HCL.HR

Xbox360 Xlink Kai i XBSlink ( igranje igara putem system linka online )

  • 2 Odgovora
  • 2660 Hitova
Bok, zanima me dali ima ljudi koji bi igrali preko system linka igre online ili koji več igraju, pa da se dogovorimo u koje vrijeme bi igrali i šta bi igrali. Osobno sam isprobao i Xlink Kai i XBSlink i uspio sam igrati: Dirt 3, MW 3 sa DLC-om, Red Dead Redemption GOTY bez ikakvog trzanja. I jedan i drugi imaju prednosti i mane. XBSlink se po meni dosta jednostavnije instalira i pokreće i neki puta ima puno više korisnika i ''arena'', a Xlink Kai ima puno veću ponudu igara i konzola ali mi se opet neki puta brže spoji nego preko XBSlinka. Ali svejedno nema puno ljudi (50-70) na XBSlinku i otprilike 50-tak na XlinkKai-u. Pa eto ako je neko zainteresiran neka se javi. Tražio sam tu po forumu dali ima neka tema vezana za ovo i vidio sam da se tu i tamo spomenuo način igranja preko jednog i drugog. I da skoro svi imaju negativna iskustva. Osobno sam se napatio sa Xlink Kai-em ali sam poslije skužio da mi je u stvari radilo sve, samo šta se nisam mogao connect-at na nikoga jer su svi useri bili više manje iz Južne Amerike.A za one koji nisu upoznati sa ovim da pojasnim još malo. Ukratko skine se program ili xbslink ili xlinkkai, naravno konzola mora biti povezana sa pc-em crossover kabelom ili wireless ili direkt. Ja osobno imam sve preko switchera. Kad povežete konzolu sa pc-em ova dva programa otprilike sve odrade automatski. Praktički ih samo pokreneta (ima tut na youtubu, makne se jedna ili dvije kvačice i to je to). I onda svi koji niste na Xbox Live-u možete igrati preko ovoga online (jtag, rgh, LT, LT+, čak i koji nemaju nikakve modifikacije) jer ovo nije ništa nelegalno, igraju se igre koje imaju mogučnost system linka ili ti LAN-a. Ako treba nekom pomoć oko postavljanja i spajanja neka se javi...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Pošto neznam dal je ovo ilegalno ili ne, molim da se izjasni netko ko zna.  :wildboy:

Nije ilegalno sto posto, igra se preko system linka koji je uključen u samoj igri kao opcija multiplayera,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9