HCL.HR

Xbox 360 upit

  • 99 Odgovora
  • 24509 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #45 : 21. Lipanj, 2008., 20:43 »
Wii ti ne apdejta igre koliko znam, tako da eto. :piva:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #46 : 21. Lipanj, 2008., 21:03 »
Wii je fora  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #47 : 21. Lipanj, 2008., 21:36 »
x, ti si najveći bog ikad :ave: :ave: :ave:

konzole se kupuju samo zato da ne trebaš updateat igre :thumbs:
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #48 : 21. Lipanj, 2008., 21:51 »
x, ti si najveći bog ikad :ave: :ave: :ave:

konzole se kupuju samo zato da ne trebaš updateat igre :thumbs:

Vidi, prvo, koji qrac da kupujem konzolu kada većinu toga što je dobro će izaći na PCu.
Te neke mega hitove samo za te konzole..to me većinom niti ne zanima.
Ali da kupim konzolu, i onda da mi IGRA ŠTEKA i ima PROBLEMA, pa poslao bi u qrac konzolu, i tebe.
Imam kompjuter da me drka, ne treba mi i konzola  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #49 : 21. Lipanj, 2008., 21:59 »
Smijem pitati gdje si ti čitao te probleme s Mass Effectom? Jer ono, evo sam još jednom pročitao Ixyjevu recenziju i zbilja mi nije jasno o čemu pričaš. A nije čovjek igri dao tu ocjenu na lijepu grafiku.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #51 : 21. Lipanj, 2008., 22:26 »
ixyeva reca >>> mass efektov forum  :clap:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #52 : 22. Lipanj, 2008., 08:31 »
Imaš pravo, igre i na konzoli trebaju štekati, imati probleme s grafikom, itd. ...

Ako tako misliš, onda si jebeno degenerično dijete  :piva:

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #53 : 22. Lipanj, 2008., 09:43 »
Ma da, bitno da svim igrama šteka, da imaju problema s grafikom i to...  :thumbs:


I da je to jedan od glavnih razloga zašto ne kupiti konzolu!  :thumbs: :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #54 : 22. Lipanj, 2008., 10:58 »
Pobrisana dva pičkicina posta, nemoj bit ljubomorni hejter, boli me to :(

pičkici opomena, x-plosivu upozorenje pred opomenu zbog vrijeđanja :ementaler:

Nastavite on topic. Po mogućnosti više u smjeru prvotne ideje topica, x-plosiv je to malo skrenuo u pogrešnom smjeru.  :piva:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #55 : 22. Lipanj, 2008., 11:38 »
Ma da, bitno da svim igrama šteka, da imaju problema s grafikom i to...  :thumbs:


I da je to jedan od glavnih razloga zašto ne kupiti konzolu!  :thumbs: :thumbs:

Ja nisam nigdje rekao da je to razlog za ne kupiti konzolu, jer da ja imam para, uzeo bi si jednu Xbox 360  :piva:
Samo govorim da je glupo da se počeo raditi i update za konzole, pa patchiranje igara itd., jer to više nije konzola, nego pc. Ako se ja moram brinuti da li će mi igra raditi na konzoli, onda u 3pm, koji kurac sam ju uzimao ?

Sirko, di sam ja uvrijedio nekog? Ono je sve u ljubavi, da meni napiše tako nešto ne bi se ni obazirao, kao niti on  :kava: :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #56 : 22. Lipanj, 2008., 13:45 »
Što se tiče tvog razmišljanja, ne mogu se više složiti s tobom, ali činjenica jest da je to budućnost, i tako će biti sve više, nažalost.

Pogotovo to govorim nakon igranja PES-a 2008 i na Boxu i na PS 3. Ono je očaj.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #57 : 22. Lipanj, 2008., 18:09 »
Što se tiče tvog razmišljanja, ne mogu se više složiti s tobom, ali činjenica jest da je to budućnost, i tako će biti sve više, nažalost.

Pogotovo to govorim nakon igranja PES-a 2008 i na Boxu i na PS 3. Ono je očaj.
Je. Sve stoji.
Al protiv pečanja i dodatnih fičura prek neta nemam apsolutno ništa.
Jerbo, razlika konzola i piceka je i dalje ta da je konzola manje više optimizirana te standardizirana. oće reć, na svakom xboxu će Halo izgledati i vrtiti se jednako. Na svakoj plejci će MGS zgledati i vrtiti se jednako. To na PC-u kao platformi nije slučaj. Skoro nikad se nemre izvuć maksimum iz igre. Rijetko kad ju igramo nako kako ju je razvojni tim zamislio. To jedina, dost velika, razlika.


I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #58 : 22. Lipanj, 2008., 19:06 »
Facaa, ne govorim o tome, nebi imao niti ja ništa protiv pečanja i dodatnih fičura, ali ja govorim o tome kako se mnogi ljudi javljaju da imaju probleme na njihovom forumu...igra je užasno neoptimizirana (barem Mass Effect)......

Tu razliku što govoriš, tu se slažem s tobom.

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Xbox 360 upit
« Odgovori #59 : 22. Lipanj, 2008., 19:30 »
Slažem se i ja s Facom. Vjerujem da se svima nama riga na pomisao da netko izda poluproizvod, da bi ga narednih 6 mjeseci krpao s pečevima. Protiv dodatnih fičrza nemam ništa protiv i to je veliki + što se mogao dogoditi igrama na konzolama.
« Zadnja izmjena: 22. Lipanj, 2008., 19:35 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9