HCL.HR

Xbox Live Profil

  • 7 Odgovora
  • 32457 Hitova
Xbox Live Profil
« : 03. Ožujak, 2015., 19:40 »
Pozdrav.
Prvi post na ovom forumu wish me luck hahaha...
E ovako:
Promjenio sam regiju na profilu na Bosnu i Hercegovinu i trenutak kasnije sam bolje procitao da regiju mogu opet promjeniti tek za 3 mjeseca.
A kako Live nije dostupan u BiH  znaci da sam nadrljao oprostite na izrazu.
Ali i dalje mogu vidjeti koji su mi prijatelji oline sta rade i tako to i dobivam recommends za njih na igrama i tako to.
E sad mene zanima mogu li koristiti Xbox Live Gold da bih igrao online?
A konzola mi je postavljena na UK regiju.
Naravno radi se o Xbox 360 konzoli.
Stvarno mi treba pomoc.
Hvala unaprijed.
Proud to be Gamer!

*

hrix

  • *
  • 67
Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #1 : 03. Ožujak, 2015., 20:26 »
Pa moj savjet bi ti bio da jednostavno napravis novi profil. Moj prijatelj je isto tako napravio pa nije mogao vise igrat preko neta na xbox liveu. Uglavnom samo stavi na uk na novom profilu i konzoli i sve 5 ili cekaj 3 mjeseca :)

Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #2 : 05. Ožujak, 2015., 20:35 »
tak sam i ja za hrvatsku i osto mi je bio 1 mjesec golda na accu, pa sam kontaktiro chat support i dobio kod za taj mjesec. Nezz zasto ali ga nisam mogo upisat u hrvatskoj nego sam morao cekat da se vratim u uk

*

hrix

  • *
  • 67
Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #3 : 06. Ožujak, 2015., 02:04 »
Ma sve bi bilo super kada bi barem stavili da microsoft podrzava Hrvatsku. Pa da mozemo normalno igrati i kupovat igre.

Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #4 : 07. Ožujak, 2015., 13:01 »
slazem se

Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #5 : 18. Ožujak, 2015., 14:58 »
Ima li naznaka misle li oni podržat Hrvatsku s Xbox live i ako hoće kad bi se to moglo desiti? Upao sam u neku akciju i imam jebenu priliku za kupiti XboxOne, ali skeptičan sam glede tog live accounta :(
Inače pričao sam na Xbox supportu s nekim likom o tome i rekao mi je da je i on iz neke zemlje koja nije podržana i da on "feel my pain". Rekao je da si stavim UK kao regiju i da bi trebalo radit ok, al da će konzola kad-tad skužit da nije u UK. I tražio me mail da mi javi ako će Hrvatsku napokon podžat. Ne znam, htio bi si uzet konzolu, al živcira me ovo.
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2015., 15:10 Gospodar Svemira »
Gandalf jaše na magarcu apokalipse.

Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #6 : 20. Ožujak, 2015., 07:50 »
http://www.windowscentral.com/microsoft-translator-windows-phone-picks-support-serbian-bosnian-and-croatian

Nije baš usko vezano uz temu, but there is stil hope.... Ak ovo naprve, možda dodaju i Live :D
Gandalf jaše na magarcu apokalipse.

*

MixerGaming

  • n00b
  • 2
Odg: Xbox Live Profil
« Odgovori #7 : 21. Lipanj, 2015., 16:37 »
Vec proslo!! :D Valjda radi sad

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9