HCL.HR

Vikend je – što igrate?

HCL prije 2 sata   •   15 komentara   •   HCL objave


Vikend je ljudi, što se igra? Podijelite s nama koje vam se igre ovih dana nalaze na vašem gamerskom rasporedu.

Toplinski val ne posustaje, a dodatno je užarena i atmosfera pred večerašnju utakmicu. Ako vam nije do igranja videoigara – razumijemo, ali nama je to ipak posao. Hrvoje stoga istražuje magični svijet u The Adventures of Elliot: Millenium Tales, dok Lovro preživljava na vrućem pijesku kompetitivne igre SAND: Raiders of Sophie.

A vi – što igrate ovoga vikenda? U komentarima podijelite s nama što danas pokrećete na svojim PC mašinama, konzolama i drugim uređajima za virtualnu zabavu.

Komentari (15)

  • mili1985

    27.06.2026 - 13:06

    Uživam malo uz Legacy of kain soul reaver remaster.

  • Akull

    27.06.2026 - 13:10

    Prešao Pragmatu i sad Mafia the old country…

  • Gebro_gaming891

    27.06.2026 - 13:12

    Hades 2 i Resident Evil 7.

  • VectraGT

    27.06.2026 - 13:22

    ne igram nista,danas mi ne treba jos jedan izvor topline u stanu

  • RPGamer

    27.06.2026 - 13:36

    Ništa. Vruće mi je.

  • Cvax

    27.06.2026 - 13:41

    Crash Bandicoot 4: It’s About Time, super igra ali velika frustracija jer hoću da uzmem platinu 😀

  • Lazy

    27.06.2026 - 13:47

    Kupio Switch 2 pa se zafrkavam s postavkama i lovim igre po njuški,koliko je dobra i pozitivna ta konzola i igre,nema smrada od robloxa i you tuba i slicnih gadarija koji mi ‘truju” klince,sva sreca da je tako zatvoreni sistem,milina,zpravo ne igram nista,citam Sandmana 3cu knjigu.

  • MAJSTOR RINGO

    27.06.2026 - 13:52

    Ahh… Posle 007 first light, dok se ceka BF remake, uzoh malo da tamanim zombije u DL2

  • stajaznam

    27.06.2026 - 14:00

    Crimson Desert i Starfield. U Starfieldu se vrzmam samo po ledenim planetama.

  • Bubimir666

    27.06.2026 - 14:03

    PoE2 i Banishers

  • Chimichangas

    27.06.2026 - 14:24

    Presao upravo Witcher 3 mail story, po prvi put.. shame on me hahaha.. idem sad dalje s expanzijama.
    A iduci tjedan u Prag i Kutnu Horu malo dozivit Kingdome Come Deliverance uzivo

  • kebbab

    27.06.2026 - 14:26

    NTE: Neverness to Everness

  • Smike

    27.06.2026 - 14:30

    Trenutno na jezeru se kupam, poslije ide Dave

  • sallaD

    27.06.2026 - 14:41

    Malo spartanski maraton prelazeći gotovo sve God of War igre iz grčke ere, trenutno sam stigao do GoW2 nakon prelaska 1, Chains of Olympus i Ghost of Sparta. Iznenadim se da sam nekako tako brzo prešao pola tih igara.

  • californiamen

    27.06.2026 - 15:04

    Borderland 4 – uživam ( koliko oružja, otvoren svijet, priča nije za prste polizati, bossovi su jaki ali ne toliko da ih ne rješavam) u ovoj igri; nakon 3 – ovo je značajan korak napred u gamingu.

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?