)

*

3xp

  • *
  • 17
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #7 : 17. Kolovoz, 2015., 00:17 »

Imat ces problem jer xbox one ne podrzava Hrvatsku zapravo onda ne postoji Live Hrvatska





[date=1439718886]
Ocu li imat problema s pingom na usa? I kako karticom placam stvati ako mi je acc uk a kartica iz hr? I oce li xbox skuzit da nije iz uk?
[/quote]

Kakvih to tocno problema moze imati zato jer ne postoji XL Hrvatska?

Po ovom kaj si napisao se moze zakljuciti da nikada nisi bio vlasnik Xbox konzole.



Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #8 : 02. Rujan, 2015., 16:55 »
Ja sam dugi niz godina koristio XBOX360 i bio sam registriran na UK.

Kodove za Xbox Live kupovao bih na "sivom tržištu" ( neznam smijem li o tome ) jer je to nakraju jedina prava opcija. To je i najisplativija opcija, npr. AC Unity se može kupiti ( kod ) za 12 $, 12 mjeseci pretplate za 30$, u odnosu na PS4 taj je dio isplativiji i bolji, a da ne spominjem igrice koje svaki mjesec dođu uz Xbox Live, primjeri : Tomb Raider: Definitive Edition, Crysis 3, Assassin's Creed IV: Black Flag, Rayman Legends   i ostale. Po meni puno bolje naslove ima XBOX.

Ako je problem doći do Xbox Live-a ili poneke igrice u digitalnom izdanju, uvijek postoje potpuno legalne stranice koje po punoj cijeni prodaju tražene stvari i vrše plaćanje putem PayPal-a.

Kao i kod PS4 neke stvari neće raditi, a to su najviše neki servisi za gledanje filmova i serija, ne posjedujem konzolu pa da mogu točno reći što radi a što ne, ali po iskustvu sa prethodnom znam pouzdano da neke stvari ne rade.

Osobno da nisam dobio PS4, kupio bih Xbox One, mnogi zamjeraju što nije u potpunosti za igre, ali nekada i to dobro dođe.
DeusNikola

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #9 : 04. Rujan, 2015., 11:33 »
pozdrav svim forumasima i najvise novim potencijalnim (zadovoljnim) kupcima xbox one konzole, tu sam samo da razjasnim neke stvari i pomognem. lektoriranje posta ostavljam nekome drugome.

kao prvo XBOX LIVE nije podrzan u hrvatsko to svi vec znamo ALI to nije razlog da se nemoze igrati xbox one i xbox 360 kod nas. naravno da spomenem da se prica o podrsci za hrvatsku kao i za cijeli balkan kao regiju tako da je to samo pozitivno za sve nas. jer jednoga dana svi mi cemo prebaciti svoje account.ove na regiju balkan ili juznu europu sta god da ovi iz microsofta izmisle. jer se mail adresa moze mijenjati na xbox one.u.

REGISTRACIJA - account ja i kao vecina nas iz hrvatske registriran je na UK, USA, ili bilo koja drzava iz EU. stavite adresu familije, neke trgovine.... nitko to neprovjerava. kao svima u svijetu microsoftu je bitna samo zarada a ne da nas jad i bijedu lovi i bana nam account u hrvatskoj.
kad smo vec kod registracije mislim NISAM SIGURAN da je bolje registrirati se na USA jer su igre preko store.a jeftinije nego UK i EU zemlje.    (ako ima jos koje pitanje odg cu koliko znam ali mislim da je ovo vise nego dovoljno za registraciju i nebrigu dali mozete igrati box u hrv)

samo par rijeci da kazem o 720p i ostalim glupostima kako xbox nije gaming konzola.
ja prostim okom kao i svi barem mislim! nevidim razliku izmedu 720 i 1080. samo to necu uopce ulazit u neke dubine tj. gluposti


e sad ono najbitnije IGRE

- u hrvatskoj ima par trgovina koje prodaju konzole, igre, opremu i xbox live pretplate.  (o tome necu pisati jer neznam pravila foruma) svatko ko je zainteresiran ima google my best drugar i trazi.
- naravno imate ebay amazon i jos jako puno stranica s cd keye.vima (digitalnim kodovima) KOJI SU SVE POPULARNIJI U ZADNJE VRIJEME
- sad da neispadne da lobiram za trgovine kako sam gore naveo i da imam nekakve koristi, zelim pomoci sebi i svima koji igrate igre RAZMIJENITE GAMERTAG predite igru ako je singleply prodajte razmijenjujte samo neka se vrti. multiply naravno da igrate koliko vas je volja.

- sad malo o digitalnim kopijama koje ce u bliskoj buducnosti zamijeniti dvd.e fizicki oblik igre.
microsoft je uveo family game share znaci ti i tvoj prijatelj imate 1 igru ali igrate je obojica na svojim konzolama ZNACI IGRATE JE U ISTO VRIJEME SINGLE ILI MULTI igrate koda obojica imate svoju igru.
- trenutno na amazonu ima za 360kn  FIFA 16 u PREORDERU ako uzmete ti i prijatelj placate samo 180kn za novu hit igru kao sto je fifa.
I TU STAJEMO S TIM DALI JE XBOX GAMIN KONZOLA ILI NIJE

- da nepricamo i o tome da godisnja pretplata za xbox live iznosi od 250 do 350kn ovisno di nabavite s jednim velikim ALI!
- jer uz ( Games with Gold ) svaki mjesec dobijete 2 igre besplatno SVAKI MJESEC.
- 12mj x 100 kn za dvije igre mjesecno koja im je otprilike ukupna cijena racunajte sami.
- naravno da treba reci da ima i losih igara ali da ima i odlicnih tipa Tomb Raider: Definitive Edition, Assassin's Creed IV: Black Flag, Rayman Legends, Metal Gear Solid Ground Zero.... (za svakoga ponesto)
- ko nije upucen moram reci da od 11mj kada krene Backward Compatibility moci ce se na xbox one igrati igre od xbox 360 tako da ce se i igre uz gold s xbox360 moci igrati besplatno. TO JE ZNACI 4 MINIMALNO BESPLATNE IGRE MJESECNO.
- titanfall besplatan, tokom cijeloga E3 sajma 2015 7 dana sve igre u EA access vault.u su bile besplatne znaci 10ak top naslova (fifa15 i 14 nba nhl nfl ufc od sportskih, battlefield plants vs zombies dragon age....). evolve je danas sutra i u nedjelju besplatan.

o konzoli kao tv reciveru necu pisati jer nekoristim tako da puno i neznam. JEDINO POZITIVNO U TOME ZNAM da ljudima konzole su upaljene 0 - 24 NEMA PREGRIJAVANJA nebitno igrali igre bili na netu yutubu ili gledali tv.

ovo sam napiso da nekome pomogne ako se imalo razmislja oko kupnje xbox one konzole!

iz hrvatske imam 30 ljudi koji su svi zadovoljni kvalitetom usluge microsoft i njihove konzole.
naravno da bi volio da nas ima puno puno vise...

ako ima nekih problema oko posta molim da neobrisete nego preuredite vi glavesine iz hcl.a LP

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #10 : 04. Studeni, 2015., 16:12 »
Pozdrav ljudi...
Planiram uzeti xbox one... imam xbox 360 i najviše me zanima backwards compatible opcija.... neke od svojih naj dražih igara sam odigrao na xboxu 360 kao mass effect trilogija ili red dead... (sve na dvd-u)... volio bi ove  starije i novije igre imati na jednoj konzoli... pa ako imate iskustva sa time javite...pozzzz

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #11 : 05. Studeni, 2015., 15:49 »

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #12 : 05. Studeni, 2015., 15:58 »
Super video.... Hvala...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #13 : 30. Kolovoz, 2016., 09:33 »
Za godišnju cijenu PS+ pretplate se može uzeti Live Gold i EA Access na godinu dana, svekupno nekih 60$, definitivno daleko povoljnija opcija.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #14 : 24. Rujan, 2016., 15:49 »
Kao sto mi ime kaze fan sam xboxa(od nedavno da budem iskren) i htio bih ga kupiti u Hrvatskoj i sada me zanima kako se vi vlasnici Xbox one-a logirate u svoj acount.Da li izaberet neku drugu državu ili što?MOže li mi neko sve objasniti?

Hvala unaprijed.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9