HCL.HR

Xbox(one) live hrvatska?

  • 48 Odgovora
  • 71766 Hitova
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #30 : 11. Siječanj, 2017., 11:04 »
Ako ti Xbox dozvoli kupovinu možeš kupovati slobodno sve što ti se nudi na storeu.
Ja na sličan način kupujem na 2DS-u. UK store i naša kartica, čak i da ne kupuješ preko paypala, a ako ti dozvoli kupovinu karticom, slobodno kupi, to je sve jako sigurno.
Ja sam svojedobno imao Xbox360 ( još ga imam kod brata ) i kada sam kupovao live pretplatu kupovao sam bonove ili na “sivom“ tržištu. Kada smo kod igara za XONE, često vidim da se na Amazonu, Game.co.uk mogu kupiti digitalne igre ( ukucaš kod koji dobiješ kada si spojen na svoj račun i dodaš igru u svoju kolekciju te ju skineš kada poželiš ).
Imaš naravno i “sivo“ tržište poput g2a na kojemu možeš kupiti sve osim EA accesa, znači igre, live... Samo tu pripazi da pogodiš regiju tj. UK, jer u drugom slučaju nećeš moći iskoristiti kod. Tako sam ja kupovao kada mi je X360 bila glavna koznola.

Ja sam želio kupiti XONE, ali zbog okolnosti sam kupio PS4 i nakraju nisam toliko požalio ( možda ću kada kupim XONE :) ). Ozbiljno razmišljam o kupnji Project Scorpio-a jer je XONE zaista vrhunski uređaj za svašta :P, a Scorpio samo to može poboljšati. Ali imam još dosta vremena za razmišljanje i vaganje i do tada će izaći i Switch, pa možda i on zasluži moju naklonost.
 

*

nikolaMIL

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #31 : 16. Siječanj, 2017., 10:01 »
Ja prvi put imam xbox pa stalno imam nekih pitanja :), da ne otvaram nove teme pitacu ovde opet. Imam brata koji zivi u USA i ima xbox one, dao mi je svoj nalog i ja sam po upustvu sa neta napravio onaj family sharing ili kako se vec zove. Ukucao njegov nalog i stavio my home console, pojavile su mi se sve njegove igre u redy to install. Pitanje je sledece, ako sam ja dobro razumio na ovaj nacin bi ja trebao da dobijem i live gold pretplatu koju on ima do 8-og mjeseca 2017-e godine. Medjutim kada ja odem u setting pa na subscriptions ne pise da imam live gold, ako se ulogujem sa njegovim nalogom i odem opet na subscriptions pise da ima live gold do kraja 8-og mjeseca. Je li to treba tako i imam li ja njegov gold ili nemam?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #32 : 16. Siječanj, 2017., 19:23 »
Samo drzi taj nalog na XBoxu kao home console, a ti na svom koristis njegovu pretplatu za online igranje, kao i igre koje on ima. Naravno da neće na tvom nalogu pisati da imaš aktivan gold, jer "uzimaš" njegov.

*

nikolaMIL

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #33 : 19. Siječanj, 2017., 13:13 »
Hvala na pomoći, sad je sve jasno :)

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #34 : 24. Siječanj, 2017., 20:36 »
jel ima netko problem s on line gejmanjem ovih dana?
imam Xbox Live Gold al mi odjednom više ne da gejmat on line...


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #35 : 25. Siječanj, 2017., 13:13 »
jel ima netko problem s on line gejmanjem ovih dana?
imam Xbox Live Gold al mi odjednom više ne da gejmat on line...

Sve funkcioniše besprijekorno. Provjeri postavke mreže.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #36 : 09. Veljača, 2017., 14:57 »
Pozdrav svima nedavno sam rješio problem što se tiče Xboxa i Livea i Gold membershipa i svih tih gluposti.. Ako imate problem sa spajanjem na Xlive, trebate promjenit lokaciju na postavkama da ste iz UK ili SAD-a i također otići na internet i na svoj račun i tamo promjenit lokaciju istu koju ste naveli na konzoli. Onda će vam se otvorit sve mogućnosti(aplikacije internet i dr.). A ako planirate igrat online kao gta v ili druge igrice, trebate imati gold membership.. To mozete na ebay-u za 7 dolara kupiti i imate 1 mjesec.. Meni je to proradilo i sada radi sve super, svaka igrica online može i još imate popuste i besplatne igrice, mislim da se to isplati. Ako imate kakav problem sa spajanjem pitajte :D
Pozdrav ;)

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #37 : 17. Veljača, 2017., 15:46 »
Star Wars: The Force Unleashed
Od jučer dostupan besplatno uz Live Gold.
Ne mogu skinuti nikako, izbacuje mi neki kod, navodno vezan za regiju. S obzirom da sam novi korisnik, i prvi mjesec imam Gold pretplatu, zanima me ima li još tko ovaj problem i zašto. Monkey island sam snimio bez problema neki dan.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #38 : 10. Ožujak, 2017., 18:10 »
Pozdrav svima na forumu... htio bi pitati mogu li prijaviti svoju karticu (VISA) na xbox account koji je registriran na UK... odnosno mogu li navest lažnu adresu kartice....? Hvala

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #39 : 10. Ožujak, 2017., 18:22 »
Pozdrav svima na forumu... htio bi pitati mogu li prijaviti svoju karticu (VISA) na xbox account koji je registriran na UK... odnosno mogu li navest lažnu adresu kartice....? Hvala

Ne možeš, barem ja ne mogu iz BIH, ne prihvata ni karticu ni PayPal. Jedina solucija je kupovina prepaid bonova.

*

nikolaMIL

  • n00b
  • 4
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #40 : 14. Ožujak, 2017., 12:42 »
Ja sam uspio da dodam svoj paypal, takodje sam u BiH, jedino nisam nista pokusao da kupim pero njega ali je prihvatio kad sam ukucao. Pokusacu bas u skorije vrijeme nesto da kupim da vidim hoce li moci.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #41 : 14. Ožujak, 2017., 23:10 »
Nije problem dodati, ali ne mozes nista kupiti, čak ni Gold igre za XBox 360 skinuti.

Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #42 : 23. Ožujak, 2017., 19:19 »
Dali je potrebno kupiti Xbox Live Gold kako bi mogao igrati igre online? :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #43 : 23. Ožujak, 2017., 23:44 »
Dali je potrebno kupiti Xbox Live Gold kako bi mogao igrati igre online? :D

Za XBox One da.

*

RebarcaPar

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox(one) live hrvatska?
« Odgovori #44 : 21. Prosinac, 2017., 22:08 »
Hi svima,
Nabavio sam xbox one s i htio bih koristiti game pass i ea access pretplatu. Kako moram postaviti konzolu i xbox live account da stvar radi iz RH? Što je s billing addresom i da li imate problema s paypalom kod plaćanja? Sada mi je xbox live account potavljen na HR.
Zahvaljujem,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9