HCL.HR

Xbox One kontroler

  • 42 Odgovora
  • 22764 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #30 : 25. Prosinac, 2017., 12:05 »
Nego, koja mi je najjeftinija solucina za nekakav xbox one kontroler za drugog igraca? Nadao sam se da pasu ovi jeftini do 100kn, imam doma 3 komada (pc), ali naravno ne rade.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #31 : 25. Prosinac, 2017., 14:16 »
Ja sam narucio svoj XONE iz Kine za 35 dolara, oko 200kn sa dostavom. Dosao je za nekih 10/15 dana i sve radi odlicno, nemam nikakvih problema, to sam nasao na Ebay..

Pogledaj malo po netu, Njuskalu i to, vidi sta se nudi. Mislim da ispod 200kn nemozes nac dobar XOne kontroler.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #32 : 25. Prosinac, 2017., 22:38 »
Ma kuzim, ali da li pase koji drugi kontroler koji nije XOne? Od 360 jel pase?

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #33 : 13. Kolovoz, 2018., 11:11 »
Pozz,
Kupio sam s amazona xbox one s kontroler prije mjesec i pol i evo tek su se sada ispraznile 2 AA Duracel baterije koje su došle u paketu s kontrolerom.
No sada imam problem to što se kontroler neželi puniti, prvo sam ostavio 3h da se puni s punjačem od mobitela ali baterije su  i dalje prezne, pa sam testirao s Anker prijenosnim punjačem da vidim dali uopce reagira jer na punjacu imaju led lampice koje dokazuju dali se uređaj puni i kada je napunjen, te lampice svijetle samo neke 3-4 sec i zatim se ugase, u oba slucaja kontroler zavibrira kada ga ukljucim na punjenje, pokušao sam par puta vadit i ponovo vraćat baterije ali to nemijenja ništa.
Inace nemam xbox vec ga koristim na laptopu i trenutacno ga samo putem kabela mogu koristiti.
Pa dali netko ima rješenje?
Hvala.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #34 : 13. Kolovoz, 2018., 11:58 »
Taj kontroler NEMA unutarnju bateriju i NE puni se. Ako želiš puniti baterije onda kupi te baterije + punjač za njih. Preporučam ti Sony, nije skup s 4 baterije tako da uvijek imaš i za rezervu jedan par i ne moraš čekati da se ove koje si koristio napune.


KLIK

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #35 : 14. Kolovoz, 2018., 00:58 »
Joj, pa cemu to Microsoft da sam znao ostao bi na F310 koji me bez greške služi vec neke 3-4 god.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #36 : 14. Kolovoz, 2018., 10:59 »
Pa Microsoft nikada nije imao službeno niti jedan kontroler s punjivim baterijama...
Postoje posebne baterije (koje nisu certificirane) i idu na mjesto ovog poklopca i sadašnjih baterija te ih onda možeš puniti kako si zamislio. Samo kažem, nisu certificirani i ako se nešto dogodi - gubiš garanciju.


Isto tako imam 2 XONE kontrolera i 2 PS4, imao sam i F310 i onaj stariji model s vibracijom.
Uglavnom razlike su nebo i zemlja. Kao što si i sam rekao - baterije užasno dugo traju. Na PS4 mi se baterija zna skuriti u 7-8h igranja...
Osjećaj i vibracija XONE kontrolera je genijalna, pogotovo kod utrka kada gas osjetiš na trigerima, kao i kočnicu.


Ako ne vidiš i ne osjetiš razliku između F310 i drugih kontrolera, onda bih se zapitao što radiš i je li ti kontroler uopće potreban... Kažem, razlike su ogromne između svih nabrojanih, a ako se dobro sjećam F310 niti nema vibraciju...

*

Filzex

  • *
  • 107
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #37 : 16. Kolovoz, 2018., 09:43 »
Ma da kontroler je stvarno brutalan puno bolje mi sjeda u ruku od DS4 a F310 da negovorim i da nema vibraciju i to bas nedostaje u igrama.
Sam osjećaj igranja je dosta bolji, tribalo je malo vremena da se naviknem na gljive, ali stvarno je bolje kada su dijagonalno pozicionirane. Ugl kontroler je top i inace moj prvi xbox kontroler a u prošlosti ih nikad nisam koristio pa nisam znao za ovaj dio s baterijama. :bonk:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #38 : 16. Kolovoz, 2018., 10:27 »
Slazem se, odlican je kontroler, al meni osobno nije nista bolji od DS4 kojeg stvarno obozavam. Oba su mi odlicna, al koristim Xone jer je bolje podrzan za PC.

Za vas sta imate velike dlanove trebali bi isprobat ovaj Duke novu verziju, kazu da je odlican za ljude sa vecim dlanovima.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #39 : 16. Kolovoz, 2018., 18:10 »
malo offtopic, ali tu prije dobijem odgovor - jel mogu XONE kontrolor spojiti preko wifi adaptera koji sluzi za wifi internet? Ili preko kabela samo za sada? hahah..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #40 : 16. Kolovoz, 2018., 18:21 »
Ne, možeš eventualno ga spojiti putem Bluetooth-a i to samo ako je gamepad iz XONE S serije.
Adapter o kojem pričaš se kupuje odvojeno.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #41 : 17. Kolovoz, 2018., 07:45 »
Hvala na premještanju posta, a ne brisanju ;)

Evo jutros spojio 2 usb kabela, uštekao u komp - čudo odmah proradilo :D Veselju nikad kraja hahah

Odg: Xbox One kontroler
« Odgovori #42 : 05. Prosinac, 2018., 09:58 »
Pitanje,
Na Xbox One kontroloru otišao mi je usb ulaz nakon 2 mjeseca. Da li to mogu reklamirati pod garanciju, ili taj kvar ne ulazi u garanciju?
Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9