HCL.HR

Najavljen je akcijski RPG Knight’s Path – kao Kingdom Come, ali sa zmajevima?

Zoran Žalac prije 3 sata   •   0 komentara


Od dvojca nezavisnih developera stiže nam srednjovjekovna viteška igra nalik Kingdom Come naslovima, ali iz trećeg lica te s fantastičnim okruženjem.

Već imamo role-playing igre u kojoj se od siromaštva probijamo do viteškog statusa. Međutim, Kingdom Come serijal nekima nije sjeo zbog pogleda iz prvog lica pa bi takvima mogao biti interesantan nadolazeći Knight’s Path.

U toj igri preuzimamo ulogu Alryka, plemića koji biva ponižen i mora vratiti svoj status težim, ali zanimljivijim putem, tako da postane vitez. Igra je smještena u niskom fantasy svijetu koji je inspiriran Svetim Rimskim Carstvom. Neće ovdje biti magije, baš kao ni u Kingdom Come, ali ćemo tu i tamo naletjeti na pokojeg zmaja.

Za razliku od KCD igara, Knight’s Path će više biti orijentiran na borbu te će napredovanje biti vezano uz mlataranje protivnika. Kako je ovo ipak manji projekt nezavisnog tima, ne očekujte ni nekakvu simulaciju srednjovjekovnog društva. Ovo će u prvom redu biti avanturistička igra u kojoj ćemo čistiti srednjovjekovna sela, šume, polja, spilje i ruševine od protivnika. Povremeno ćemo sudjelovati u većim bitkama, bilo u ulozi napadača ili onoga koji se brani, a obećan nam je i jedan viteški turnir na kojemu ćemo sudjelovati.

Komentari (0)

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?