HCL.HR

Vikend je – što igrate?

HCL 10.05.2026.   •   67 komentara   •   HCL objave


Vikend je ljudi, što se igra? Podijelite s nama koje vam se igre ovih dana nalaze na vašem gamerskom rasporedu.

U redakciji HCL-a ovoga vikenda vozimo – premda još ne smijemo reći što i gdje… Vikend smo isto tako iskoristili da pogledamo novi film Mortal Kombat 2, a svako malo provjeravamo i status narudžbe za Steam Controller koji bi nam trebao stići svaki tren.

A vi – što igrate ovoga vikenda? U komentarima podijelite s nama što danas pokrećete na svojim PC mašinama, konzolama i drugim uređajima za virtualnu zabavu.

Komentari (67)

  • hercvt

    10.05.2026 - 11:29

    Ovaj vikend je old school igranje sa Dragon Age Origins i Age Of Empires 2 DE 😊

  • Heihachi_Mishima

    10.05.2026 - 11:35

    Overcooked – all you can eat i Assasins creed origins

    • Firtzberg

      @Heihachi_Mishima, 10.05.2026 - 19:48

      Je li na switchu?

    • Gebro_gaming891

      @Firtzberg, 11.05.2026 - 11:33

      Google it dammit

  • Gebro_gaming891

    10.05.2026 - 11:37

    Slay the Spire i Hades 2.

  • Future man

    10.05.2026 - 11:40

    Dadiljam necakinju.

  • mili1985

    10.05.2026 - 11:42

    Odličnu Pragmatu i vratio se nakratko Requiemu da isprobam Leon must die mod.

    • Daniel Gluhak

      @mili1985, 10.05.2026 - 11:49

      Kako je biti otac u svemiru?

  • Stefek

    10.05.2026 - 11:47

    Saros još uvijek, kakva igretina!

    • Kortizol

      @Stefek, 10.05.2026 - 14:38

      I ja isto , danas je pao drugi boss . Moj kandidat za igru godine.

  • Medjed90

    10.05.2026 - 11:53

    Još uvijek Alan Wake 2 i igram ga super polako jer je toliko dobra igra da je ne želim preći prebrzo 😀 U međuvremenu čekam Season 3 u BF6

    • djosic85

      @Medjed90, 10.05.2026 - 12:01

      I ja sam imao taj feeling samo da što dulje potraje, predobra…

    • Smike

      @Medjed90, 10.05.2026 - 14:16

      Ja evo bas hocu da je kupim. Nisam igrao alan wake keca,jel to problem

    • Demon90

      @Smike, 10.05.2026 - 20:09

      Nije problem ali vjerovatno bi ti bilo dobro pogledati na you tube sažetak

    • Medjed90

      @Smike, 10.05.2026 - 20:39

      Nije problem, jer te igra u dvojci vise manje upozna s radnjom jedinice, ali ako zelis mozes prvo jedinicu. U svakom slucaju preporuke za AW2. Igra je remek djelo.

  • RPGamer

    10.05.2026 - 11:58

    Romancing SaGa 2 ( GOG ).

  • djosic85

    10.05.2026 - 12:03

    Ac shadows, koliko se stigne, pomalo

  • Rade95

    10.05.2026 - 12:10

    GTA IV, ☺️🤫

  • Iron666

    10.05.2026 - 12:23

    Clair Obscur Expedition 33. Fenomenalna igra.

  • goran022

    10.05.2026 - 12:39

    star wars jedi fallen order, heroes of might and magic: olden era

  • themindfulone

    10.05.2026 - 12:50

    fc 26 i ragnarok i roblox

  • Wik7im

    10.05.2026 - 12:56

    Gta 5 online, konacno rjesio Cayo Perico heist. Neke parice sjele, rich bitch

    • Nemanjazzz

      @Wik7im, 10.05.2026 - 13:18

      Biće za branik

  • Darac83

    10.05.2026 - 13:02

    F123, još par utrka do kraja sezone…

  • Motor City Bengals

    10.05.2026 - 13:08

    Danas se nakupovao paketa Yugioh OCG Chaos Origins. Kupio 90 paketica, pa da vidim. Ovaj tjedan igrao najvise Zeldu BotW i FANTASY LIFE i: The Girl Who Steals Time.

  • Thanos

    10.05.2026 - 13:15

    Black Myth Wukong
    Vec se sat vremena mucim s nekim glavonjom ogromnim, svaki put dodem blizu da ga ubijem i onda – racku😄🤦‍♂️

    • Darkeater

      @Thanos, 10.05.2026 - 16:57

      Ajoj, znam kako ti je 😀 Kad sam naleteo na njega, rek’o srediću ga bez po muke jer je praktično početak igre, kad ono… Trebalo mi je više pokušaja nego što želim priznati. Igra je stvarno fenomenalna. Svi ti spiritsi, transformacije, moći, dobar dizajn bossova, odlična grafika, svet koji nagrađuje istraživanje, ma vrh.

    • Thanos

      @Darkeater, 11.05.2026 - 20:09

      Da da… i meni je fenomenalna👌

    • Demon90

      @Thanos, 10.05.2026 - 20:07

      Možeš ga zaobići samo se vrati prije nego završiš poglavlje.

    • Thanos

      @Demon90, 11.05.2026 - 20:08

      Ma buraz, iz 500+ pokusaja sam ga rijesio. Nista zasada ne zaobilazim, bas se trudim sve proci, pronjuskati, uzeti…. zavrsio sam chapter 1 i krecem na chapter 2. Zapravo nakon gro fajteva sa bossevima, kad ga ubijes zapravo skuzis da samo trebas biti strpljiv i ne srljati ko mutav da ga jos jednom odalamim. Bas tada najvise gubis. Uvijek mi je ono… jos samo jedan udarac hehehe

    • Demon90

      @Thanos, 12.05.2026 - 16:44

      I imas Jo’s jednog šefa u prvom poglavlju, mislim da u drugom dobiješ potreban item

    • Thanos

      @Demon90, 13.05.2026 - 14:11

      Ako je to onaj zmaj – rijeseno. Njegov thunder tail mi je trebao da imam sve za novi upgrade stapa. Dva dana sam procesljavao chapter 2 da sve rijesim, cak i ona dva secret realma sam pronasao, ubio onog ogromnog zohara i sad mi je za kraj ostao samo final boss za ulazak u chapter 3. Ali ostat cu jos par sati se farmat tu gdje su oni kamenoglavi. Daju dosta xp-a. Na level 48 sam, a navuci cu lv. 60 pa onda idem na bossa i u chapter 3

    • Demon90

      @Thanos, 13.05.2026 - 16:12

      Jest zmaj je iza vodopada. Za kamenove ako nađeš sve kugle i onda odeš aktivirati dva Bossa će se boriti jedan protiv drugoga.

  • MAJSTOR RINGO

    10.05.2026 - 13:16

    Krenuo sa Returnalom.. Zvuci neverovatno, ali ovo mi je prva rogulike like igra koju igram uopste u mojoj 32 -godisnjoj gejming karijeri.🫣.

    • Gebro_gaming891

      @MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 14:31

      Sretno s Returnalom. Nemoj da te treći biome obeshrabri.

    • MAJSTOR RINGO

      @Gebro_gaming891, 10.05.2026 - 16:27

      Nemoj da me plašiš kolega😁
      A šta kao zeznut je treći biom nešto?

    • Gebro_gaming891

      @MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 18:03

      Treći biome je skill check samo takvi

    • Kortizol

      @MAJSTOR RINGO, 10.05.2026 - 14:40

      Fenomenalna igra. 🙂

  • moordrak

    10.05.2026 - 13:32

    Crimson Desert, naravno.Upravo namlatih boga munja…

  • SirStriker

    10.05.2026 - 13:36

    HOMM: Olden Era, i mogu reći da za sada nisam razočaran!

  • bigAl

    10.05.2026 - 13:42

    Dustland delivery, kakav gem!
    Zadnjih mjesec dana uživam u dostavama u postapokaliptičnom okruženju, trgujući sa raznoraznim frakcijama i tamaneći zombije😁

  • Lovac

    10.05.2026 - 13:48

    Replaced sam doslovno počeo prije pol sata, nadam se da će bit bolji nego Mixtape. Uz to kroz tjedan rokam KOTOR 2 2h ranged build (bez Sile).

  • MD2

    10.05.2026 - 13:54

    Još uvijek prvi RDR. Samo vikendom i igram.

  • labud

    10.05.2026 - 13:58

    UNCHARTED Legacy of Thieves Collection….konačno došlo na red

  • Smike

    10.05.2026 - 14:16

    Spyro

  • Kingsman54321

    10.05.2026 - 14:20

    Igram Sniper Elite V2 Remastered i Diablo IV 😀

  • Bojko

    10.05.2026 - 15:36

    Malo roštilj, malo retro Zelda link to the past.

  • DaDo224

    10.05.2026 - 16:38

    Nastavljam svoju sagu odigravanja svih DC igara vrijednih igranja ili onih koje mi se čine interesantnima. Za sad sam odigrao Batman: The Videogame i Batman: Return of the Joker za NES, Batman Returns (odličan beat ’em up), The Death and Return of Superman i Adventures of Batman and Robin za SNES, Batman Vengeance PC verziju i Superman: Shadow of Apokolips za PS2. Upravo završavam Superman: Man of Steel za Xbox.

  • Logicni

    10.05.2026 - 17:01

    Nastavlja se sa “groznim” igricama i prekucavanjem na 100%. Ovaj put je Samson dosao na red, mada za razliku od MindsEye izgleda da ovaj ipak necu moci uganjati 100% jer nekim cudom ce mozda cak i biti gori od MindsEye, ali dat cemo vremena. Osim toga moramo malo i nesto dobro da igramo tako da je na red dosla Indiana Jones. Ganjao sam da prekucam Pragmatu prvo i uspio sam da je predjem kompletnu na 100%.

  • D0m1n0_D3f3ct

    10.05.2026 - 17:41

    Star Wars Battlefront II. Resurgence day bliži se, a zbog 4. 5. je već sada broj igrača iznad prosjeka.

  • ChungaLunga

    10.05.2026 - 17:48

    Marvels Spiderman Remastered i mogu reći da mi je poprilicno bolji od SM2. Bolja priča, bolje mini-games i koliko mi se čini više villaina za sredit. Nakon kaj igram jedinicu sada, shvatio sam da mi je draže klasično kretanje swinganjem u usporedbi sa preletavanjem u SM2. Bolja igra svakak.

  • SemirTheChosen

    10.05.2026 - 17:54

    Horizon zero dawn, Heroes of the storm, R six siege, Batman arkham city, FC26

  • Tommy Vercetti

    10.05.2026 - 17:58

    MLB The Show 25 (carrer mode s Cardinalsima; fokusiran na osvajanje platine), Drop Duchy (zarazni puzzle na kojemu sam ovaj tjedan izgubio dosta vremena), Starfield (van main questa, malo se ludiram u ispraznom ponavljajućem svijetu) i MK11 (platinirao na 4ci, a sada jurim po još jednu na 5ici; nakon toga palim MK1).

  • Stalker93

    10.05.2026 - 18:20

    Skoro završio Horizzon Zero Dawn , pa počeo Forbidden West. Za sada me je oduševila. Dosta nekih stvari koje mi se nisu svidjale u prvom dijelu su popravljene.

  • -W-

    10.05.2026 - 18:49

    Travian, ali turistički do rujna (7 duala na računu)..zasigurno ne igram mix tape, haha

  • sparrowpunk

    10.05.2026 - 19:22

    Resident Evil 2 remake.

  • dradic12

    10.05.2026 - 19:52

    Zasad se roka samo RDR1 na Xeniji. Nažalost jedva se stigne dok sam na terenu. Igra se u blatu po arheološkim lokalitetima. 😀

  • Xknight

    10.05.2026 - 20:00

    Poslije dugo vremena, instalirao sam opet No man’s sky. Moram reci da izgleda fenomenalno. Bas su svasta novog ubacili. Mozda malo zaigram i Warcraft 2(ovaj remaster jel)

  • Demon90

    10.05.2026 - 20:06

    Of lies and rain mislim da sa negdje pri kraju

  • tokage

    10.05.2026 - 20:12

    Diablo IV

  • Lazy

    10.05.2026 - 20:46

    Return to monkey island, baš odmaram nakon što sam potrošio 27 sati na FF16 i priznao poraz pa izbrisao, nisam mogao više na silu igrati.Brijem da će se piknuti Pragmata prije RE….al otom potom, pomalo…

  • Fubar

    10.05.2026 - 21:00

    Dragon’s Dogma: Dark Arisen

    • RPGamer

      @Fubar, 10.05.2026 - 21:14

      Super 😀

  • Spider

    10.05.2026 - 21:50

    Igram red dead redemption i dayz s frendovima, napravili bazu

  • Cone3006

    10.05.2026 - 22:47

    Razmisljam se o bioshock triologiji da predjem.Davno je bilo kada sam prešao prvi i drugi dio a infinitive nikada

    • Gebro_gaming891

      @Cone3006, 11.05.2026 - 11:34

      Would you kindly skip Bioshock 2?

  • Omertast1985

    10.05.2026 - 22:56

    Resident evil village

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?