HCL.HR

Xbox one s

  • 8 Odgovora
  • 34617 Hitova
*

THPY

  • n00b
  • 1
Xbox one s
« : 04. Kolovoz, 2016., 07:55 »
Pozdrav.
Ja sam ovdje friški upravo ulogiran a ulogirao sam se upravo iz razloga da pitam da li i kada bi mogao doči xbox one s na naše tržište??

*

swvi

  • *
  • 126
Odg: Xbox one s
« Odgovori #1 : 17. Rujan, 2016., 11:07 »
Da ne otvaram novu temu sada, zanima me gdje kod nas ima za kupiti Xbox One S

Odg: Xbox one s
« Odgovori #2 : 12. Siječanj, 2017., 15:11 »
Jedan frend je uzel prek extreme digitala, veriju od 1 TB sa Battlefield 1... dok je upaljena, onda zuji ko sam vrag, kao stari 360 :(
A kakva je inače po glasnoći u radu?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox one s
« Odgovori #3 : 12. Siječanj, 2017., 16:41 »
Jedan frend je uzel prek extreme digitala, veriju od 1 TB sa Battlefield 1... dok je upaljena, onda zuji ko sam vrag, kao stari 360 :(
A kakva je inače po glasnoći u radu?

XBox je nečujan totalno u radu. Imam obje verzije trenutno, običnu i S, i bešumne su.

Odg: Xbox one s
« Odgovori #4 : 12. Siječanj, 2017., 16:50 »
Jedan frend je uzel prek extreme digitala, veriju od 1 TB sa Battlefield 1... dok je upaljena, onda zuji ko sam vrag, kao stari 360 :(
A kakva je inače po glasnoći u radu?

Kakvo je njegovo iskustvo s tom tvrtkom? Ja sam oduvijek bio skeptičan prema njihovim cijenama i kvaliteti.
A koliko sam upoznat i koliko sam igrao na XOne, dosta je tih, nekada mi se čini da moj PS4 traktor naspram njega :)

A što se tiče kupovine, ja bih se odlučio za game.co.uk imaju odlični paketi sa nekoliko igara i/ili dodatnim kontrolerom, live pretplatom i ea accessom.
 

Odg: Xbox one s
« Odgovori #5 : 12. Siječanj, 2017., 21:25 »
Dok su bili u Importane Galeriji u Vlaškoj 2014, bil sam u extreme po xbox one, nije bilo nikakvih problema. Onda mi je buraz išel nabavit preko stranice i emaila i imal grdih problema oko plačanja, dostave i garancije... Ali su nam zato xboxi normalno i tiho radili :)

Odg: Xbox one s
« Odgovori #6 : 12. Siječanj, 2017., 21:43 »
Da, to sam i mislio, najveći problem kod takvih tvrtki je ostvarivanje garanicije.
A čuo sam dosta loša iskustva oko komunikacije sa njima, i sam sam imao problema oko toga s njima. Ekipa jednostavno ne odgovara na mail-ove niti na telefon.
Ako imaš sreće da dobiješ ispravan uređaj, onda si sretnik, ali ako dobiješ pokvarenu robu, doći će do hrpe problema, jer jednostavno nemožeš doći do njih. A ako i dođe do inicijalnog kontakta ( što moraju po zakonu ako je u pitanju servis uređaja ), poslje će biti opet veliki problema. Čitao sam i čuo dosta o tome, ali važno je ovako dobiti od kolege informaciju iz prve ruke.

I reci mi kako si ti zadovoljan sa XOne? Jesi li probao PS4? Kako bi ih ti usporedi? Jel koristiš aktivno ostale njegove funkcije ( igranje X360 igara, spajanje X360 na XOne, pa igrenje X360 kroz XOne, i joše one stvari oko TV-a? ) a koje nisu gaming? I kako nabavljaš igre, digitalno ili kupuješ fizičke kopije kod nas? ili vani?
Ja kao što sam već rekao razmišljam o Project Scorpio kada dođe, pa su mi bitne i ostale funkcije iako imam neki osjećaj da je se P S bazirati na gamingu baš kao i PS4.
 

Odg: Xbox one s
« Odgovori #7 : 13. Siječanj, 2017., 00:38 »
Postavil si mi pitanja kao da sam u intervjuu :D
Ok, xbox one mi bil dobar al sam ga ljetos morao prodati jer niti sam ga preveč igral, niti ga čak mogel igrat a trebali mi novci :(
A dok sam ga imal kod sebe, nije onda bilo preveč x360 igri kompatibilnih, igral sam igre nabavljene preko zavvi.com ili ebaya ili su bile na popustu na store-u... Više ti volim fizičke kopije, zapravo, volim promatrati svoju kolekciju igara  :faca:
Nisam imal prilike probati PS4 i nisam ljubitelj tih konzola... Ostajem i dalje "zaljubljen" u xbox  :faca:
Project Scorpio me isto zanima kak bude to ispalo a, ako ne ispadne nekaj posebno dobro, budem si kupil slim kroz neko vrijeme

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox one s
« Odgovori #8 : 13. Siječanj, 2017., 19:47 »
XBox One je vrhunska konzola. Godinama na PS4, od sada samo XBox.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9