Kreator Street Fightera priprema boksačku igru uz pomoć slavnog sportskog časopisa
Razvojni studio Dimps, kojega predvodi jedan od kreatora Street Fighter serijala, najavio je strateško partnerstvo sa slavnim boksačkim magazinom i razvoj originalne boksačke igre.
U današnje vrijeme nema puno boksačkih igara, tek se rijetko pojavi neka nova, stoga je interesantna vijest da će se boksačke tematike uhvatiti Takashi Nishiyama, jedan od tvoraca borilačkih serijala Street Fighter i Fatal Fury.
Naime, njegov studio Dimps dogovorio je strateško partnerstvo s magazinom The Ring, inače najstarijim i najpoznatijim časopisom za borilačke sportove. The Ring postoji već više od jednog stoljeća, a od kraja 2024. prešao je u vlasništvo saudijskog savjetnika Turkija Al-Sheikha.
Predmet ove suradnje japanskog tima sa američkim magazinom u saudijskom vlasništvu bit će razvoj nove boksačke igre. Za sada je poznato samo da će to biti originalna boksačka igra, tj. da neće biti dio nekog postojećeg serijala.
Studio Dimps do sada je uglavnom radio manje igre ili surađivao na razvoju borilačkih igara kao što su Soulcalibur VI, Dragon Ball Xenoverse i Street Fighter 6.
kebbab
06.05.2025 - 20:47Treba nešto poput serijala Fight Night.
Bronson
@kebbab, 06.05.2025 - 23:50I dan danas igram FN Champion i zabavniji je od svake EA UFC igre, iako sam zagrizeni MMA fan, obozavam i boks ceo FN serijal je vrhunski.
kebbab
@Bronson, 07.05.2025 - 03:36Samo izbjegavaj igru Big Rumble Boxing: Creed Champions. Sve mi je živce pojela.
Bronson
07.05.2025 - 12:23Igrao sam to, bas mi je trashy mobilna igra bukvalno. Cekam Undisputed da dozivi malo pristojniji budzet i bude u boljem stanju za sad je daleko od FN C iz 2011 tako da ga ne igram bas. Ne znam sto se niko ne hvata vise za boks i napravi AAA naslov.