Vikend je – što igrate?
Vikend je ljudi, što se igra? Podijelite s nama koje vam se igre ovih dana nalaze na vašem gamerskom rasporedu.
Toplinski val ne posustaje, a dodatno je užarena i atmosfera pred večerašnju utakmicu. Ako vam nije do igranja videoigara – razumijemo, ali nama je to ipak posao. Hrvoje stoga istražuje magični svijet u The Adventures of Elliot: Millenium Tales, dok Lovro preživljava na vrućem pijesku kompetitivne igre SAND: Raiders of Sophie.































































mili1985
27.06.2026 - 13:06Uživam malo uz Legacy of kain soul reaver remaster.
Akull
27.06.2026 - 13:10Prešao Pragmatu i sad Mafia the old country…
Gebro_gaming891
27.06.2026 - 13:12Hades 2 i Resident Evil 7.
VectraGT
27.06.2026 - 13:22ne igram nista,danas mi ne treba jos jedan izvor topline u stanu
RPGamer
27.06.2026 - 13:36Ništa. Vruće mi je.
Cvax
27.06.2026 - 13:41Crash Bandicoot 4: It’s About Time, super igra ali velika frustracija jer hoću da uzmem platinu 😀
Lazy
27.06.2026 - 13:47Kupio Switch 2 pa se zafrkavam s postavkama i lovim igre po njuški,koliko je dobra i pozitivna ta konzola i igre,nema smrada od robloxa i you tuba i slicnih gadarija koji mi ‘truju” klince,sva sreca da je tako zatvoreni sistem,milina,zpravo ne igram nista,citam Sandmana 3cu knjigu.
MAJSTOR RINGO
27.06.2026 - 13:52Ahh… Posle 007 first light, dok se ceka BF remake, uzoh malo da tamanim zombije u DL2
stajaznam
27.06.2026 - 14:00Crimson Desert i Starfield. U Starfieldu se vrzmam samo po ledenim planetama.
Bubimir666
27.06.2026 - 14:03PoE2 i Banishers
Chimichangas
27.06.2026 - 14:24Presao upravo Witcher 3 mail story, po prvi put.. shame on me hahaha.. idem sad dalje s expanzijama.
A iduci tjedan u Prag i Kutnu Horu malo dozivit Kingdome Come Deliverance uzivo
kebbab
27.06.2026 - 14:26NTE: Neverness to Everness
Smike
27.06.2026 - 14:30Trenutno na jezeru se kupam, poslije ide Dave
sallaD
27.06.2026 - 14:41Malo spartanski maraton prelazeći gotovo sve God of War igre iz grčke ere, trenutno sam stigao do GoW2 nakon prelaska 1, Chains of Olympus i Ghost of Sparta. Iznenadim se da sam nekako tako brzo prešao pola tih igara.
californiamen
27.06.2026 - 15:04Borderland 4 – uživam ( koliko oružja, otvoren svijet, priča nije za prste polizati, bossovi su jaki ali ne toliko da ih ne rješavam) u ovoj igri; nakon 3 – ovo je značajan korak napred u gamingu.