HCL.HR

Xbox(one) live hrvatska?

  • 48 Odgovora
  • 71767 Hitova
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #15 : 24. Rujan, 2016., 18:20 »
Nemam XBox, ali zašto bi se logirali na drugu državu? Ja se na Playstation mrežu logiram s RH.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #16 : 26. Rujan, 2016., 20:10 »
Kao sto mi ime kaze fan sam xboxa(od nedavno da budem iskren) i htio bih ga kupiti u Hrvatskoj i sada me zanima kako se vi vlasnici Xbox one-a logirate u svoj acount.Da li izaberet neku drugu državu ili što?MOže li mi neko sve objasniti?

Hvala unaprijed.

XBox je stvarno dobar, meni lično puno više odgovara od PS4.
Što se tiče tvog pitanja, evo ti moje iskustvo iz prve ruke, pošto sam i ja uzeo nedavno XBox. Napravi account i postavi kao rezidentnu državu Veliku Britaniju ili neku drugu EU državu (Hrvatske nema). U razgovoru sa XBox podrškom dali su mi informaciju da dosta igara u MP koristi postavljenu geolokaciju konzole, tako da na taj način ćeš izbjeći eventualni lag. Nakon inicijalnog setup konzole promijeni grafičke postavke i postavi HDMI, 1080p, 36 bit itd. i onda ćeš dobiti mutnu sliku, ali nakon restarta konzole dobićeš grafičko iskustvo, opet kažem po meni, čak malo ljepše od PS4. Ovo pišem jer sam ja tu zaglavio :D
XBox Gold kupuješ online kao prepaid bon, javi mi se na pp pa ću ti poslati najjeftiniju, a sigurnu stranicu. Također, možeš uzeti i EA Access, koji je po meni ekstra stvar, za nekih 2.5€ mjesečno ili jeftinije ako uzmeš godišnju varijantu. Tu odmah dobiješ 10-15 igara za igranje + npr. FIFA 17 ili BF1 trial na 10 sati prije svih, popuste na igre itd.
Šta god ti bude trebalo slobodno pitaj, ja polahko ali sigurno ovladavam gradivom i iskreno, planiram od sada uzimati samo XBoxe.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #17 : 26. Rujan, 2016., 20:14 »
Nemam XBox, ali zašto bi se logirali na drugu državu? Ja se na Playstation mrežu logiram s RH.

XBox nema HR mrežu, PlayStation ima.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #18 : 26. Rujan, 2016., 21:08 »
Katastrofa. Jedno vrijeme sam čak razmišljao da uzmem i Xbox uz Sony, no ne treba mi. Ima li neku stranicu s trofejima, xbox live ili sto vec? bhlazio, vidim da imas baner u profilu, no user ti je "not found".

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #19 : 26. Rujan, 2016., 23:23 »
Katastrofa. Jedno vrijeme sam čak razmišljao da uzmem i Xbox uz Sony, no ne treba mi. Ima li neku stranicu s trofejima, xbox live ili sto vec? bhlazio, vidim da imas baner u profilu, no user ti je "not found".

Meni je svejedno, ni jedni ni drugi nemaju BIH  :hihi: Regularno se skupljaju trofeji i ostalo, sve je slično kao i na Sony, s tim što XBox je multimedajlna konzola i ima nekih mali milion opcija, otprilike izgleda kao neki PC sa Windows 8. Vidim to za baner, imaju nekih problema sa gamertag-ovima na toj stranici, a ne mogu da zamijenim potpis, nešto nije u redu ovdje sa forumom.
Ja imam trenutno obje konzole, ali ne znam jesam li PS4 2 puta upalio odkako sam uzeo X1. Sada kada uzmem džojstik od PS4 imam osjećaj kao da sam uzeo neki kineski, X1 ima strašan džojstik, a strašno me sada nervira i buka koju pravi PS4 jer X1 je nečujan totalno. EA Access mi daje pristup igrama koje sam odavno htio odigrati tako da imam zabave napretek. Uglavnom obje konzole imaju prednosti i mane, ali X1 je daleko jeftiniji za igranje jer godišnje članstvo košta ispod 40 $ a dobijaju se super igre, ekskluzivan pristup EA Access ...

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #20 : 27. Rujan, 2016., 04:13 »
Imam ps3 i xone
Kad gledas na yt video o xboxu i njihovim dzojsticima mnogo si kseptican, al kad probas, ma kakvi ostali
I meni nekako bolje odgovara dzojstik od ps3 nego ps4
Ako nekom treba dodatni igrac u mp nek se javi na disccordu Oly3K

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #21 : 27. Rujan, 2016., 08:35 »
Gamepad je odlično dizajniran, samo me zbunjuje što gljive nisu jedna pored druge kao na Soniju, pa ne znam kako to funkcionira.

bhlazio - jel ti igre u Accesu omogućuju samo igranje na par sati ili ti ostaju skroz dok imaš pretplatu? Ostaju li ti trofeji od accesa?

Imaš li neki link svog profila koji valja da vidim šta si igrao? Pošalji na PM ako neces ovdje.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #22 : 27. Rujan, 2016., 12:20 »
Gamepad je odlično dizajniran, samo me zbunjuje što gljive nisu jedna pored druge kao na Soniju, pa ne znam kako to funkcionira.

bhlazio - jel ti igre u Accesu omogućuju samo igranje na par sati ili ti ostaju skroz dok imaš pretplatu? Ostaju li ti trofeji od accesa?

Imaš li neki link svog profila koji valja da vidim šta si igrao? Pošalji na PM ako neces ovdje.

Gamepad je vrh, znači nema bolje, od kvaliteta preko ergonomije. Jednostavno "sjeda" u ruku i sve je na mjestu, mislim da za pucačine nema bolje opcije. Gljive - na PS4 sam igrao analogom i bio mi je nisko podešen, ovdje jednostavno imam prst u prirodnoj pozi i puno je lakše igrati npr. PES ili BF4 što ja igram.
Sa EA Access pretplatom imaš sve te igre da igraš koliko ti je volja dok ti je validna pretplata, a trial imaš na 10 sati igara koje tek izlaze i to prije svih npr. sada FIFA 17 ili ubrzo Battlefield 1. Trofeji i sav progres u igri ostaju.
Nalijepiću ispod u potpisu oba profila sa kojih igram, samo dok podesim.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #23 : 27. Rujan, 2016., 13:23 »
Zvuči dobro taj EA acces.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #24 : 27. Rujan, 2016., 15:40 »
Zvuči dobro taj EA acces.

Trenutno 25 dostupnih igara je odličan materijal za duži vremenski period, a biće i više sigurno.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #25 : 27. Rujan, 2016., 16:28 »
Sviđa mi se što ostaje progres i trofeji  :thumbs:

Šteta što Xbox nije malo više zastupljen kod nas, kupio bi ga uz PS4 sigurno.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #26 : 27. Rujan, 2016., 23:11 »
Sviđa mi se što ostaje progres i trofeji  :thumbs:

Šteta što Xbox nije malo više zastupljen kod nas, kupio bi ga uz PS4 sigurno.

Ja sam totalno prešao na XBox i vjeruj mi da se nisam pokajao, jeftinija a bolja usluga, bolji dzojstik, EA Access, tiša konzola, grafika mi identična. Puno ima naših igrača, već imam nekih 15 ljudi u prijateljima sa ovih prostora. Svakako da je PS4 popularnija i zastupljenija konzola, ali u krajnjem ishodu tebi kao igraču to ništa ne znači.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #27 : 28. Rujan, 2016., 17:40 »
Jel ja to ne gledam dobro ili ti je samo PES zabilježen u trofejima? Fora mi je što pišu sati igre  :thumbs:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #28 : 28. Rujan, 2016., 19:46 »
Jel ja to ne gledam dobro ili ti je samo PES zabilježen u trofejima? Fora mi je što pišu sati igre  :thumbs:

Na prvom profilu sam stavio samo da prikazuje igre, a na drugom trofeje. Sa ovim drugim sam krenuo igrati jer sam dobio odlične igrače na početku myClub i sa njim igram samo PES.

*

nikolaMIL

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #29 : 10. Siječanj, 2017., 13:54 »
Da ne otvaram novu temu da pitam ovde. Ja sam na svom xbox one u payment options ukucao paypal nalog koji koristim za kupovinu naa ebay i ona ga je pihvatio bez ikakvih problema. Na konzoli sam namjestio zemlju UK, da li ja sad mogu preko svog paypal-a kupovati pretplatu za live, igrice itd...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9